Основаха фондация "Бъдеще за Ботев"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 549
Регистриран на: 22 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот sorcererals » 22 яну 2009 21:50

botev.pl написа:
sorcererals написа:"На чужд гръб и сто тояги са малко" . Като ви се струва малко един милион за едно дружество с още поне милион задължения, ами извадете вие повече. Че чак и определения дават за хората от фондацията. Вие познавате ли ги, за да си позволявате такива квалификации? Аман от лапетии. :x :x



Кое е това "едно дружество" за което говориш? Май не е за ПФК БОТЕВ... Ти вече полудя, че хората се светкат за какво става въпрос... Повечето строителни фирми в Пловдив и София, даже смея да твърдя и в България ги познавам не от интернет като теб...
Теб те е яд не на "лапетиите", а това че не играем по свирката... И за всичко да викаме да, да,да...каквото кажете...

Мен познаваш ли ме? Мисля, че не. В този случай няма как да знаеш дали и откъде познавам строителни фирми. Току виж се окаже, че се познаваме. 8-)

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev.pl » 22 яну 2009 21:51

Не се караме! Просто спорим, а и в спора се ражда истината. Не може сляпо да се вярва. Трябва всичко да бъде обсъдено между феновете. Лошото е когато някой започне да обижда, когато се чувства безсилен пред инакомислещите. А и не е хубаво когато се изпада в еуфория по някой. Трябва да се гледа трезво на нещата, на реалността.
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот SHYNE » 22 яну 2009 21:53

аз съм си вечна опозиция . просто няма да стане да нося цветя на никого .....
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 22 яну 2009 21:55

Аз съм сигурен ,че всички тука обичаме Ботев Пловдив до болка!Трябва да изринем селяка ...само това е важно сега !!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev.pl » 22 яну 2009 21:56

sorcererals написа:
botev.pl написа:
sorcererals написа:"На чужд гръб и сто тояги са малко" . Като ви се струва малко един милион за едно дружество с още поне милион задължения, ами извадете вие повече. Че чак и определения дават за хората от фондацията. Вие познавате ли ги, за да си позволявате такива квалификации? Аман от лапетии. :x :x



Кое е това "едно дружество" за което говориш? Май не е за ПФК БОТЕВ... Ти вече полудя, че хората се светкат за какво става въпрос... Повечето строителни фирми в Пловдив и София, даже смея да твърдя и в България ги познавам не от интернет като теб...
Теб те е яд не на "лапетиите", а това че не играем по свирката... И за всичко да викаме да, да,да...каквото кажете...

Мен познаваш ли ме? Мисля, че не. В този случай няма как да знаеш дали и откъде познавам строителни фирми. Току виж се окаже, че се познаваме. 8-)


Нищо чудно! Може и да сме работили заедно не само да се познаваме. Може да си ми бил клиент, или аз на теб. Знам ли? Пловдив е малък. Но така не се прави! Кои тук са лапетиите? Тези, които мислим различно ли? А щом си от бранша, знаеш за какво говорим... ;) За строителните фирми изобщо...
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

hools_1912
Мнения: 245
Регистриран на: 12 дек 2008 17:18

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот hools_1912 » 22 яну 2009 21:56

SHYNE написа:аз съм си вечна опозиция . просто няма да стане да нося цветя на никого .....

Да си вечна опозиция не означава ли да нямаш позиция?Що се отнася до цветята си напълно прав............

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev_fen » 22 яну 2009 21:59

PLOVDIV PEE 1912 написа:Аз съм сигурен ,че всички тука обичаме Ботев Пловдив до болка!Трябва да изринем селяка ...само това е важно сега !!!!!!!!!!!!!!!!!

Естествено ... Обаче е нормално да спорим,както казах всички сме с различни интереси(може би) и имаме различни мнения! Обаче всички сме на едно мнение за Ботев Пловдив! Всички го обичаме и всички искаме да изгоним Селския!
Аз обаче си оставам на мнението ,че Фондацията са несериозни!
Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 22 яну 2009 22:05

botev_fen написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:Аз съм сигурен ,че всички тука обичаме Ботев Пловдив до болка!Трябва да изринем селяка ...само това е важно сега !!!!!!!!!!!!!!!!!

Естествено ... Обаче е нормално да спорим,както казах всички сме с различни интереси(може би) и имаме различни мнения! Обаче всички сме на едно мнение за Ботев Пловдив! Всички го обичаме и всички искаме да изгоним Селския!
Аз обаче си оставам на мнението ,че Фондацията са несериозни!

Да бе майна ,разбира се ,че е нормално да имаме различно мнение относно някои въпроси.Писна ми от селски номера обаче!!Искам си моя Ботев Пловдив който съм гледал , с който съм израснал.Този отбор е въплащение на моя град и семейство,на моите приятели.

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev.pl » 22 яну 2009 22:10

PLOVDIV PEE 1912 написа:
botev_fen написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:Аз съм сигурен ,че всички тука обичаме Ботев Пловдив до болка!Трябва да изринем селяка ...само това е важно сега !!!!!!!!!!!!!!!!!

Естествено ... Обаче е нормално да спорим,както казах всички сме с различни интереси(може би) и имаме различни мнения! Обаче всички сме на едно мнение за Ботев Пловдив! Всички го обичаме и всички искаме да изгоним Селския!
Аз обаче си оставам на мнението ,че Фондацията са несериозни!

Да бе майна ,разбира се ,че е нормално да имаме различно мнение относно някои въпроси.Писна ми от селски номера обаче!!Искам си моя Ботев Пловдив който съм гледал , с който съм израснал.Този отбор е въплащение на моя град и семейство,на моите приятели.




Ти си искаш Ботев Пловдив, който си гледал, но това не става с магическа пръчка, при положение, че отборът е разсипван в продължение на 20 години... И за което се съмнявам, че ще бъде разсипван още. Някои фенове тук във форума не могат да приемат моето мнение, но все пак това си е мнение. Може да бъде опровергано с течение на времето от събитията... Знам ли? В този момент нямам надежда...
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 22 яну 2009 22:17

Ако бъдем единни всичко ще постигнем.Трябва да загърбим тая арогантност И СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО ИМА ПРОТЕСТ ДА СМЕ ТАМ ВСИЧКИ!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта