Честито на Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот doblesten » 11 сеп 2017 12:03

Може Ботев да падне и от селски отбор, важното е, че бие подуенци!!!!!! Благодарим, ботевци, за подаръка за Лудогорец!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 11 сеп 2017 12:03

sslevski написа:ако трябва да сме реалисти това положение е 60 на 40 ,че няма дузпа.


Ако сме реалисти, ти си ебати тъпака, честно...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот doblesten » 11 сеп 2017 12:09

Съдията им пречи, теренът, времето. Пречат им и футболистите на противниковия отбор-ами подуенци, предложете:ако противникът ви не обещава да падне, да бъдат изгонени! Ами така, де! Как да спечелите някаква купа иначе!

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот РосенВарна » 11 сеп 2017 12:20

Време е подуенци да пуснат някоя декларация, отдавна не са го правили, цяла седмица мина от последната декларация.
Кучетата си лаят, орлите си летят.

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот LEVSKAR57 » 11 сеп 2017 12:30

Thurman Murman написа:
Eminem написа:
doblesten написа:Ти май не си гледал мача? Л..то надиграли Ботев? Не знам, вярваш ли си?

Изброй ми положенията за Ботев, след като си гледал мача.


Двете 100%-тови дузпи още в 7-мата минута, както и в 79-тата, броят ли се за положения?

1 - https://www.vbox7.com/play:8aab6fac06

2 - https://www.vbox7.com/play:f081fe6049


1-то първо ситуацията е точно на линията и дори леко отвън, ако малко се вгледаш. Това със сигурност не е фаул, Цветкович го изпреварва и застава с тяло пред него, а мангала(не му знам името) просто се удря в него и се строполява с претенции.
2-то 50/50 Да, левскара не играе с топката, но и не прави умишлено дузпа, докато същия мангал от точка 1 отново търси дузпата с циркаджийското си отиграване като предварително си сгъва краката да пада. Наистина е много спорна ситуацията, един съдия би я дал, друг не. Но да кажеш на това 100 % дузпа.. :roll:

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Sinite ot Sofia » 11 сеп 2017 12:38

Момчета, никой не ви упреква, че се хвърляте на Левски, напротив.. така трябва да бъде! Аз искам Левски да е силен и да печели всеки мач срещу отбори, които се влагат. Проблема тук е, че това не се вижда когато играете с прекръстения Литекс ( преди това с истинската чорба). Вие като някаква общност би трябвало да се срамувате от това.. как не ви омръзна да си гледате карикатурите как се разхождат и чакат Каранга и някой такъв герой да си прави каквото си поиска? А колкото да "сателита" на чорбата ( истинската, вече несъществуваща) - ами факт е.. без значение дали е ползвана точно тази думичка.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот РосенВарна » 11 сеп 2017 12:51

Цецо Чука написа:
sslevski написа:ако трябва да сме реалисти това положение е 60 на 40 ,че няма дузпа.


Ако сме реалисти, ти си ебати тъпака, честно...

:)
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sslevski » 11 сеп 2017 12:54

Цецо жълтурко мой.Жълтеницата ли се обажда???
Няма страшно.Жалко е да закрият любимата ти и после да се ожениш за друго - ГМО.Цял живот ще сте им в сянката.Никога няма да сте голям отбор докато не започнете да играете срещу всеки отбор по този начин.Не ме разбирай погрешно ама да си поредната любима на ГМО - хибрида не значи нищо.Вие сте поредния отбор ,който ще бъде употребен от тях.Но на теб така ти харесва,нали???
Справка последния мач.На такава сватба никога не съм присъствал.Горчиво!!!
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот doblesten » 11 сеп 2017 13:02

Sinite ot Sofia написа:Момчета, никой не ви упреква, че се хвърляте на Левски, напротив.. така трябва да бъде! Аз искам Левски да е силен и да печели всеки мач срещу отбори, които се влагат. Проблема тук е, че това не се вижда когато играете с прекръстения Литекс ( преди това с истинската чорба). Вие като някаква общност би трябвало да се срамувате от това.. как не ви омръзна да си гледате карикатурите как се разхождат и чакат Каранга и някой такъв герой да си прави каквото си поиска? А колкото да "сателита" на чорбата ( истинската, вече несъществуваща) - ами факт е.. без значение дали е ползвана точно тази думичка.



Както и да обиждате червените, дали има значение името им или кой е собственик? Боят си е бой! Тук някой беше писал да се благодарите, че не ги нарекоха Етрополе или там Крива бара - как ще ви звучи? Затова така злобеете срещу Лудогорец-някакво малко отборче от Прованса-унизително за вас, нали? От кого паднахте, подуенци? От Лудогореце! Кой, кой? Уау, дотам ли стигнахте!
Поздрави за Ботев!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 сеп 2017 13:07

Доброто възпитание изисква да поздравим победителите в мача. Не винаги по-добрият отбор печели, но футболът затова е велика игра. :)
Генетично наследената селска простотия и вродената омраза към „Левски“, както у коматевци (нормално, бяха толкова години подлоги на красноармейците от София), така и у феновете на някои други отборчета-средняци, най-вече на тези на „Олимпик-Берое“ от Тетевен (пак нормално, яли са толкова години бой от „Левски“ под път и над път :lol: ), отново са се проявили в пълен блясък, което доказва, че под слънцето няма нищо ново. :) За мен единствено е странно, че в този комплексарски хор се е включил и един Здравко, когото довчера смятах за улегнал мъж, очевидно съм сбъркал... :o
Още веднъж, честита победа на „Ботев“, макар че тя може да се окаже пирова и дори да не влезе в статистиката – оставките по върховете на клуба (очевидно неговите ръководители разполагат с известна, не дотам приятна информация) би трябвало да говори нещо на тези, които могат да съберат две и две. Иначе казано, май нещата отиват натам - да се търси кандидат за „Металик 2“... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 11 сеп 2017 13:13, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта