ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот DarkPsy » 29 юли 2017 13:46

Мисля че спокойно можем да изкопчим равенство срещу Литекс. Но и да загубим няма да е драма. Реваншът с Маритимо е много по-важен от някакъв си с мач с някакъв си неясно какъв точно отбор.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот kamilata3 » 29 юли 2017 13:53

Аз дали съм гледал мача,а Мисиджан за какво беше и че за тях фалове и картони не им се свиреха,но само като прочета че не сме ЦСКА а литекс и ми става ясно че все едно да споря с стената.Като ни бие някой бил е ЦСКА ,като бием сме Литекс,както ви изнася.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот kamilata3 » 29 юли 2017 13:55

Точно от ботев да ни наричат литекс не го очаквах,вие кой сте металик сопот.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот DarkPsy » 29 юли 2017 14:10

kamilata3 написа:Точно от ботев да ни наричат литекс не го очаквах,вие кой сте металик сопот.


Ботев не ви нарича. Ръководството ви го прави.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот kamilata3 » 29 юли 2017 14:13

Не знаех че си от ръководството на ЦСКА
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот kamilata3 » 29 юли 2017 14:16

Имам уважение към Ботев и феновете,но не ти прави чест като знаеш че всичко е една документална игра,нямаща нищо общо със самия отбор и фенове,вие я изпитахте и знаеш колко е болезнено ,но не е и проблеч да си празнувате 100г и да сте си Ботев за който и аз ви мисля.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот bsz1916 » 29 юли 2017 14:28

kamilata3 написа:Точно от ботев да ни наричат литекс не го очаквах,вие кой сте металик сопот.

Не сте нито ЦСКА , нито Литекс , а нов отбор на 1 година . Казаха ви го и от УЕФА и от КАС . Вие сами се опитахте да се представите за наследник на Литекс за да влезете през задния вход в ЕКТ , както влязохте незаконно в " Първа лига " но номерът ви не мина в Европа . Сърдете се на джуджето от Микре , а не на другите отбори , че освен в България станахте за смях и обект на подигравки в Европа , че дори и в цял свят . А най - много се сърдете на себе си , че ПРЕДАДОХТЕ отбора си и се поставихте в услуга точно на тоя който го унищожи . Защото не БФС , не Левски или Домусчиев , а Ганчев и ръководството на БИВШИЯ ЦСКА , подадоха молба отборът им да бъде обявен в несъстоятелност , другата дума на това е да бъде ЛИКВИДИРАН .

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот DarkPsy » 29 юли 2017 14:30

kamilata3 написа:Имам уважение към Ботев и феновете,но не ти прави чест като знаеш че всичко е една документална игра,нямаща нищо общо със самия отбор и фенове,вие я изпитахте и знаеш колко е болезнено ,но не е и проблеч да си празнувате 100г и да сте си Ботев за който и аз ви мисля.


Ние документални игри не сме правили, не ги разбирам тия работи. Марков казва че сте Литекс, Стоичо Стоилов също. Офанзива и те. Склонен съм да им вярвам.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот DarkPsy » 29 юли 2017 14:35

kamilata3 написа:Не знаех че си от ръководството на ЦСКА


Нещо по-умно?

emokanar
Мнения: 204
Регистриран на: 23 апр 2014 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот emokanar » 29 юли 2017 14:49

Литекс, са ни абонати. Затова всичко различно от победа за нас ще е изненада.
И престанете да наричате ЦСКА тере С-я /ЦСКА-С-я/ защото това не е така. Правилно е да се каже ЦСКА минус С-я. Защото знакът м/у ЦСКА и София е – /минус/.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта