Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот zlatan » 10 май 2013 16:52

танаха ясни титулярите за Левски в двубоя с Ботев (Враца) от 27-ия кръг на "А" група. Срещата на стадион "Христо Ботев" започва в 18,00 ч. На вратата застава Михаил Иванов, а пред него са Роман Прохазка, Йордан Милиев, Ромен Ели и Орлин Старокин. Опорни халфове са Станислав Ангелов и Стефан Велев. По крилата ще играят Илиян Йорданов и Гари Родригес, а зад Базил де Карвальо е Рене Михелич.

някой знае ли Пламен с колко картона е за да пази Мишо.С четири ли е или това е решение на тренера.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 14039
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Pichichi » 10 май 2013 17:05

Ами ако успея ще гледам само 25/30 мин. от този мач а може и въобще да не успея да гледам нищо
засега ми се получава прибиране след 7 и 15. Като цяло си мисля че Враца имат нужда от точки и не се поддавам
на нагласата на хората. Враца имат още един "сигурен" мач с/у Монтана но само 3 т. оттам може да не ги спасят
другите им 2 мача са с/у Ботев в Пловдив и гости на директен съперник Ч. Море във Варна. 1 или 3 точка/и за тях в този мач
са без алтернатива. Не знам дали съдята ще даде 2 дузпи и ЧК-ни не съм свикнал да мисля по този начин
нека мине мача и ще коментираме, преди началото му съм на мнение че мача ще се играе а то и без дузпи и картони
съдята може да прецака мача. Враца със само една победа до края (с/у Монтана) събират 30 т. а Локо Сф,Ч.Море и Г.Делчев
ги виждам с по 31 т. минимум ->
Локо Сф минимум 6 т. ще вземат от мачовете с/у Г.Делчев,Черноморец,Литекс и ЦСКА.
Ч.Море минимум 5/6 т. до края имат мачове с Миньор,Г.Делчев,ЦСКА и Локо Пд.
Г.Делчев имат домакинства на Литекс и Локо Пд и една победа в тези 2 мача им гарантира 31 т.

Потребителски аватар
Genius.
Мнения: 1619
Регистриран на: 08 дек 2012 14:42
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Genius. » 10 май 2013 17:15

1:1
[center][wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/233/6425233S.jpg[/wrapimg][/center]
[center]Hello hello, we are the City boys, Hello hello, we are the City boys, And if you are a United fan surrender or you'll die, We all follow the City![/center]

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот zlatan » 10 май 2013 17:16

Pichichi написа:Ами ако успея ще гледам само 25/30 мин. от този мач а може и въобще да не успея да гледам нищо
засега ми се получава прибиране след 7 и 15. Като цяло си мисля че Враца имат нужда от точки и не се поддавам
на нагласата на хората. Враца имат още един "сигурен" мач с/у Монтана но само 3 т. оттам може да не ги спасят
другите им 2 мача са с/у Ботев в Пловдив и гости на директен съперник Ч. Море във Варна. 1 или 3 точка/и за тях в този мач
са без алтернатива. Не знам дали съдята ще даде 2 дузпи и ЧК-ни не съм свикнал да мисля по този начин
нека мине мача и ще коментираме, преди началото му съм на мнение че мача ще се играе а то и без дузпи и картони
съдята може да прецака мача. Враца със само една победа до края (с/у Монтана) събират 30 т. а Локо Сф,Ч.Море и Г.Делчев
ги виждам с по 31 т. минимум ->
Локо Сф минимум 6 т. ще вземат от мачовете с/у Г.Делчев,Черноморец,Литекс и ЦСКА.
Ч.Море минимум 5/6 т. до края имат мачове с Миньор,Г.Делчев,ЦСКА и Локо Пд.
Г.Делчев имат домакинства на Литекс и Локо Пд и една победа в тези 2 мача им гарантира 31 т.


и твоя изпадащ фаворит ееееееееееееее,щото нали се сещаш че някой требва да изпадне.
Черно море играе последния мач с Враца,дотогава ще имат минимум 34 точки,нали се сещаш за Гонзо и Локото-логиката ти увисва,последния кръг Черно море поляга на Враца кво става тогава с точките.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот zlatan » 10 май 2013 17:20

вижте не знам дали Левски ще бие днес или не ,но мача със Лудогорец наистина ще го направят така че да бъде като финал.
Тоест ако днес Левски се издъни си мисля че утре и Разград ще се издъни.
Ако днес загубим точки а Разград си бие-поздравявам всички фенове на Лудогорец и чакам с нетърпение всичко и всички в този форум да се успокоят.
Успех на Левски.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Knoppix_
Мнения: 133
Регистриран на: 25 авг 2009 17:08
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Knoppix_ » 10 май 2013 17:25

А бе прави ли Ви впечетление, че най мрънкащите са тези дето незнаят дали ще си вземат лиценза пак ...
Можем да простим но не и да забравим! Завинаги един от нас!
Никога няма да те забравя братле! Почивай в мир!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 14039
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Pichichi » 10 май 2013 17:27

Г.Делчев ми е фаворит No1 за изпадане а след тях са Враца.
Може и да си прав за Ч.Море - Враца, но то висчко може да стане !

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот zlatan » 10 май 2013 17:29

Knoppix_ написа:А бе прави ли Ви впечетление, че най мрънкащите са тези дето незнаят дали ще си вземат лиценза пак ...


сега ако знаеш как всички с взели по една свещичка и се молят и се молят днес да се получи издънка.
Някои цесекисти ще се радват повече от това Левски да не бъде шампион отколкото те да се класират за УЕФА.
Това е тяхното всичките им песни дори са против Левски а не за техния отбор.
LEVSKI_FOREVER

necessarypain
Мнения: 137
Регистриран на: 08 дек 2009 14:16
Skype: necessarypain
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот necessarypain » 10 май 2013 17:30

най-интересното е, че единствено на Левски са уредени мачовете...и победата над изпадащ отбор би била доста странна, а? :lol: :lol:

Потребителски аватар
Knoppix_
Мнения: 133
Регистриран на: 25 авг 2009 17:08
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Knoppix_ » 10 май 2013 17:32

zlatan написа:
Knoppix_ написа:А бе прави ли Ви впечетление, че най мрънкащите са тези дето незнаят дали ще си вземат лиценза пак ...


сега ако знаеш как всички с взели по една свещичка и се молят и се молят днес да се получи издънка.
Някои цесекисти ще се радват повече от това Левски да не бъде шампион отколкото те да се класират за УЕФА.
Това е тяхното всичките им песни дори са против Левски а не за техния отбор.


Да се молят бе боли ме ... като са толкова сигурни да си залагат апартаментите и така нататака при 1.2 коефициент ако заложат 100 000 печелят 20 000 за час и половина ама те са сигурни само като трябва да се плюе смешна работа, а ряците точно искам да изпаднат тази година, просто щото са вечните анти-левскари пък и ми са адски противни
Можем да простим но не и да забравим! Завинаги един от нас!
Никога няма да те забравя братле! Почивай в мир!


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост