Евро 2015 U-17 | България - Испания 1-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот Sinite ot Sofia » 09 май 2015 16:43

Какво тренират и всъщност тренират ли изобщо тези "футболисти", които ни представиха на това европейско. По 24 кг са, бавни, тактически и технически неграмотни. След 55мин. едва ходеха. Жалко..
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот hristo1306 » 09 май 2015 16:44

JimBeam написа:Втори пореден мач на нашите момчета гледам по БНТ и за втори път виждам, че часовника им пак е бъгав. Като стане 90 минута и започне да тече допълнителното време горе пише 80:00, а не 90:00. Няма ли кой да го оправи, че да се излагаме по този начин? Така ли е и на другите мачове на другите отбори, защото тях до сега не съм ги гледал? Никой ли не вижда този голям бъг, че да им драсне два реда?


За отбори до 17 год. полувремената са по 40 мин ! Грешката е вярна !

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот shotgun blues » 09 май 2015 16:44

JimBeam написа:Втори пореден мач на нашите момчета гледам по БНТ и за втори път виждам, че часовника им пак е бъгав. Като стане 90 минута и започне да тече допълнителното време горе пише 80:00, а не 90:00. Няма ли кой да го оправи, че да се излагаме по този начин? Така ли е и на другите мачове на другите отбори, защото тях до сега не съм ги гледал? Никой ли не вижда този голям бъг, че да им драсне два реда?

Те мачовете май са по 80 минути
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 май 2015 16:44

Тактически разликата беше бедствена.

С "треньори" от НСА, нема да станат нещата при нас.
За юношеският и младежкият ни футбол, трябват специалисти от чужбина.

В този мач младите испанчетата цъкаха футбол от 2015-та, а нашите момчета родени в края на 90-те, играеха така, както се играеше през 80-те.
Направо беше отчайващо за гледане ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот black sea » 09 май 2015 16:46

Прилично, даже много добро първо полувреме и трагично второ. Тия испанчета ни пожалиха, реалния резултат е 1:5 и то благодарение на вратарчето им. И нали все пак сме домакини на турнира :lol: :mrgreen: , малко милост към нас. Много, много сме далеч от истината...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2015 16:49

THE G.A.M.E написа:Тактически разликата беше бедствена.

С "треньори" от НСА, нема да станат нещата при нас.
За юношеският и младежкият ни футбол, трябват специалисти от чужбина.

В този мач младите испанчетата цъкаха футбол от 2015-та, а нашите момчета родени в края на 90-те, играеха така, както се играеше през 80-те.
Направо беше отчайващо за гледане ...

Те еспаньолите,ако трябва да бъда честен,даже не си и даваха много зор...Биха ни на ходом,както се казва...
Истината е,че проблема не е само у децата,но и в треньора,който разбира от футбол,колкото един мангал на ЖП-то,който изкупува за скрап...
Чак в последните 10 минути,като че ли,малко живнахме,но реални опасности липсваха...
А като цяло отбора е много слаб физически...бавни,бавни,бавни...
Единствено само вратарчето,като че ли ми направи добро впечатление,като се вземе в предвид,че спаси някои положения и реално нямаше вина за головете,които бяха чисто от треньорски елементарни грешки...Особено втория гол,просто нямам думи...
Каквито са батковците,такива са и те...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2968
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот JimBeam » 09 май 2015 16:54

hristo1306 написа:
JimBeam написа:Втори пореден мач на нашите момчета гледам по БНТ и за втори път виждам, че часовника им пак е бъгав. Като стане 90 минута и започне да тече допълнителното време горе пише 80:00, а не 90:00. Няма ли кой да го оправи, че да се излагаме по този начин? Така ли е и на другите мачове на другите отбори, защото тях до сега не съм ги гледал? Никой ли не вижда този голям бъг, че да им драсне два реда?


За отбори до 17 год. полувремената са по 40 мин ! Грешката е вярна !


Това не го знаех и сега се разрових и видях това - Each match lasts 80 minutes, consisting of two halves of 40 minutes, with an interval of 15 minutes.

Аз не виждам кой знае каква разлика с мъжете с 10 минути. С какво ги облекчават малките така не знам, но тези 10 минути не са никаква лекота. Ако мачовете се играеха по 30 минути всяко полувреме съм съгласен, ама така с орязани по 5 минути на полувреме е безсмислено.

killamasta
Мнения: 248
Регистриран на: 21 сеп 2008 20:51
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 15:00

Мнениеот killamasta » 09 май 2015 16:57

JimBeam написа:
hristo1306 написа:
JimBeam написа:Втори пореден мач на нашите момчета гледам по БНТ и за втори път виждам, че часовника им пак е бъгав. Като стане 90 минута и започне да тече допълнителното време горе пише 80:00, а не 90:00. Няма ли кой да го оправи, че да се излагаме по този начин? Така ли е и на другите мачове на другите отбори, защото тях до сега не съм ги гледал? Никой ли не вижда този голям бъг, че да им драсне два реда?


За отбори до 17 год. полувремената са по 40 мин ! Грешката е вярна !


Това не го знаех и сега се разрових и видях това - Each match lasts 80 minutes, consisting of two halves of 40 minutes, with an interval of 15 minutes.

Аз не виждам кой знае каква разлика с мъжете с 10 минути. С какво ги облекчават малките така не знам, но тези 10 минути не са никаква лекота. Ако мачовете се играеха по 30 минути всяко полувреме съм съгласен, ама така с орязани по 5 минути на полувреме е безсмислено.


Явно не си играл футбол щом не можеш да направиш разликата, 10 минути са много време в големия футбол. А иначе относно мача, нормално е това което се случи, момчетата в Испания тренират по съвсем различен начин още от най-ранна детска възраст, на 17 г. вече трябва да си изграден футболист в днешни дни, нашите се опитаха да играят футбол в определени ситуации, комбинативно, но просто се видя, че не сме от нивото на "Ла роха".

bazukata
Мнения: 69
Регистриран на: 05 май 2015 10:05
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 1-2

Мнениеот bazukata » 09 май 2015 17:06

От всички наши момчета най-добре игра Стаматов.Личи си че е в школата на Еспаньол.Русев,Йорданов,Наумов,Йосков показаха,че може да станат футболисти от средно ниво.Като цяло нещата,които трябва да се отбележат
-България изнасяше твърде бавно топката.
-Много лошо първо докосване като бутошари,а на Испанците се лепваше топката все едно има ц200 на нея
-Безброй грешки при преса на крайните защитници(явно не са играли срещу отбор,който да ги натиска така)
-Слаба физика,което е в основата за спечелването на единоборствата(тея момчета месо не ядат ли?)
-Никакви заучени положение,а за Испанците и двата гола паднаха от такива(треьорът на Испанците каза,че ги тренират всяка седмица)!
-Никакъв игрови стил.Испания игра тики-така.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Евро 2015 U-17 | България - Испания 1-2

Мнениеот ivan56 » 09 май 2015 17:29

С такива псевдо треньори в школите и националните гарнитури толкова.Язък, че ходят по чужбина на стажове във водещи отбори.Излишни разходи на федерацията и президентите на клубовете.Иначе добре са научили заучените фрази след загуби.Трябват ни чужди треньори както в школите,така и в националните отбори.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта