Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот saract » 25 апр 2018 10:48

Славия е вечна злобари.

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 25 апр 2018 10:50

Unforgiven_M написа:
Viktor4o_Rs написа:Отново казвам - ощетени сте за недадената дузпа, факт. За свирената засада не мога да се съглася, че е било тенденциозно.


Чудно е как други съдии успяват да свирят положения дето са на линия, а тук си има близо метър покриване на засадата и било казвате трудно да се прецени, защото ставало бързо... Който не може да си върши работата, например страничния съдия - да го пращат да си намира друга, която я може, а не след седмица пак да не вижда правилно.



+1

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 25 апр 2018 10:53

Plovdivskia Grand написа:Вчера четох едно интервю на режисьора Николай Волев който казва-"в България опростачването е пълно има само 2-3%качествени хора които мъждукат сред останалите".Това си го спомних гледайки "интервюто"на Венци "Корема"заобиколен от младичките спортни"журналисти"!Отвратен съм!!!


+1
Дебелака преди ми беше смешен, ама вече не ви е до смях. Жалка картинка!

JS10
Мнения: 12
Регистриран на: 21 апр 2018 22:08
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот JS10 » 25 апр 2018 11:15

Ама като се дупите на Лудогорец не е гавра, или като си вкарвате по 10 гола всеки мач не е гавра, или като направихте далаверата миналата година с Дунав, Верея и Лудогорец пак не е гавра. Такива като Дунав, Верея и Ботев подлоги на Лудогорец да ги закриват. Може ли всяка година да си правите по 10 трансфера и да се правите на луди. Тази година ще ви вземат Неделев и ще ви дадат Шопов от Дунав, голяма изненада... Що не плюете сега Стойко Сакалиев, който каза, че знае как ще завършат мачовете на Ботев и Верея с Лудогорец??? Защо сега не се коментира тази тема? Скачайте сега на ЦСКА и да си вземете премиите от Домуса...
https://www.vbox7.com/play:a29a28f435
Не знам за каква мафия говорите, като вие сте вътре в нея заедно с братята ви от Разград!

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 25 апр 2018 11:29

Щом цитираш "ерудит"като Стойко Сакалиев с мозък колкото половин аспирин работата е ясна :lol: :lol: :lol:.....

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 385
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот sss1912 » 25 апр 2018 11:38

popokutepetel написа:
sky1 написа:
popokutepetel написа:
sky1 написа:
popokutepetel написа:
sky1 написа:Шепата фенове на Славия да знаете, че рано или късно всяко зло се връща. Като след 5 години изпаднете тотално в миманса (сега сте полуживи) ще се смеем ние. Ние сме Ботев от Пловдив и ще надживеем и Ставров и Венци, както надживяхме сина му. Мъжко е да признеаш фактите без значение дали са в твоя полза, а не да се оправдаваш. Но както и да е.


Верно? Аз пък що си мислех, че сте Металик Сопот? :P
popokutepetel мислил - оксиморон. Може да сме и от Сопот, НО поне не сме Евроидиота :) .


:lol: :lol: :lol: То се вижда кой е евроидиота - на Металик вика Ботев и реве щот съдията му е крив.
Айде концентрирайте се да вдигате другото ГМО от дупката и да го реанимирате в неделя. За друго и без това не ставате :oops:
Аз на кой какво викам си е моя работа. Няма друг отбор вкарали му в 90 мин 3 гола освен Евроидиота. Карма- евроидиотска. Цял живот наркозите да ви бият в сектора. Това заслужавате.


Това баба ти ли ти го каза ;) . Ментетата нямат място във футбола. Друг въпрос е, че честно казано за какво пък точно ви е рева в тоя мач не ми е много ясно. Имаше си засада и съдията я свири. Нямаше дузпа, а преиграване на Жълтия и правилно не беше отсъдена. Но викаш ако съдията не ви подкрепя значи е лош ;)

По въпроса за автентичността може да питаш един ваш фен с невинния прякор "Кучето".

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот bsz1916 » 25 апр 2018 11:41

JS10 написа:Ама като се дупите на Лудогорец не е гавра, или като си вкарвате по 10 гола всеки мач не е гавра, или като направихте далаверата миналата година с Дунав, Верея и Лудогорец пак не е гавра. Такива като Дунав, Верея и Ботев подлоги на Лудогорец да ги закриват. Може ли всяка година да си правите по 10 трансфера и да се правите на луди. Тази година ще ви вземат Неделев и ще ви дадат Шопов от Дунав, голяма изненада... Що не плюете сега Стойко Сакалиев, който каза, че знае как ще завършат мачовете на Ботев и Верея с Лудогорец??? Защо сега не се коментира тази тема? Скачайте сега на ЦСКА и да си вземете премиите от Домуса...
https://www.vbox7.com/play:a29a28f435
Не знам за каква мафия говорите, като вие сте вътре в нея заедно с братята ви от Разград!

Когато един отбор е няколко класи над останалите , не е толкова трудно да познаеш как ще завършат мачовете му . Аз също познах как ще завърши Верея не само с Лудогорец , а и срещу Берое , Левски и Микре Юнайтед , но не се считам за кой знае какъв познавач . Същото важи и за Стойко Сакалиев .

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот защо » 25 апр 2018 11:51

Аз го хванах мача на точен резултат, ама макар че го хванах, още ми е неясно, защо им беше на Славия?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Warped » 25 апр 2018 11:52

алоо сателита на ЦСКА що ревете. Не казвате нищо за спестените картони и за чистата дузпа за другия червен сателит в 3та минута :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот miro_rz » 25 апр 2018 12:04

baltimore написа:Бих казал, че всеки съдия в България е добър, но бих заменил думите "съдийска мафия" с ''БФС мафия". Чернодрешковците са просто изпълнители с по-малка вина, но все пак вина. Ако всички отбори които не участват в схеми започнат да си плащат за съдийски състав от чужбина, определено ще бъдат развалени доста сметки.

Жалко за Ботев, заслужаваха финала. Самата дума Славия е синоним на тото, схеми, венци и причие.

Трябваше да стигна до 7та ли страница да прочета смислен коментар !
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта