Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот rodman » 06 май 2013 22:41

Ами, не е това което си мислиш :) Извинявай, имам приятели от София - локомотивци, каквито може би и ти не можеш да си представиш! Нищо лично към любимия ти отбор и нормалните му привърженици!!! Желанието ми за мъст е породено от откровената гавра преди 2 години на Националния стадион!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот Pride » 06 май 2013 22:52

rodman написа:Ами, не е това което си мислиш :) Извинявай, имам приятели от София - локомотивци, каквито може би и ти не можеш да си представиш! Нищо лично към любимия ти отбор и нормалните му привърженици!!! Желанието ми за мъст е породено от откровената гавра преди 2 години на Националния стадион!


ОК значи ти е ясно, че повечето от нас мразят откровено Гигов. За това преди 2 години сте ми много страни Гигов нямаше пари тогава, Генов си беше играл за равен според мен. Вие си се издънихте сами в няколко мача. Като цяло всеки се стараеше да не спечели евроквотата :|

и колкото и да мразя Гигов заради разрухата никога няма да искам Локомотив да падне за сметка на някой.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот choko77 » 07 май 2013 08:03

Тук май се очертава мача на сезона.Падне ли Ботев губи и теоретични шансове за спасение.Дори равен не ни устройва.Победата е задължителна,ако искат да останат в А-група,което силно ме съмнява.Помним есента какво беше на мача с белите,как ги подпираше съдията и т.н. Славия ще ни скочат заради Локо и Гигов,но пък аз се надявам на чудо!


Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот rere » 07 май 2013 09:02

До тук Ботев е единствения изпадащ, който плаща мачове(съдии срещу Локомотив и Етър ,както и купения от Спортклуб-Столипиново),едва ли този ще е по-различен .Остава само да видим дали Венци няма бизнес интереси на друго място.

Потребителски аватар
Keine Lust
Мнения: 387
Регистриран на: 07 окт 2012 00:24
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот Keine Lust » 07 май 2013 10:06

rere написа:До тук Ботев е единствения изпадащ, който плаща мачове(съдии срещу Локомотив и Етър ,както и купения от Спортклуб-Столипиново),едва ли този ще е по-различен .Остава само да видим дали Венци няма бизнес интереси на друго място.


Нали :lol: Щото си гледал и мача с Локо, и мача с Етър, а смешко :o Нещо да кажеш за съдийството на Пастата срещу вас, че ви измъкна във Враца иначе вече бяхте пътници? Да не стане само след мача ви с Берое да се обясняваш колко честно сте били :oops:

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот choko77 » 07 май 2013 11:09

rere написа:До тук Ботев е единствения изпадащ, който плаща мачове(съдии срещу Локомотив и Етър ,както и купения от Спортклуб-Столипиново),едва ли този ще е по-различен .Остава само да видим дали Венци няма бизнес интереси на друго място.

Ако Ботев плащаше,сега щеше да е на 8-място!Много добре всички знаете,че Ботев е единствения който дава 1500лв заплата в А-група и се чудят как да вържат бюджета за месеца.Не те знам какви ги бълнуваш но си огромнооо недоразумение.

Потребителски аватар
Layne Staley
Мнения: 651
Регистриран на: 19 юли 2010 15:29
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот Layne Staley » 07 май 2013 11:15

Гледам че мача е махнат в бет-а, а сутринта го имаше :roll:
ЦСКА не е литекс!!!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот choko77 » 07 май 2013 11:34

Layne Staley написа:Гледам че мача е махнат в бет-а, а сутринта го имаше :roll:

От вчера коефициента варираше от 1.52 за единица до сутринта ,когато беше 1.9 и вече го махнаха.И в спортингбет го няма,а излезе информация,че Славия излизат с юноши.Не знам колко е вярно но аз не вярвам.

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Славия - Ботев Враца |А група 26 кръг |

Мнениеот rere » 07 май 2013 11:45

Keine Lust написа:
rere написа:До тук Ботев е единствения изпадащ, който плаща мачове(съдии срещу Локомотив и Етър ,както и купения от Спортклуб-Столипиново),едва ли този ще е по-различен .Остава само да видим дали Венци няма бизнес интереси на друго място.


Нали :lol: Щото си гледал и мача с Локо, и мача с Етър, а смешко :o Нещо да кажеш за съдийството на Пастата срещу вас, че ви измъкна във Враца иначе вече бяхте пътници? Да не стане само след мача ви с Берое да се обясняваш колко честно сте били :oops:

Пастата дето ви остави да играете с човек повече половин час ,вместо да даде картон за симулация , нагъл си -мозовирче. А ако наште не се разберат с Берое трябва да са луди , при всичките точки които ни отнеха съдиите това ще бъде капка в морето .


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта