Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Jimmy8
Мнения: 535
Регистриран на: 10 авг 2008 16:35
Контакти:

Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот Jimmy8 » 05 яну 2009 16:05

Христо Андреев опроверга напълно появилите се днес информации в различни медии, че си е подал оставката от поста финансов директор на Ботев Пловдив. Специално за Plovdiv24.bg Андреев обясни, че продължава да работи за клуба и за осъществяването на сделката по прехвърлянето на акциите от Димитър Христолов на Ирена Кръстева. "При всички положения, продължаваме да търсим закупуването на клуба. Има си договор, дали сме доста огромна сума за Ботев Пловдив. Желанието ни за купуване на отбора си остава. Държим на сделката и държим на Ботев. Ние бяхме готови да завършим сделката още на 30 декември, така че и сега при покана от Христолов, сме готови да подпишем окончателния договор. Надявам се това да стане възможно най-бързо, за да можем да почнем организацията по селекция, подготовка и т.н., а всички тези неуредици и забавяния са за сметка на Ботев. Оконачателно - не съм си подавал оставката", категоричен бе Андреев. Днес той бе в Пловдив, въпреки информациите, че се е "скрил" на почивка в Гърция.
Така че от селския момък зависи,хората са решени да купят Ботев.Ама и те едва ли ще го оставят,показателна е атаката със вестник Стандарт 8-)
Изображение
http://www.BetsHighway.com - Top Bookmakers of the World
http://www.AutosHighway.com - The Best Autos Portal

032canar1912
Мнения: 40
Регистриран на: 24 дек 2008 13:30
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот 032canar1912 » 05 яну 2009 16:23

Нова драма в Ботев - Андреев и Христолов в конфликт за оставка

Пловдив. Поредните странни събития се развиват в пловдивския Ботев. Днес репортер на Sportline.bg научи, че човекът на Ирена Кръстева в клуба - Христо Андреев, е декларирал съгласието си да подаде оставка. Информацията бе потвърдена и от собственика на Ботев Димитър Христолов, който дори заяви, че постъпката прави чест на финансиста. Веднага след това обаче самият Андреев отрече да е напускал доброволно "канарчетата". "Не съм контактувал с Христолов. Няма такива неща като оставки", заяви Андреев пред Sportline.bg. Впоследствие крумовският бос внесе яснота по случая. "С Андреев не се срещнахме, но се чухме по телефона. Той ми каза, че е готов да подпише документите за оставката си веднага щом са готови. Не разбирам какви са тези циркове. Не може пред мен да говори едно, а пред медиите друго", категоричен бе Христолов. От своя страна пък Андреев поиска малко време и обеща да обяви официалната си позиция по-късно. Вчера той и партньорът му в управлението на Ботев през последните месеци Боби Димитров се върнаха от почивка в Гърция. Курортните пориви на двамата отприщиха недоволство сред спортно-техническия щаб на отбора, който в същото време работеше усилено по зимната селекция.

Новината: КРАЙ НА МЕРАЦИТЕ ЗА БОТЕВ - ХРИСТО АНДРЕЕВ ПОДАДЕ ОСТАВКА

Анонса: ХОРАТА НА КРЪСТЕВА С ПРЕБРОЕНИ ДНИ В БОТЕВ

Jimmy8
Мнения: 535
Регистриран на: 10 авг 2008 16:35
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот Jimmy8 » 05 яну 2009 16:42

Щенка им се на някои софийски медии,ама ще видим.Аз лично вярвам повече на Христо Андреев отколкото на Христолов.Селския момък достатъчно глупости е изговорил,та всички го знаят.Не виждам кой ще е тоя идиот който ще прави бизнес с него изобщо,извън футбола.
Изображение
http://www.BetsHighway.com - Top Bookmakers of the World
http://www.AutosHighway.com - The Best Autos Portal

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот Abbiati » 05 яну 2009 18:13

sportline определено са рупор на Селския!!!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

lud
Мнения: 244
Регистриран на: 22 юли 2008 16:29
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот lud » 05 яну 2009 18:24

selskiq mu e kazal podai si sam ostavkata da ne te gonq az.tva e cqlata rabota.utre ili nai kasno v srqda dvamata sas bobi dimitrov shte sa izgoneni100%

Jimmy8
Мнения: 535
Регистриран на: 10 авг 2008 16:35
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот Jimmy8 » 05 яну 2009 19:10

...а на нас ни остава само надеждата някоя сутрин да прочетем във вестника "Снощи бе застрелян собственика на Ботев Пловдив..." и т.н. и т.н.
Изображение
http://www.BetsHighway.com - Top Bookmakers of the World
http://www.AutosHighway.com - The Best Autos Portal

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот емо73канар » 05 яну 2009 23:39

Чети към последни те редове щото СЕЛЮ е толкова незначителен,че никой няма да му отреди начални те страници. :D :D :D :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот STENLI » 06 яну 2009 10:15

ДАНС подхвана Ирена Кръстева
06 януари 2009 / News.dir.bg
ДАНС е започнала проверка за произхода на парите, с които бившият шеф на тотото Ирена Кръстева и синът й Делян Пеевски, който е зам.-министър на бедствията и авариите, закупиха телевизия ТV7, в. "Експрес" и едноименния електронен сайт преди месец.
Това съобщава пред вестник "Сега" говорителят на агенцията Зоя Димитрова. Сигналът до нея бе изпратен от депутата от "Атака" Митко Димитров още на 18 декември. Той настоя главният прокурор, НАП, Комисията за финансов надзор и парламентарната "Антимафия" също да вземат отношение по казуса "Кръстева". Според Димитров институциите трябва да установят дали Кръстева и Пеевски са изплатили задълженията си към фиска и какво е финансовото състояние на търговските дружества, в които участват.
Ирена Кръстева е управител заедно с Пеевски на "Нова българска медийна група холдинг". Синът е зам.-министър във ведомството на Емел Етем от квотата на ДПС. Официално се твърди, че холдингът е консултант по последната сделка с инвеститор, станала повод за проверката на ДАНС. По неофициални данни обаче инвеститорът за трите медии, създадени от бившата депутатка от НДСВ Диляна Грозданова, съпруга й - банкерът Любомир Павлов, и неговия брат Юлий Павлов, е Корпоративна търговска банка, пише още вестникът. За нейния шеф Цветан Василев се знае, че е близък до ДПС. Той обаче отрича да е финансирал покупките. Митко Димитров е поканен да се яви в ДАНС в сряда, за да даде по-подробни разяснения по случая.
"Явно има развитие по исканата от мен проверка", коментира той пред "Сега". Според него сделката за покупката на ТV7 е в нарушение на закона, тъй като СЕМ не се е произнесъл по програмната схема на телевизията.
"Не може държавният регулатор да не се интересува каква програма ще излъчва новият собственик", добави той.
През 2007 г. управляваният сега от Кръстева и Пеевски в. "Експрес" публикува разследване за имуществото на зам.-министъра. Според него заместникът на Етем притежава мезонет в "Павлово", апартамент в идеалния център на София, къща с голям двор в Бояна, вилна сграда в Банкя и няколко луксозни автомобила.
"В момента се наблюдава купуване на медии от страна на ДПС. Връзката с ДПС е безспорна", коментира пред БНТ лидерът на партия ГЕРБ Бойко Борисов. "Хората трябва да знаят, когато четат даден вестник, кой стои зад него. Не може да да се явяваш ментор, не говоря само за тези медии – говоря и за други, хубаво е да се знае – зад този вестник стои еди кой си. Когато се знае и неговият бизнес, произходът на парите и капиталите му, да си направиш извод срещу кой или за кой работи", каза още Борисов. Той подчерта, че ГЕРБ няма нито вестник, нито радио или телевизия.

Потребителски аватар
Рикелме
Мнения: 250
Регистриран на: 17 окт 2008 00:02
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот Рикелме » 06 яну 2009 16:28

Бойко е п...! Ще ми говори за медии на ДПС. Като е такъв Патриот, защо не изпрати поне формално един представител на честването на 161 год. от рождението на Хр. Ботев в Пловдив, даже неговата кметица на район централен я нямаше. ..................

Потребителски аватар
hypodil
Мнения: 328
Регистриран на: 07 окт 2008 09:35
Местоположение: Черно-бял Пловдив
Контакти:

Re: Христо Андреев: Не съм подавал оставка

Мнениеот hypodil » 06 яну 2009 16:59

Сутринта по Канал 1 го каза т'ва. Ама то си е публична тайна, че Кръстева купува медии за ДПС ;) За малко и отбор да купи :lol:

п.п. ДАНС? Вече стана интересно :mrgreen:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта