България в групата на смъртта за СП

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Грациани
Мнения: 59
Регистриран на: 25 апр 2012 12:32
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот Грациани » 25 юли 2015 20:48

Даже и като бяхме 4-ти в света и биехме наред не са ни поставяли в 1 урна ,как се определят тия урни, измислени отбори без никакви успехи или серозни резултати са в 1-ва и 2 -ра урна Австрия Румъния Уелс какво са постигнали като резултати класирания.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 юли 2015 20:50

Грациани написа:Даже и като бяхме 4-ти в света и биехме наред не са ни поставяли в 1 урна ,как се определят тия урни, измислени отбори без никакви успехи или серозни резултати са в 1-ва и 2 -ра урна Австрия Румъния Уелс какво са постигнали като резултати класирания.

Отваряш линка, четеш и си отговаряш...

http://www.fifa.com/fifa-world-ranking/ ... table/men/
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
shevchenko
Мнения: 586
Регистриран на: 30 мар 2008 16:25
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот shevchenko » 25 юли 2015 20:52

Грациани написа:Даже и като бяхме 4-ти в света и биехме наред не са ни поставяли в 1 урна ,как се определят тия урни, измислени отбори без никакви успехи или серозни резултати са в 1-ва и 2 -ра урна Австрия Румъния Уелс какво са постигнали като резултати класирания.

Какво странно има? Уелс и Румъния са лидери в момента в групите си за Евро 2016. Имат и добри резултати и в приятелските си срещи.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот ShooterMan » 25 юли 2015 20:57

Ние сме най-лабия отбор в Европа бе, точно там ни е местото, в последната урна. Ние сме новото футболно джудже, но ме кефи, че играчите ни се имат за някакви сериозни футболисти - копират прическите на Кристиано, правят си татуировки като Меси нищожествата жалки :lol: . Истината е, че нашите са от класата на Майкъл Мифсуд от Малта, трябва да бачкат като продавачи и сервитьори и да тренират след работа. Ние сме на ниво аматьори :arrow:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот КАН » 25 юли 2015 20:57

Албионите , както винаги са късметлии !

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот sandi74 » 25 юли 2015 21:09

Гавра с труп ще има.Ганг-банг стайлс :idea: :lol: :mrgreen: :?

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот nghcvth » 25 юли 2015 21:17

Прекрасна група, пияниците ще отнесат яко бой.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Cronos
Мнения: 75
Регистриран на: 06 сеп 2008 23:25
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот Cronos » 25 юли 2015 21:20

Аз съм оптимистично настроен и виждам нещата така: две победи срещу Люксембург и победа и равен срещу Беларус.Това обаче само ако нашите играят отвъд предела на възможностите си, Беларус ни подценят и ако съдиите ударят едно рамо в мачовете срещу тях.

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот alchemist » 25 юли 2015 21:24

Имаме шанс !!!!

Само трябва да договорим Холандия , Франция и Швеция да играят с 9 играча, Беларус с 10, а Люксембург с 11 , като вратарите на първите 3 от изброените да нямат право да играят с ръце !

Така виждам шанс за 2-то място :)
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: България в групата на смъртта за СП

Мнениеот 4au6 » 25 юли 2015 21:29

alchemist написа:Имаме шанс !!!!

Само трябва да договорим Холандия , Франция и Швеция да играят с 9 играча, Беларус с 10, а Люксембург с 11 , като вратарите на първите 3 от изброените да нямат право да играят с ръце !

Така виждам шанс за 2-то място :)

И пак Не-е сигурно.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта