ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Hertha_BSC » 25 юли 2017 17:58

Успех на Българския отбор!!!
Направих си труда да проверя що за отбор е Маритимо. Попаднах на някои любопитни факти:
- Последната победа при гостуване ( в официален мач ) датира от преди повече от шест месеца. Измъчена победа срещу скромен опонент.
- В изиграните контроли това лято, Маритимо е играл с отбори, които са доста под средното европейско ниво. Балансът между победи и загуби е на кантар.
- Отборът е млад, като абсолютно всички футболисти все още нямат навършени 30 години. Изключение прави единствено Едгар Коща, нападател. За три сезона с екипа на португалците в Премиер Лигата, той се е разписал 5 пъти. Статистиката сочи, че много често си изкарва картони.
- Другият по- опитен играч е Геворг Газарян, 29 годишен Арменец. Но доколкото чета, той е с контузия в коляното.
Не съм сигурен, че изобщо ще вземе участие в първия мач.
Пожелавам успех на Ботев Пд., и най- важното, да бъде запазена мрежата суха.

kanarche
Мнения: 85
Регистриран на: 15 ное 2010 01:27
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот kanarche » 25 юли 2017 18:18

Всъщност, като се правим на многознайковци, кой бил фаворити др, някой да се сеща някога и някъде български отбор да е отстранявал португалски в европейските клубни турнири. Аз, за сега без помощта на Гоогле, не мога да се сетя за тъкъв случай?

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот g3_ev2 » 25 юли 2017 19:50

Ботев трябва да следва класическия русенски принцип: "Да правим каквото трябва, пък да става каквото ще!".
Живях 2,5 години в Португалия (2009 - 2012), Лисабон. Гледал съм много мачове от португалското първенство, добре са тренирани елитните им отбори, в нашите очи би изглеждало, че играят атрактивно и респектиращо, но, като ги гледаш по-често, разбираш, че са еднотипни в тактиката (едно си баба знае, едно си бае). Важно е Ботев, в защита, да внимава за "пронизващи" пасове в дълбочина или удари извън пенала! Моритимо не съм го забелязвал като някаква супер сила?
Ами гледайте "големите" португалски звезди в ЦСКА - София - еднотипни и без фантазия!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ntodorov » 25 юли 2017 20:16

Цецо Чука написа:Мадейра е остров бе брат :):)

Да бе. Днес се осветлих, че са от о-в Мадейра. Бях останал с впечатлението, че само Насионал са от там. Като за капак се сетих, че обичания от нас бивш футболист на Черноморец Б-с Марсио Нуньо дойде именно от Маритимо, чиято рожба е...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Napoli_Ultras
Мнения: 49
Регистриран на: 20 май 2017 13:38
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Napoli_Ultras » 25 юли 2017 20:26

0:2 резонна победа за португалците и спадане на самочуствието на папагалите , събиране на сополи и сълзи -скривайки се отново в дупката си наречена Село Коматево.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот nib » 25 юли 2017 20:32

да поздравим че един циганин събра смелост да се включи в темата. нищо че пак по цигански. сополи и сълзи :mrgreen: няма как. Ботев изпълни на макс своето

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ntodorov » 25 юли 2017 20:36

kanarche написа:Всъщност, като се правим на многознайковци, кой бил фаворити др, някой да се сеща някога и някъде български отбор да е отстранявал португалски в европейските клубни турнири. Аз, за сега без помощта на Гоогле, не мога да се сетя за тъкъв случай?

Аз без помощта на Гугъл се сещам само за два мача на БГ отбори с португалски такива. И двата мача са на ЦСКА, който е отстраняван от Бенфика ( преди 24 години) и Спортинг за КЕШ (преди повече от 34 години ). Това са моите спомени, преди това не знам...Пък и това си е статистика на ЦСКА, вас за какво да ви притеснява.
ПС: ЦСКА попиля Спортинг тогава. Ония имаха само 2 удара в София и ги вкараха, като единия беше от около 40 метра, когато Велинов не мръдна. Бил съм хлапак тогава, но в съзнанието си още помня този мач. На реванша - 0-0 и много пропуски за ЦСКА.
Срещу Бенфика 10 години по-късно бяха вече неубедителни след двете загуби с 3-1.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот slash1912 » 25 юли 2017 20:41

Napoli_Ultras написа:0:2 резонна победа за португалците и спадане на самочуствието на папагалите , събиране на сополи и сълзи -скривайки се отново в дупката си наречена Село Коматево.

Изображение
Честит юбилей,да празнувате 100 години така,както празнувахте 80 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот sudromanista73 » 25 юли 2017 21:07

;)
Napoli_Ultras написа:0:2 резонна победа за португалците и спадане на самочуствието на папагалите , събиране на сополи и сълзи -скривайки се отново в дупката си наречена Село Коматево.

...браво бе...това ли успя да измислиш след няколко дни размисъл...изгубил си времето само...
Относно мача,за мен е два гола разлика за Гордостта на Тракия а вече и на България.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Цецо Чука » 25 юли 2017 21:14

luxorus написа:Малко обаче стегнете защитата,!


Истинския Ботев в защита НЕ играе! :mrgreen: :mrgreen:

Ние сме напред-жога бонито, отзад няма кво толко да се играе... :lol:

Между другото-съвсем сериозно, може да ви звучи налудничаво но аз много се радвам че Белия лека полека възражда нашия истински, типичен стил: яко атаки, яко красота, яко контри, петички, улички, двойни подавания, фантазия.... иии нали, отзад както се получи...е тва е Ботев, е затва толко му се радват ората... :)
Ся, може да не ставаме шампиони ама голям праз-тва живот ли е като при Мъри всеки мач да бием с 1-0, бахти мъката...
Последна промяна от Цецо Чука на 25 юли 2017 21:23, променено общо 1 път.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта