Какво мислите за Кабу?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот botev_fen » 15 ное 2008 21:35

Ама няма кво да им се нахвърляме бе брат.Те 80% не могат да организират една свястна атака!Не казвам,че Кабу е най-големия и най-добрия,обаче вкара гол и победихме нали така?Кво като е черен?Кво като не е от България?Ние се чудим,как да не изпаднем ти се ядосваш че Кабу е вкарал гол.Ми що не го вкара Принцесата цял мач... или Мушито?Кабу е на 19 години ти да не искаш да е като Роналдиньо ебахти
Изображение

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот urbano » 15 ное 2008 21:38

Предния път пък Тимонов и Мушито вкараха, е и? Някой път на едни им върви, на други не. Слаб мач, слаб отбор и това е, добре че тия Македонска слава играха за Х че иначе...не ми се мисли.

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот botev_fen » 15 ное 2008 21:49

urbano написа:Предния път пък Тимонов и Мушито вкараха, е и? Някой път на едни им върви, на други не. Слаб мач, слаб отбор и това е, добре че тия Македонска слава играха за Х че иначе...не ми се мисли.

Еми именно за тва ти говоря!Или да играят всеки мач,както трябва или зимата/лятото да си ходят майна.Не може от 5 положения да не уцелиш нито един път вратата.Нека да видим кво ще стане зимата,кви футболисти ще се купят и тогава да умуваме,кой става и кой не става.Защото в момента никой не става,освен Данчо Минев и Мауро Алегре(Що не го пуска не знам)
Изображение

Потребителски аватар
Рикелме
Мнения: 250
Регистриран на: 17 окт 2008 00:02
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот Рикелме » 15 ное 2008 22:12

В днешния мач, пича игра без грешка, взе всяка 1-ва топка(особено във въздуха), гола го вкара толкова хладнокръвно и майсторски, сякаш само това е правил цял живот.

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот urbano » 15 ное 2008 22:46

Ами да продължава все така макар че хич не ми е приятно да гледам как африканци носят жълточерната фанелка :evil: Дано и никога не ми се наложи да гледам в Ботев да играят пичкетини от Сърбия, Вардарска Македония и Албания!!!

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот yasen_ov4arov » 16 ное 2008 16:23

urbano написа:Ами да продължава все така макар че хич не ми е приятно да гледам как африканци носят жълточерната фанелка :evil: Дано и никога не ми се наложи да гледам в Ботев да играят пичкетини от Сърбия, Вардарска Македония и Албания!!!

И аз съм на твоето мнение пич,макар че ако тая печка вземе,че вкара още десетина гола няма да имам проблем с него :D
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот Fallen_Angel » 16 ное 2008 16:26

yasen_ov4arov написа:
urbano написа:Ами да продължава все така макар че хич не ми е приятно да гледам как африканци носят жълточерната фанелка :evil: Дано и никога не ми се наложи да гледам в Ботев да играят пичкетини от Сърбия, Вардарска Македония и Албания!!!

И аз съм на твоето мнение пич,макар че ако тая печка вземе,че вкара още десетина гола няма да имам проблем с него :D


Като цяло май това е вярната позиция... За да играят чужденци, трябва да са поне с класа над нашите. А в този момент нямаме нападатели, така че Кабу е вариант. Ако след година, да речем, от юношите излязат трима нападатели, тогава - довиждане, Кабу, приятно ни беше и благодарим за рибата! :twisted:

А специално за Кабу. Ако разпечата врата на Локо в последния кръг, и вземем, че победим с негов гол, ще си осигури признателността на феновете :)

Bliu-Bliu...
Мнения: 481
Регистриран на: 21 май 2008 12:20
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот Bliu-Bliu... » 17 ное 2008 11:31

Кабу е много сакат в краката. Мисля, че достатъчно добре го показа срещу Славия. Срещу македонците имаше една ситуация, в която се почуди с кой крак да ритне и стана смешно.
Иначе за такъв мач като в събота е перфектен. Ако ще се играе безидейно с постоянни центрирания - той е човекът. Обра всички високи топки.
Ама за тая цел спокойно можем да ползваме някой баскет/волей/болист.
Да, но рядко изпадаме в такава ситуация /тотален натиск срещу 10 защитници/, а за нормални мачове трябват футболисти, а не високи спортисти.
We all live in a Yellow Submarine
Yellow Submarine Yellow Submarine.

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот scb » 17 ное 2008 14:08

Ерик Кабу е пълна трагедия. Веднъж го гледах и повече не ми и требе. 1 гол нищо не значи! Ботев Плд - без чужденци!

Потребителски аватар
Meto_1912
Мнения: 963
Регистриран на: 20 авг 2008 12:07
Местоположение: Пловдив

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот Meto_1912 » 29 ное 2008 23:21

Да ви кажа много добре игра като влезна особено където удари греда, този път ми хареса много.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта