Ботев Пловдив е на 105!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот mark1926 » 12 мар 2017 20:10

slash1912 написа:Феновете на Ботев Пловдив спазиха традицията да отбелязват всяка година по уникален начин годишнината на клуба.
Изображение
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=51bBLoH06kM[/youtube]



Браво, браво, намалявате като ентусиазъм и на годишнините си, до сега имаше творчество, добри инициативи с хъс, а ДНЕС СТЕ ОТБИЛИ НОМЕРА, браво, честита там коя ви е годишнината, съдилищата в България ще решат!

Пожелавам ви все така да празнувате... на този Строеж, другото е без значение...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот mark1926 » 12 мар 2017 20:37

И аз реших да празнувам... 105 дена до закриването на ботевЪ, както разбрахме до сега не са нужни ДОКУМЕНТИ за подобно нещо, просто си сипвам от най-старата отлежала ракия, жената прАви мезетата и ЮРУШ, чакаме честитки...

Но мен не ми трябва закриване, а Строежа да е вечно в днешното си състояние или и бетона да се бутне...

Наздраве и честито на празнуващите по различни поводи!!!...

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот kubik » 12 мар 2017 20:40

plan-2012 написа:
kubik написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Кире, не ти ли омръзна, бе, майна, всяка година идваш в нашите теми да сереш и да спориш. Дали сте били първи и втори едновременно , не ми дреме, гледай си отбора, имате си форум. Сега ние празнуваме. Ботев е на 105 години. Така се води официално в УЕФА. Не като някои други, на чийто стадион пише 1936, а от 5 години се преименуваха на 1926. В тоя свят хора всякакви. Щом в Скопие смятат, че са потомци на Александър Македонски, защо да няма и последователи на Църквата на Великото спагетено чудовище :) :) :)

Не мислих да пиша,но гледам пак комплекси избивате от отборът на Пловдив.

Много е простичко,който не си знае историята и си е измисля и фалшифицира,няма бъдеще.
Историята го доказва!
Създадени 1917-та ,празнуват1912-та :lol:
Нямате стадион,емблема на Рапид Виена,лятото в окръжните групи с нов БотевЪ(прполагам с още едно ''Ъ'') и ще БотевЪЪ с емблема на Аустрия Виена.Базата в Коматево да не стане базата в Оризаре :)

За нашата година си има документи за сметка на вашета измислена без документи!!!

Както казах ,историята не ,прощава-лъжи,манипулации,фалшифициране......Вие сте доказателство за това!!!




А вие сте единствения клуб в света, който е на 90-години, без да сте били на 80 години....уникални :lol:

Както казах,историята не прощава.Плюс изброеното,няма ги вече и пепси феновете. На домакинство 400 души на гостуване 10 .Съдба! Измислена история,измислени фенове!


До като отборът на Пловдив е на обратния полюс във всяко едно отношение.
Лъжливата ви и измислена история с лъжливите ви години и пропагандата която водихте срещу Локомотив Пловдив ви затри :)

Така,че смей се на воля :lol:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот venko 1984 » 12 мар 2017 20:41

Хаха марко, комлексирано магарее, педерастче, ако те пипна ще ти смачкам тъпата главичка. Нямаш ли си форум бе боклук, пишеш във всяка тема за Ботев, няма такава комплексарщина като твоята, ще се влачиш в агония, помни ми думата.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот КироВарна » 12 мар 2017 20:46

Жълто-черен Пловдив написа:Кире, не ти ли омръзна, бе, майна, всяка година идваш в нашите теми да сереш и да спориш. Дали сте били първи и втори едновременно , не ми дреме, гледай си отбора, имате си форум. Сега ние празнуваме. Ботев е на 105 години. Така се води официално в УЕФА. Не като някои други, на чийто стадион пише 1936, а от 5 години се преименуваха на 1926. В тоя свят хора всякакви. Щом в Скопие смятат, че са потомци на Александър Македонски, защо да няма и последователи на Църквата на Великото спагетено чудовище :) :) :)

Ако сме живи и здрави приятелю,като мръднеш към ВАРНА,драсни ми на лични!!!Ще ми дойдеш на гости,ще пием по едно!!!Покрай всичко друго,ще ти покажа в какъв кенеф сера!!!Нямам нужда,да ходя по нужда във вашите теми!!!Дори и не споря!!!Само искам да видя потвърждение,на това,което празнувате!!!Защото това е българска история!!!Ако е вярно,ще ви поздравя и ще празнувам с вас!!!Ако не е......Ти правилно си повдигнал,въпроса със Скопие!!!Всяка фалшификация на историята е смешна!!!Историята е изключително точна наука и работи само с факти!!!Е,ние феновете на другите отбори,бихме искали да видим фактите!!!Къде виждаш нещо лошо?Винаги съм твърдял и го казвам още веднъж,че Ботев ми е симпатичен!!!Имахте велики футболисти и тях ги помни цяла БЪЛГАРИЯ!!!Това е факт!!!Имате прекрасна публика и пловдивското дерби е N 1 в нашето първенство!!!Това е истина!!!Годините в които сте били Шампион са записани и това също е факт!!!Фактите никой не ги оспорва,най малко аз!!!Твърдите,нещо......О.К. Дайте факти!!!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот mark1926 » 12 мар 2017 20:49

venko 1984 написа:Хаха марко, комлексирано магарее, педерастче, ако те пипна ще ти смачкам тъпата главичка. Нямаш ли си форум бе боклук, пишеш във всяка тема за Ботев, няма такава комплексарщина като твоята, ще се влачиш в агония, помни ми думата.


Дай да се помирим, двамата прануваме, надигаме чашите на задоволството по повод ботевЪ ... наздраве ;) ...

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот venko 1984 » 12 мар 2017 20:53

mark1926 написа:
venko 1984 написа:Хаха марко, комлексирано магарее, педерастче, ако те пипна ще ти смачкам тъпата главичка. Нямаш ли си форум бе боклук, пишеш във всяка тема за Ботев, няма такава комплексарщина като твоята, ще се влачиш в агония, помни ми думата.


Дай да се помирим, двамата прануваме, надигаме чашите на задоволството по повод ботевЪ ... наздраве ;) ...

Не става, ще се гърчиш като червей, обещавам ти.

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот mark1926 » 12 мар 2017 20:56

kubik написа:
plan-2012 написа:
kubik написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Кире, не ти ли омръзна, бе, майна, всяка година идваш в нашите теми да сереш и да спориш. Дали сте били първи и втори едновременно , не ми дреме, гледай си отбора, имате си форум. Сега ние празнуваме. Ботев е на 105 години. Така се води официално в УЕФА. Не като някои други, на чийто стадион пише 1936, а от 5 години се преименуваха на 1926. В тоя свят хора всякакви. Щом в Скопие смятат, че са потомци на Александър Македонски, защо да няма и последователи на Църквата на Великото спагетено чудовище :) :) :)

Не мислих да пиша,но гледам пак комплекси избивате от отборът на Пловдив.

Много е простичко,който не си знае историята и си е измисля и фалшифицира,няма бъдеще.
Историята го доказва!
Създадени 1917-та ,празнуват1912-та :lol:
Нямате стадион,емблема на Рапид Виена,лятото в окръжните групи с нов БотевЪ(прполагам с още едно ''Ъ'') и ще БотевЪЪ с емблема на Аустрия Виена.Базата в Коматево да не стане базата в Оризаре :)

За нашата година си има документи за сметка на вашета измислена без документи!!!

Както казах ,историята не ,прощава-лъжи,манипулации,фалшифициране......Вие сте доказателство за това!!!



А вие сте единствения клуб в света, който е на 90-години, без да сте били на 80 години....уникални :lol:

Както казах,историята не прощава.Плюс изброеното,няма ги вече и пепси феновете. На домакинство 400 души на гостуване 10 .Съдба! Измислена история,измислени фенове!


До като отборът на Пловдив е на обратния полюс във всяко едно отношение.
Лъжливата ви и измислена история с лъжливите ви години и пропагандата която водихте срещу Локомотив Пловдив ви затри :)

Така,че смей се на воля :lol:



Нека приемем все пак ,че ботевЪ празнува НЯКАКВА годишнина, то е видно! Но да обърнем внимание , че това празненство е ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА! Те нямат стадион, дължат 12 000 000(милиона) играят, както каза ти , пред 400 човека, а празнуват ,а тарторите им обясниха, че ботевЪ може да започне начисто ОТНОВО???...

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот plan-2012 » 12 мар 2017 21:12

mark1926 написа:
kubik написа:
plan-2012 написа:
kubik написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Кире, не ти ли омръзна, бе, майна, всяка година идваш в нашите теми да сереш и да спориш. Дали сте били първи и втори едновременно , не ми дреме, гледай си отбора, имате си форум. Сега ние празнуваме. Ботев е на 105 години. Така се води официално в УЕФА. Не като някои други, на чийто стадион пише 1936, а от 5 години се преименуваха на 1926. В тоя свят хора всякакви. Щом в Скопие смятат, че са потомци на Александър Македонски, защо да няма и последователи на Църквата на Великото спагетено чудовище :) :) :)

Не мислих да пиша,но гледам пак комплекси избивате от отборът на Пловдив.

Много е простичко,който не си знае историята и си е измисля и фалшифицира,няма бъдеще.
Историята го доказва!
Създадени 1917-та ,празнуват1912-та :lol:
Нямате стадион,емблема на Рапид Виена,лятото в окръжните групи с нов БотевЪ(прполагам с още едно ''Ъ'') и ще БотевЪЪ с емблема на Аустрия Виена.Базата в Коматево да не стане базата в Оризаре :)

За нашата година си има документи за сметка на вашета измислена без документи!!!

Както казах ,историята не ,прощава-лъжи,манипулации,фалшифициране......Вие сте доказателство за това!!!



А вие сте единствения клуб в света, който е на 90-години, без да сте били на 80 години....уникални :lol:

Както казах,историята не прощава.Плюс изброеното,няма ги вече и пепси феновете. На домакинство 400 души на гостуване 10 .Съдба! Измислена история,измислени фенове!


До като отборът на Пловдив е на обратния полюс във всяко едно отношение.
Лъжливата ви и измислена история с лъжливите ви години и пропагандата която водихте срещу Локомотив Пловдив ви затри :)

Така,че смей се на воля :lol:



Нека приемем все пак ,че ботевЪ празнува НЯКАКВА годишнина, то е видно! Но да обърнем внимание , че това празненство е ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА! Те нямат стадион, дължат 12 000 000(милиона) играят, както каза ти , пред 400 човека, а празнуват ,а тарторите им обясниха, че ботевЪ може да започне начисто ОТНОВО???...


Добре, а на теб какъв ти е проблема? :lol:

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот mark1926 » 12 мар 2017 21:20

А, проблем, че аз раздавам честитки и наздравици... наздраве и когато сте най добре така да сте :lol: Но дай без клетви, просто бъдете себе си, това е достатъчно за моето спокойствие :lol: ...


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта