Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 28 фев 2019 16:03

Red_Neck написа:
modor написа:На умирачка е .............

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
В Петричев ни е надеждата ... :)

Ще го правим главен админ на форума. Някой ако прегреши...... ще го пращат да реже кораби с джобно ножче :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2019 17:58

modor написа:На умирачка е .............

Добре де, няма ли на кого да пишете, щото си мирише на технически проблем? Примерно, ако сгъне сайта на ГОНГ, нали би трябвало да има кой да го погледне? С форумО не е ли същата схема? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 06 мар 2019 18:00

TristaNNN написа:
modor написа:На умирачка е .............

Добре де, няма ли на кого да пишете, щото си мирише на технически проблем? Примерно, ако сгъне сайта на ГОНГ, нали би трябвало да има кой да го погледне? С форумО не е ли същата схема? :roll:

Явно не е. На никой не му пука за форума. Трябва да спрем да пишем. Тогава ще намалят и кликовете. Евентуално тогава може би ще му обърнат някакво внимание.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Icoxxx
Мнения: 118
Регистриран на: 28 май 2017 20:28
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Icoxxx » 24 мар 2019 20:24

Защо днес като влязох от вкъщи ми показа, че е баннато IP-то за постоянно заради непрестанни провокации? Някаква грешка ли е станало? WTF?!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 24 мар 2019 22:30

Кой е домашният ти IP адрес? Може и на лично ако се притесняваш да го споделяш публично.

ПП: Проблема е решен.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Warped » 23 апр 2019 16:14

Знаете ли как да спра, видеата в сайта на гонг и по точно в новините ,да се показват в малък прозорец, когато скролвам страницата надолу?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Тони » 05 май 2019 01:57

Имам едно питане. Реших да участвам в дискусия във форума на Ливърпул и ми направи впечатление културата на присъстващите там. Нещата минаха от лични нападки, през клубни пристрастия до апели към мода да си "свърши работата".
Въпросът ми е, забранено ли е да си изкажеш мнението във форума, ако не кореспондира с това на масите? Да не би техният форум да е някаква частна собственост? Ако е така, да се напише, че е забранено за фенове на други отбори и готово.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 05 май 2019 03:33

Естествено, че може да си казвате мнението, но много фенове са докачливи и не им харесва да чуват от другите лоши неща за отбора им. Трябва да се вземе и това под внимание и да се съобразявате каква дискусия подхващате и най вече имали смисъл да се подхваща, защото в повечето случаи е трудно да убедиш някой в нещо друго най вече заслепен от фенските очила. Най добрият вариант е ако видите, че стават доста раздразнителни и нападателни просто да не им обръщате внимание. ;)

Ако започнат да валят грубости и нападки на лична основа просто докладвайте мнението с въпросният бутон в дясно на коментара, а дали ще се вземат мерки спрямо него или автора това ние го решаваме. Има доста доклади на потребители срещу нормални мнения и докладват, защото просто не им харесва какво пишат, но това не е повод да бъде трито същото. Вече самият Модератор решава дали мнението е провокация и същият дали може да доведе до по голям проблем нататък. В доста случаи има провокативни мнения, но те са по скоро във формата на закачка и се оставят и в това няма нищо лошо.

Докладвано мнение от някой не означава, че ще се изтрие на 100% и екипа решава какви мерки да се вземат, а не потребителите и това трябва да е ясно, защото има не малко недоволни, че докладвали мнение, а то останало било и не сме си вършили работата. Не, мнението е видяно и щом стои там значи така е сметнал колегата, а също така може да мине и време преди някой да го види т.е. да не се очаква светкавична реакция от някой да вземе мерки и може да минат часове, а може и 1 минута след доклада.


Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот HoUs4oOL » 06 май 2019 17:41

Тони написа:Имам едно питане. Реших да участвам в дискусия във форума на Ливърпул и ми направи впечатление културата на присъстващите там. Нещата минаха от лични нападки, през клубни пристрастия до апели към мода да си "свърши работата".
Въпросът ми е, забранено ли е да си изкажеш мнението във форума, ако не кореспондира с това на масите? Да не би техният форум да е някаква частна собственост? Ако е така, да се напише, че е забранено за фенове на други отбори и готово.

Преди около 4 години заради такива "мнения, некореспондиращи с това на масите", сложиха специални модератори за форумите на Ливърпул и Манючестър Юнайтед. Да пишеш във форума на даден отбор, че в конкретния мач щяла да му се подпечата калъфката или да празнуваш головете, вкарани срещу него не създава особени предпоставки за "дискусия", това си е чисто и просто тролене, дразнене или както там искаш да го наречеш. Въобще в последните няколко месеца се лее стабилно количество помия по Ливърпул, когато и да отвориш темата за ВЛ винаги ще попаднеш на коментари за "лузъри, немски ментета, докери(СТАНКО, къде си, бе, човек?) и още, и още... А най- странното е, че това нещо се толерира, което ми е супер неразбираемо, особено на фона на факта, че феновете на Ливърпул останаха единствените, които пишат редовно и поддържат жив форума на отбора, всички други са мъртви или в полумъртво състояние. Но това няма значение, Капитан Пуйол е по- ценен, нали, Паце? ;)
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта