Божигол избухна на Герена

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Божигол избухна на Герена

Мнениеот sandi74 » 25 ное 2018 20:56

След като прокълна едните и клетвата му хвана днес Божи 86 наказа и другите нанизвайки им с убийствена лекота и грациозност 2 гола и победата и 3-те точки отпътуваха от Герена в посока Враца.Евала на този футболен левент.Машала.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Божигол избухна на Герена

Мнениеот miro_rz » 25 ное 2018 21:15

Великан !
Обертан само може да си е мечтал да играе в отбори като Ювентус , Парма , Сити или Спортинг ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Божигол избухна на Герена

Мнениеот sandi74 » 25 ное 2018 21:26

miro_rz написа:Великан !
Обертан само може да си е мечтал да играе в отбори като Ювентус , Парма , Сити или Спортинг ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Тайно се надявам че Обертан днес се е снимал с Божигол и го е молел да му разпише снимката която ще бъде окачена в рамка :idea: Безделио Роси се оказва доста по успешен треньор от Славиша за Левски.При него поне играха финал за купата пред повече от 30 000 левскари,нищо че изпуснаха тенекето.Жоро Вратарчето много му се радва.

волфи
Мнения: 109
Регистриран на: 10 дек 2013 19:13
Контакти:

Re: Божигол избухна на Герена

Мнениеот волфи » 26 ное 2018 02:08

Божигол е най-големият!!! Нещо модераторчето в една от темите не беше съгласен с мен, та ме банна, ама карай :lol: . Това няма да ни спре да се прекланяме пред величието на Божинката, няма майтап, наистина си я цъка момчето.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Божигол избухна на Герена

Мнениеот g3_ev2 » 26 ное 2018 16:20

Никога не съм се съмнявал в качествата на Божинов и, противно на популярните твърдения, считам, че двете тежки контузии, които претърпя една след друга, са главна причина за застоя в кариерата му. После сгреши, като се амбицира първо да си върне славата, а после играта, а не обратно, и това беше лошата шега!
Такова отиграване на дълъг, тежък пас и с крак (страничната ножица) и удар с глава на излизане на скорост от дълбочина трудно ще се види от друг в днешния български футбол. Но Валерката много е надобрял и на последен пас! А и се движи много добре по фронта на атаката. Ако Левски знаеха как и можеха да играят с него, още преди години щеше да ги направи шампиони. Спомням си какъв гол вкара на Исландия в тандем с Бербатов, а така също и как успя да разпечата вратата на Словения в един закучен мач - квалификация в София.
За мен е неясно как този българин стои наоколо, а ние плачем, че няма център - нападател в националния отбор?! Човекът явно си връща формата, а тя беше страховита навремето. Грехота е това да не се използва!


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта