Страница 1 от 9

Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:15
от PLOVDIV PEE 1912
Изявление на ръководството на клуба


Победата над „Нефтохимик” в Бургас ознаменува успешния завършек на полусезона за любимия ни клуб. Равносметката е - 16 точки аванс пред втория в класирането и почти сигурно връщане в професионалния футбол. Селекцията на Марин Бакалов завърши без поражение в официален мач, като записа едва едно равенство и постигна 18 победи. „Ботев” вече е свободен и привлича все повече вниманието на футболната общественост. Възраждането на най-стария български клуб, след най-тежките времена в неговата история, е факт. То стана възможно благодарение на съпричастността и огромната вяра на всички ботевисти.

С настоящото открито писмо, ръководството на Сдружение ПФК „Ботев” Пловдив изказва своята благодарност към всички, които помогнаха за реализирането на новото начало на нашия клуб.



Уважаеми ботевисти,

Измина един вълнуващ полусезон, който отвори нова страница в историята на любимия „Ботев” Пловдив. Преди няколко месеца бъдещето ни бе поставено на карта, а сега първата част от обратния път вече е зад гърба ни. По-сигурни сме от всякога, че е въпрос на време „Ботев” да си върне позициите в българския футбол. Щастливи сме, че осъществихме истинска революция в управлението на клуба. Тя нямаше да бъде възможна без неподражаемите наши „жълто-черни” привърженици и финансовата помощ на нашите партньори.

Благодарим на всички вас, които повярвахте в доброто бъдеще и ни осигурихте необходимия кредит на доверие. Прекланяме се пред духа на „жълто-черната” общност, която никога не е била така единна и пред всички, които следват и подкрепят отбора във всеки един мач. Публиката ни доказа, че може да бъде еталон и пример за подражание във всяко едно отношение. Мачовете на „Ботев” са най-посещаваните в страната, а феновете са най-постоянният играч в нашия отбор. Надяваме се с работата си в бъдеще да привлечем още повече хора и скоро на видим стадион „Христо Ботев” отново пълен.

Благодарим на футболистите, които се съгласиха да облечат жълто-черната фланелка, когато бъдещето на клуба бе поставено на карта. Тези момчета поеха отговорността да върнат „Ботев” в професионалния футбол и до момента се справят безупречно с тази задача. С поведението си по време на тренировъчния процес и мачовете, те показаха, че могат да се справят с напрежението и големите очаквания към тях и оправдаха нашето доверие.

Последният двубой срещу „Нефтохимик” бе украшението на есенния полусезон. В него публика и отбор показаха, че са едно цяло и видяното на стадион „Лазур” в Бургас ни накара да се чувстваме горди, че сме част от „Ботев” Пловдив.

Специални благодарности изказваме на основните ни спонсори от КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА и ЗАД „ВИКТОРИЯ”, които ни обезпечиха финансово за настоящия сезон. Благодарим още за помощта и прекрасните отношения на другите наши партньори от „ЮГ МАРКЕТ” АД, „МИНМЕТИНВЕСТ” АД, „СТОЙЧЕВ И СИН” ЕООД, „МАСТЪР ПРИНТ” 2004 ООД, „АГРО КОНСУЛТИНГ ГРУП” ООД, „ОРТАНА” ЕООД, „ДРАГИЕВ И КО” ООД, „ДАНИСТРОЙ 2005” ЕООД.

Благодарение на тяхната подкрепа и разбиране, нашият клуб се управлява по уникален за България модел.

Огромни благодарности и на членовете на Сдружение ПФК „Ботев” Пловдив. Събраната от тях сума даде началният тласък на възраждането ни. Приносът им за новото начало е безценен.

Вие сте неразделна част от най-стария футболен клуб в България. Вярваме, че това, което всички заедно постигнахме ще направи Коледата на всеки ботевист малко по-щастлива. Сигурни сме, че ни очакват още много мигове на взаимна радост с любимия ни отбор.



С уважение,

Управителен съвет на ПФК „Ботев” Пловдив

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:22
от ilian12
Респект към всеки, който работи в името на Ботев!
Респект към всички, които подадоха "финансова" ръка на отбора!
Респект към всеки, който подкрепя Ботев където и да играе!

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:22
от Един град-един отбор
Ний пак ще бъдем на върхааа ......

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:25
от PLOVDIV PEE 1912
До ръководството на клуба :НИЕ СЪЩО ВИ БЛАГОДАРИМ ЗА ВСИЧКО!

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:27
от child in time
Браво Ботев , настина доказахте, че великите идеи съществуват въпреки всички и всичко! Успех и на пролет! Хайде време е да си вземем реванша в Най - голямото дерби на България!

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:31
от PLOVDIV PEE 1912
child in time написа:Браво Ботев , настина доказахте, че великите идеи съществуват въпреки всички и всичко! Успех и на пролет! Хайде време е да си вземем реванша в Най - голямото дерби на България!

Мерси приятел ,успех и на вас.

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:37
от kokic1986
Ботев Пловдив още веднъж доказа , че един от клубовете с традиции в българския футбол , отбор който се радва на огромна любов и който въпреки многото изминати години от създаването си остава марка в българския футбол и ще продължава да бъде фактор в България .
Успех Канари :!:

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:43
от vanchev
Браво на Феновете! Браво на Футболистите! Благодарим на Финансовите Благодетели! Благодарим на Ръководството!

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 18:44
от nik_bg1
PLOVDIV PEE 1912 написа:До ръководството на клуба :НИЕ СЪЩО ВИ БЛАГОДАРИМ ЗА ВСИЧКО!


+1

Re: Изявление на ръководството на Ботев Пловдив

Публикувано: 30 ное 2010 20:31
от mavri
много добра работа ръководство.само така.