EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1087
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот Dobri » 29 мар 2015 14:46

Red Warrior написа:Петев обаче си е лекенце. Той не взимал решение кой да пази, а се доверявал на треньора на вратарите - дрън, дрън. Просто кариерата на татьовото върви надолу и трябва да се възкресява. И защо се дръпнахме толкова рано в мача? Свършили им били силите... Да сменят професията тогава. Мишо Александров не го видях цял мач дали е на терена. На Героги Миланов позицията му не е на крилото. Дяков капитана ходеше след италианците и като по чудо не получи червен картон. Минев - фигурант. Божинов - без коментар. А бе аман от страхливи треньори баси. :evil:


Г. Миланов играе добре и като крило, и като плеймейкър, и като вътрешен халф (в ЦСКА точно това му е поста). Вчера даже игра на инжекции, а беше най-добрия от нашия отбор.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот Red Warrior » 29 мар 2015 14:47

dreben23 написа:Аз не смятам, че чак толкова не сме се дръпнали, колкото смятам, че Италия си заигра своята игра в последните минути. Те цял мач нито един пробив с топка в крака по фланговете не правеха и чак като ги запари се хвърлиха, а ние си окапахме физически. :(

Бях сигурен последните 15-на минути, че ще ни вкарат гол. Пусни си пак мача и виж линиите на защитата къде се беше прибрала. Трябваше да ги бием още в средата на терена, ако не в тяхната половина, а не да се приберем до 30-ят метър.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот ivan56 » 29 мар 2015 14:49

Сто процента избора на вратар не е на "Пинко" нито на Петев.Сто процента съм убеден че ако зависеше от тях вратар щеше да е Владо.
За кво ги има тогава длъжностите треньор на вратарите,и кой ще ни убеди ,че това решение не е взето от Мокети старши.
Баси и логиката Владо бил колеблив,а резервният вратар на средняк в Турция е в супер форма.Че той Митрев е с класи над тоя "вратар".
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот Red Warrior » 29 мар 2015 14:51

На мен ми е интересно дали в световната история на националните отбори някога се е случвало, футболист на годината избран преди няколко месеца да е резерва?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот ivan56 » 29 мар 2015 14:52

Red Warrior написа:
dreben23 написа:Аз не смятам, че чак толкова не сме се дръпнали, колкото смятам, че Италия си заигра своята игра в последните минути. Те цял мач нито един пробив с топка в крака по фланговете не правеха и чак като ги запари се хвърлиха, а ние си окапахме физически. :(

Бях сигурен последните 15-на минути, че ще ни вкарат гол. Пусни си пак мача и виж линиите на защитата къде се беше прибрала. Трябваше да ги бием още в средата на терена, ако не в тяхната половина, а не да се приберем до 30-ят метър.


Е то хубаво да ги бием още от тяхната половина,ама като им паднаха бързо бързо батериите как да стане.Глей ги какви хърби са нашите,Гошко Миланов ще кажеш че в Русия го държат гладен никаква физика.Те след 60 минута едвам ходеха,ти да ги бием още в тяхната половина.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 мар 2015 14:53

Бях сигурен, че няма да паднем.

Добро 1-во полувреме ( след 10-тата мин. ) ... 2-рото, колкото имахме сили, играхме.
Физическото отпадане след 60-тата мин. бе видно, а нападателен футбол, след като си свършил батериите... Може, ама в някоя паралелна реалност.
Така че, аз лично не обвинявам Петев за "дръпването"... Щото и да искаше човека да атакуваме, играчите нямаше да могат.
Едно е да искаш, съвсем друго е да го направиш ...

Изтискахме максималното от мача ( при още малко късмет, спокойно можехме и да вземем 3-те точки ) ... Този състав на Италия, с тези футболисти, съвсем не е слаб.
Бъдещето ще го покаже.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот dreben23 » 29 мар 2015 14:54

Red Warrior написа:
dreben23 написа:Аз не смятам, че чак толкова не сме се дръпнали, колкото смятам, че Италия си заигра своята игра в последните минути. Те цял мач нито един пробив с топка в крака по фланговете не правеха и чак като ги запари се хвърлиха, а ние си окапахме физически. :(

Бях сигурен последните 15-на минути, че ще ни вкарат гол. Пусни си пак мача и виж линиите на защитата къде се беше прибрала. Трябваше да ги бием още в средата на терена, ако не в тяхната половина, а не да се приберем до 30-ят метър.

Аз бях сигурен още от шейсетата минута, но въпреки това не мога да отрека, че се постараха да ни зарадват, но разберете, не можем да се сравняваме с големите отбори на този етап. Но вярвам, че може да постигнем добри неща с Петев начело, но трябва да спре да вика играчи от Чемпиъншип в защита, ама то и няма кой за тези постове- всички защитници във водещите ни клубове са чужденци, единствено Тунчев, Вальо и Венци ама и те не играят все заедно поради контузиите! :(
От другаде кого да викнем в защита, не се сещам. :lol:

Без предложения от втора шестица, ако това са възможностите, пак по-добре от Чемпиъншип да си вземем някого, а и той ни спаси от загуба Бодурката! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 29 мар 2015 15:00

dreben23 написа:
Дано това се промени, за да видим и други лица- аз примерно бих искал да видя играчи като Вуйчо Ваньо или пък Божидар Васев, или пък Владислав Романов или Даниел Генов поне да получават повиквателни отвреме навреме..
Кога ще видим Ивайло Чочев титуляр, според мен вече може да му се даде шанс, нищо че не играе редовно в Палермо като титуляр, даже сега беше удобен моментът предвид това къде играе и съперника ни.

Случайно ли "пропусна" Б.Краев,например???
Кажи ми,че е случайно,а не защото си с червените очилца??? :o :o :o

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3742
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот Jürgen » 29 мар 2015 15:01

Не си правете илюзии, че нещо се е променило. Или ще се промени за в бъдеще, за жалост :( .

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: EK 2016 България - Италия - 2:2 FT

Мнениеот КАН » 29 мар 2015 15:03

Разбрахте ли сега , как чалга дружинката скрои шапката на чичовото ?


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта