Футболист №1 на годината

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4188
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот LoveAndPeace » 11 дек 2018 15:30

Толкова постна и равна година за футбола ни , че най-логично би било да не я дават на никой. Затова и има една дузина футболисти които се споменават и никой не е с един довод по-достоен от другите.
Жоро Метъла разбива рекорди и твори история зад океана , такаче е точно толкова заслужил да е номер 1 , колкото и всеки друг споменат.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот kubrat » 11 дек 2018 15:52

1. Страхил Попов
2. Тодор Неделев
3. Станислав Костов
4. Кирил Десподов
5. Борислав Цонев

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот TristaNNN » 11 дек 2018 16:13

За огромни заслуги и популяризация на българския футбол по международните летища, номинирам следните юнаци: :mrgreen:
1) Георги Йомов
2) Наско Милев
3) Венци Керчев
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот ivan56 » 11 дек 2018 16:17

С два мача за цяла година няма как да станеш футболист на годината, още повече като тези два мача са с посредствен отбор.
Камбура
Десподов
Страхил Попов.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот galin56 » 11 дек 2018 16:39

Все ми е тая кой ще стане номер 1 , но който предлага Георги Петков неще не е в час. Първо браво за него че на 43 години още пази и то пази добре, щом постига доста често сухи мрежи, но все пак в момента той е резервен вратар на Славия. Стига бе, резервния вратар на Славия ли е най-добрия футболист тая година. Изиграл е за годината като титуляр, някой беше изровил статистика, по-малко от 20 мача. И то в Славия, които не са постигнали нищо с нищо, освен, че се борят за изпадане. И го викнаха в един мач на национала , та направи този рекорд с който обиколи спортните медии из Европа, като любопитен факт.
Пак повтарям, нищо против него, но е несериозно резервния вратар на Славия, които са опашкари, да бъде въобще предлаган за такава награда.

free0909
Мнения: 57
Регистриран на: 06 ное 2015 11:15
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот free0909 » 11 дек 2018 16:50

№ 1 - Марселиньо. Все пак е български гражданин човека, игра и в националният, че сега Хубчев не го вика , е друг въпрос.А ако ще пренебрегнем новите българи, мисля, че сега е момента на Камбуров. Кирчо космонавта е просто несериозно да се споменава.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот Daniel Levski » 11 дек 2018 18:21

1. Пламен Илиев
2. Ивелин Попов
3. Георги Миланов
4. Станислав Костов
5. Тодор Неделев

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот bsz1916 » 11 дек 2018 18:22

galin56 написа:Все ми е тая кой ще стане номер 1 , но който предлага Георги Петков неще не е в час. Първо браво за него че на 43 години още пази и то пази добре, щом постига доста често сухи мрежи, но все пак в момента той е резервен вратар на Славия. Стига бе, резервния вратар на Славия ли е най-добрия футболист тая година. Изиграл е за годината като титуляр, някой беше изровил статистика, по-малко от 20 мача. И то в Славия, които не са постигнали нищо с нищо, освен, че се борят за изпадане. И го викнаха в един мач на национала , та направи този рекорд с който обиколи спортните медии из Европа, като любопитен факт.
Пак повтарям, нищо против него, но е несериозно резервния вратар на Славия, които са опашкари, да бъде въобще предлаган за такава награда.

Не е вярно че Георги Петков е резерва в Славия . Вярно е че не е играл във всички мачове , но причината е че трябва да дават шансове и на младия си вратар , който показа че също притежава отлични качества -- все пак трябва да се мисли и за бъдещето . Не е вярно и това че Петков не е постигнал нищо през тази година . Все пак Славия спечели купата и главната заслуга за това беше негова . Ако спечелването на този трофей е нищо , то останалите футболисти посочени в темата пък са постигнали съвсем нищо , защото никой от тях няма трофей ( изключвам Марселиньо , който все пак е чужденец ) . С това съвсем не казвам , че Георги Петков е моят фаворит за наградата . Просто нямам такъв по простата причина че в момента нашия футбол не разполага с изявени звезди . Освен посочените могат да се добавят поне още толкова и няма да има никаква разлика . Все пак мисля че най - добре представящият се български футболист в нашето първенство е Тодор Неделев - друг е въпросът дали при това ниво на първенството ни това може да бъде някакъв критерий .

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот doktora25 » 11 дек 2018 19:22

Пламен Илиев
Божидар Краев
Кирил Десподов
Тодор Неделев
Мартин Камбуров

Не съм сигурен обаче в подредбата.
Десподов и Неделев ги поставям горе долу на едно ниво. Безспорната класа, която показват на вътрешната сцена ми се иска да я виждам малко повече и на международната, най-вече от гледна точка на постоянството.
Щеше ми се да имах малко повече наблюдения върху шампионатните изяви на Илиев и Краев, за да мога да ги сравня или да ги предложа за лидери в класацията.
Камбуров е ясен.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Футболист №1 на годината

Мнениеот amoros » 11 дек 2018 19:57

Тодор Неделев е един от най-стойностните играчи в българското първенство.Кирил Десподов направи също хубави мачове.Един от тях двамата по вероятно да е Десподов.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта