Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 10 дек 2008 19:41

Изображение
След журналистиката и политиката най-голямата страст на Николай Бареков е футболът.Оказва се, че една от несбъдните му мечти, е да играе поне 15 минути в мач на любимия си фуболен отбор „Ботев” – Пловдив. Освен, че умее добре да дриблира с топка в студиото, водещият ще получи фланелка на вратаря на пловдивския отбор – Лилчо Арсов. Кметът на София Бойко Борисов е имал един сблъсък на благотворителен мач преди две години между политици и журналисти и както казва Бареков : тогава адски го наритах. Не само като водещ журналист но и като тактик,Бареков винаги се готви дълго и старателно проучва събеседниците си, преди да седне в студиото на "Тази сутрин".Причината е в желанието му да провокира "до дупка" всеки, когото интервюира,И затова е определян от мнозина като оръдие на обществения интерес и то поради неговата обективност.За читателите на http://www.***.bg един от най-популярните телевизионни водещи ще разкрие своите душевност и същност .
Бареков за себе си : Роден съм в прекрасния град Пловдив на 16.10.1972 г. Обичам неговата атмосфера, изпълнена с носталгия и одухотвореност. Завършил съм българска филология.Специализирал съм телевизионна журналистика. Работя от невръстна журналистическа възраст в радиото, а по-късно и в телевизията (БНТ, "Европа").
Кое те кара да се усмихваш на живота?
- В личен план любовта е най-хубавото нещо, което може да се случи на един човек. Извън това - срещите с приятели, футболът и смешните злободневни ситуации. Макар и нелепи, аз им се усмихвам добронамерено.Вече открих съвсем случайно една такава жена (за мен най-красивата!) и това ме прави истински щастлив...и нещо “екзистенциално”: Всеки от нас има право на избор и винаги имаме избор, стига да го осъзнаем. Останалото са подробности...,
Каква е твоята мечта,хоби и с какво друго би искал да се занимаваш ?
Мечтата ми е да правя телевизия. Откакто съществува bTV, винаги съм искал това да бъде тук. Като зрител харесвам това, което тя прави. А като професия - съм изкушен да бъда част от този екип. Имам и хоби - политическия анализ.За мен най-важното е да обичаш това, което правиш. Щастлив човек съм. Защото обичам това, което работя! Много бих искал един ден да стана коментатор на футболни мачове.Слушам ултрамодерна музика и съм почитател на седмото изкуство (общо взето х 2 билета за кино). Чета книги
-Кои са твоите учители и идоли в журналистиката ?
-Аз се възхищавам на Нери Терзиева, Тома Томов, Кеворк Кеворкян,Иван Гарелов и Слави Трифонов.
- Футболен фен си ?
- Фен съм на английския футбол и на "Арсенал" и Ботев.
Кое събуди интереса ти към Ботев?
През 1979г,за първи път моята баща ме заведе на стадиона и играехме с Черно море които победихме с 2:1.
Защо Ботев,а не Локо(Пд) ?
Никога пред мен не е стояла подобна дилема..
Любим футболист ,треньор?
Поколението на Пашев,Костадинов ми е доставило най-много футболна радост.И като футболист и като треньор любим футболист ми е Ясен Петров,както и Д.Дерменджиев и И.Глухчев.Най-обичаният от мен футболист е Атанас Пашев.
-Кои срещи на жълто-черните са останали трайно в съзнанието ви и кои са ви донесли горчив привкус ?
-От вътрешните с Цска и Левски които дълго време нямаха и точка.От международните с Байерн (Мюнхен).
Какво очакваш от предстоящато пловдивско дерби?
-В едно истинско дерби,очаквам обичаният от мен истински отбор да победи.В предишните издания на дербито загубихме поради необективното съдийство ,което показва падението на родният ни футбол.Първото полувреме смятам да гледам дербито в Трибуна изток и ако няма расистки звуци ще остана в нея и за второто полувреме.
Какво ти е мнението за рефера А.Генов,който ще ръководи срещата?
Опредлян е за най-добрият български съдия и надявам се обективността му да затвърди това мое впечетление.
Ще бъдеш ли част от новото ръководство на Ботев,каквито публикации се появиха?
-Аз съм хората които предпочитат да запазят дистанция,защото само така мога да си запазя обективността относно управлението на Ботев.Мен с една карта за ВИП-ложата не могат да ме купят.
Преди време беше казал,че си готов да станеш морален гарант на всеки бизнесмен с доказани доходи,който потърси промяна в клубното ръководство?
Да,но за да стана такъв трябва да знам кой е собственик,как се управлява клубът и от кой се взимат крайните решения.ДАНС е мястото което може да бъде не само морален гарант за новият собственик на Ботев.Радва ме тоева,че любимият ми отбор не е бил отбора на мутрите.
Какво се случи на срещата в Сандански и защо така бе нападнат с откровени лъжи от колеги журналисти?
За да има нормален футбол у нас,МВР трябва да си е на мястото.Сериозен мач на тежък терен,в който футболистите на Ботев,показаха ,че са герои.Набиха ни футболист на терена,с пукната глава дълго време игра наш футболист,а ритането което отнесоха футболистите ни сигурно не са понасяли спортисти и от бойните спортове. Доколкото за колегите журналисти,само ще кажа ,че случващото е жалко за родната журналистика,

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот kanar4o » 10 дек 2008 20:15

Добре ,сега вече не мога да си обясня защо пускаш тази статия ,която е от около преди месец ?
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 10 дек 2008 20:19

kanar4o написа:Добре ,сега вече не мога да си обясня защо пускаш тази статия ,която е от около преди месец ?

Е и?

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот urbano » 10 дек 2008 20:26

Бе мани го тоа натегач Барека :evil: Само парадира че е от Ботев Пловдив.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 10 дек 2008 20:35

urbano написа:Бе мани го тоа натегач Барека :evil: Само парадира че е от Ботев Пловдив.

защо мислиш така?

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот kanar4o » 10 дек 2008 20:56

PLOVDIV PEE 1912 написа:
kanar4o написа:Добре ,сега вече не мога да си обясня защо пускаш тази статия ,която е от около преди месец ?

Е и?

Много отдавна мина този мач. За какво трябва да се връщаме назад ?
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Николай Бареков:Ще гледам дербито в Трибуна изток

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 10 дек 2008 21:01

kanar4o написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:
kanar4o написа:Добре ,сега вече не мога да си обясня защо пускаш тази статия ,която е от около преди месец ?

Е и?

Много отдавна мина този мач. За какво трябва да се връщаме назад ?

чакай бе ,майна тук не става въпрос за мача..или поне само за него


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта