Какво мислите за Кабу?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот Fallen_Angel » 29 ное 2008 23:30

Meto_1912 написа:Да ви кажа много добре игра като влезна особено където удари греда, този път ми хареса много.


Не случайно казах преди време, че дербито ще е "изпитът". За мен лично и Кайо, и Кабу имат място в този отбор. Кабу - защото, макар да изглежда като зле скроена кукла, определено играе по-добре от мач на мач. Кайо, защото след този мач за него нещата ще са различни. Ако наистина е дошъл при нас заради публиката - тогава вече знае какво е. С малко по-добра подготовка може наистина да стане така необходимия ни черноработник. Особено Минев като го няма...

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот емо73канар » 29 ное 2008 23:39

за мен момчето израства със секи изигран мач чисто и просто трябва да играе повече а не последни те 10-15 минути и няма никакво значени е цветът на кожата ;) :roll:

Потребителски аватар
pucky
Мнения: 214
Регистриран на: 28 сеп 2008 15:55
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот pucky » 29 ное 2008 23:44

какво мисля за кой? ... гледам по-горе някакви коментари и се опитвам да си вдигна долната челюст, че малко е "изпаднала" под обичайното си равнище ... ама вие сериозно ли го пишете/говорите/казвате това??? или просто никога през живота си не сте играли фтубол? този църния е всичко друго, но не и футболист. тотално е сбъркал спорта. тотално!!!

все повече се убеждавам, че по бг стадионите и в частност на колежа се навъдиха хора, които грам не ОТбират от тази игра :roll:

п.п. този и в махалата няма да го пуснем да влезе да играе :twisted:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта