Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Deluxx » 10 май 2013 14:53

we are the champions написа:Айде спрете да пишете глупости моля ви.... ако Враца загуби то ще е защото просто нямат класата да се борят с Левски ! ама те показаха ,че могат да се борят ! и на Герена и на мача с Лудогорец в Враца и с нас пак в Враца .... значи вие преди да пишете мислете малко Враца ще пусне на Левски и ще изпадне само Левски да стане шампион ..... е това е направо трагично и смешно............ :!: :!: :!:


Хаха в грешка си момче.

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот 1.9.1.4 » 10 май 2013 14:54

ralka_levskarka написа:То пък, защото Мъри има за какво да се бори.

Е че как да нема... За каузата :)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Teo » 10 май 2013 14:54

Врачани, колкото и да се напъвате тоя мач отдавна е решен как ще завърши, срещу властта не може да спечелите.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Заклет Левскар » 10 май 2013 14:56

we are the champions написа:
ralka_levskarka написа:
we are the champions написа:Не съм написал ,че на вас не са ви важни :) :!: :!: просто на Враца им трябва поне точка от този мач мисля ,че равния ще задоволи и двата отбора 8-)

Погледни класирането и пак помисли дали точка задоволява Левски?!

Класирането го знам !!!! биете после Разград и Мъри и Ботев взимат нещо от Разград толкова ли е сложно за изчисление :? :? :?
П.П Стига спам в темата !!!!!


По-голяма глупост скоро не бях чел. Защо им е на Ботев да спират Лудогорец, след като само ако Лудогорец станат шампиони има вероятност Ботев да играе в Европа? (при купа за Левски)
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
1.9.1.4
Мнения: 302
Регистриран на: 08 май 2013 14:23
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот 1.9.1.4 » 10 май 2013 14:56

nikita 333 написа:Аз тоя мач съм го гледал :) :) :)

Бе ти и мача реванша на Левски с Литекс беше гледал ама много за дълго се покри след този мач :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот james » 10 май 2013 14:59

ralka_levskarka написа:
we are the champions написа:Не съм написал ,че на вас не са ви важни :) :!: :!: просто на Враца им трябва поне точка от този мач мисля ,че равния ще задоволи и двата отбора 8-)

Погледни класирането и пак помисли дали точка задоволява Левски?!

Имайки впредвид бетона който ще се излее в Разград пред вратата на Славия точката ще ви е предостатъчна , Но пък Батков толкова точки им уреди и толкова разреди на конкурентите им ,че ще е срамота да не паднат .

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот we are the champions » 10 май 2013 14:59

Заклет Левскар написа:
we are the champions написа:
ralka_levskarka написа:
we are the champions написа:Не съм написал ,че на вас не са ви важни :) :!: :!: просто на Враца им трябва поне точка от този мач мисля ,че равния ще задоволи и двата отбора 8-)

Погледни класирането и пак помисли дали точка задоволява Левски?!

Класирането го знам !!!! биете после Разград и Мъри и Ботев взимат нещо от Разград толкова ли е сложно за изчисление :? :? :?
П.П Стига спам в темата !!!!!


По-голяма глупост скоро не бях чел. Защо им е на Ботев да спират Лудогорец, след като само ако Лудогорец станат шампиони има вероятност Ботев да играе в Европа? (при купа за Левски)

А дали Ботев искат да играят в Европа- по скоро не ! поне от това което показаха в мача срещу нас и Локото :)

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот we are the champions » 10 май 2013 15:01

Темата е в раздела на Ботев не усещате ли ,че е напълнихме с глупости стига толкова !!!

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот we are the champions » 10 май 2013 15:05

we are the champions написа:Темата е в раздела на Ботев не усещате ли ,че е напълнихме с глупости стига толкова !!!

:!: :!: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Заклет Левскар » 10 май 2013 15:08

А дали Ботев искат да играят в Европа- по скоро не ! поне от това което показаха в мача срещу нас и Локото :)[/quote]


... ами сега се замислих. Може и да си прав. Срещу Локото искаха да победят, ама срещу вас нещо не се натегнаха. Те си знаят де :)
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта