Днес се навършват 28 години

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Bombardier
Мнения: 388
Регистриран на: 26 сеп 2013 11:32

Днес се навършват 28 години

Мнениеот Bombardier » 11 дек 2013 07:37

На тази дата преди 28 години, отборът на Враца постига една от най-престижните си победи , тази над Витоша София, както тогава е името на столичният Левски. Ето какво си спомня един от участниците и автор на хеттрик във вратата на Делчев за 3-6....http://www.blitz.bg/sport/article/102956

Потребителски аватар
liliputchica
Мнения: 694
Регистриран на: 01 сеп 2013 12:57

Re: Днес се навършват 28 години

Мнениеот liliputchica » 11 дек 2013 10:23

Аз помня мача, тогава имаше наказани футболисти от Левски и ЦСКА за сбиването във финала на КБ. Враца (тогава бяха Враца) бяха много добър отбор. От там в ЦСКА отидоха Ил. Войнов и Ил. Вълов. Интервюто е хубаво да се прочете от сегашните "звездички"
[offtopic]нямам[/offtopic]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Днес се навършват 28 години

Мнениеот stefani » 11 дек 2013 14:18

liliputchica написа:Аз помня мача, тогава имаше наказани футболисти от Левски и ЦСКА за сбиването във финала на КБ. Враца (тогава бяха Враца) бяха много добър отбор. От там в ЦСКА отидоха Ил. Войнов и Ил. Вълов. Интервюто е хубаво да се прочете от сегашните "звездички"


Какво помниш не знам, ама сравни датите и виж, че в състава на Левски са звезди от които сегашните могат само да се учат .
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта