ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kamenitza
Мнения: 310
Регистриран на: 24 яну 2009 17:09
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот kamenitza » 18 ное 2017 20:25

sss1912 написа:
kamenitza написа:
sss1912 написа::shock: Започваме с Крум и Серкан,значи с двама по-малко.Ще бъде трудно,много трудно.Киров е гений.

Извини се бе, извини се!!!

Ако не си забелязал след смяната им разликата в играта ни и създадените положения за гол, явно нищо не вдяваш от тази игра.Насочи се се към художествена гимнастика или бобслей.Иначе за мача,поне в мен остана горчилка от изпуснатата победа.Интересно делегата ще опише ли удара с глава срещу Данчо след края на мача или пак никой нищо няма да е видял?

Айде да не ми обясняваш какво да гледам и какво не, и да се сетиш за какво те захапах в темата на ЛИТЕКС.
А сега ще те нагрубят отново, ей гйонсурат, спри да сереш по Киров, треньора донесъл ни успехи, неизмерими в последните над 30г.
За мача ще кажа следното:
Тирето спечелиха точка, а ние загубихме две.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот Sisi 1914 » 18 ное 2017 22:24

Взехте си точката, защото съдията ви удари 1 рамо.
:roll:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот slash1912 » 18 ное 2017 22:51

Sisi 1914 написа:Взехте си точката, защото съдията ви удари 1 рамо.
:roll:

Взехме си точката,защото си вкарахме автогол,иначе щяха да са заслужени 3 точки 8-)
Image

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 384
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот sss1912 » 19 ное 2017 09:11

kamenitza написа:
sss1912 написа:
kamenitza написа:
sss1912 написа::shock: Започваме с Крум и Серкан,значи с двама по-малко.Ще бъде трудно,много трудно.Киров е гений.

Извини се бе, извини се!!!

Ако не си забелязал след смяната им разликата в играта ни и създадените положения за гол, явно нищо не вдяваш от тази игра.Насочи се се към художествена гимнастика или бобслей.Иначе за мача,поне в мен остана горчилка от изпуснатата победа.Интересно делегата ще опише ли удара с глава срещу Данчо след края на мача или пак никой нищо няма да е видял?

Айде да не ми обясняваш какво да гледам и какво не, и да се сетиш за какво те захапах в темата на ЛИТЕКС.
А сега ще те нагрубят отново, ей гйонсурат, спри да сереш по Киров, треньора донесъл ни успехи, неизмерими в последните над 30г.
За мача ще кажа следното:
Тирето спечелиха точка, а ние загубихме две.

Ами гледай бе младеж,кой ти пречи?Въпросът е като гледаш,дали можеш да виждаш?Иначе ти мен няма как да ме захапеш.За 50 години съм изгледал толкова мачове колкото ти не можеш да си представиш.Не е лошо да си оправиш правописа.Учете бе,на тази държава са и необходими учени хора.Хайде жив и здрав.

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот Martin_K » 19 ное 2017 09:51

В мача си срещу "ЦСКА-София" (София) в София "Ботев" показа игра, нямаща нищо общо с предишните мачове. Логично е да се запитаме каква или по-точно в какво количество е причината, без да уточняваме кой собственик на друг отбор е причинителят. Своите предположения изписвайте в цифри, а ако някой модератор се потруди, може да видим и таблица.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот icko65 » 19 ное 2017 09:59

Ако някой модератор се потруди темата ти излита с 300 000 км в час към кошчето.Това ми са цифрите..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

plovdiv 12
Мнения: 85
Регистриран на: 29 ное 2014 23:08
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот plovdiv 12 » 19 ное 2017 10:14

7000000 евро... парите от Каранга.... :lol:

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот soulfly1948 » 19 ное 2017 10:16

нема значение,просто ЦСКА бяха трагични.....иначе Ботев си е посредствено селско тимче....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

peliforewer
Мнения: 9296
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот peliforewer » 19 ное 2017 10:19

Каквито и стимули да са получили футболистите на Ботев Пд това не може да оправдае слабата игра на червените.Някои от футболистите на ЦСКА очакваха да си вземат победата без да се раздадат докрай.Искам да обърнем внимание на футболните съдии в България,не знам някой стимулира ли ги или ги държи на каишка,но отсъжданията на чинков и апостолов на Армията и на Лаута бяха нагъл пример за това че съдиите решават 90% от възловите мачове в българския футбол.Това което драганов не можа да стори в Разград въпреки огромното му желание,колегите му ще го направят.Най-скандалното беше че Бата бе заведен в Благоевград на един мач без значение,а не отиде на Армията или Лаута да види как свирят подчинените му на ЦСКА и Лудогорец.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Joro kanara
Мнения: 42
Регистриран на: 19 ное 2009 17:36
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот Joro kanara » 19 ное 2017 10:31

Martin_K написа:В мача си срещу "ЦСКА-София" (София) в София "Ботев" показа игра, нямаща нищо общо с предишните мачове. Логично е да се запитаме каква или по-точно в какво количество е причината, без да уточняваме кой собственик на друг отбор е причинителят. Своите предположения изписвайте в цифри, а ако някой модератор се потруди, може да видим и таблица.

Малоумник, явно не си гледал предишните мачове на Ботев и най-вече този със Столипиновската хрътка от задния двор на ВСИ.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта