Илиане бягай, защото ще те оцапат

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


a4o_ba4o
Мнения: 28
Регистриран на: 17 сеп 2014 15:45
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот a4o_ba4o » 18 окт 2016 00:44

Браво бе "огнен", само че темата е за вас и пиши си за отбора и треньора, а не за "жалтите". :)

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот fire » 18 окт 2016 00:56

a4o_ba4o написа:Браво бе "огнен", само че темата е за вас и пиши си за отбора и треньора, а не за "жалтите". :)

Като е за нас, защо я отваря "жАлтур" бе :mrgreen:
Явно не си успял да прочетеш всичко, та да разбереш, дали съм писал за нас и за вече бившия ни треньор ?
Поне порочети последното изречение от предишния ми пост! То е достатъчно, за такива като теб :shock:
Ако можеш де :mrgreen:

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот balef » 18 окт 2016 08:57

Илиан Илиев е умен човек и правилно си подаде оставката защото знае за какво става въпрос - ЧЕРНО ТОТО !!!
Много отборчета в България се издържат от черното тото и на всички които разбират от футбол го знаят много добре само прокуратурата в България се прави, че нищо не чува и нищо не вижда - ДОКОГА ?

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот soundmax » 18 окт 2016 09:26

fire - болен мозък, толкова работи си написал по наш адрес, а реално се отнасят в голяма степен за вас. По злобна и комплексирана шайка от вас няма ! Сега даже писанията от нашите са със скромен тон за разлика от лайната, които пишете вие из нашите теми, когато паднем или ви дадем повод за радост, като ни се случи нещо лошо. И именно и ти долно и ниско същество такова, си и писал, че си го заслужаваме.....еми вие не го заслужавате това си положение, заслужавате нещо повече, само заради това, че винаги изпадате в неистова радост когато има лоши новини за нас, че даже и за някои други отбори !
БОТЕВ Пловдив

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот rebel » 18 окт 2016 09:54

Илиев си подаде оставка само да се нагласи за Берое. Майстор е на конфронтацийте.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 18 окт 2016 11:33

Няма треньор който да не усети че някой футболист играе симулативно,а последните мачове са доста съмнителни.Зулума,Узуна и ИмпИратора са в основата на всичко.Интриганти от класа.Последно време Илиян засегна инспектор Крюшо а и Берое са без наставник.

a4o_ba4o
Мнения: 28
Регистриран на: 17 сеп 2014 15:45
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот a4o_ba4o » 18 окт 2016 16:01

"Огнен" при всички положения съм завършил повече класове и степени на образование от теб - та за четенето не се притеснявай. Ами сам преброй от 7 абзаца - втория и третия са донякъде за вас, всички останали /1,4,5,6,7/ пишеш само за жълти. Ако искаш преброй изреченията за Локо и за Ботев пък тогава говори. Ако можеш де. :)

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот Балкански Орел » 19 окт 2016 00:49

Жалко за Локомотив Пловдив за мен третия по значимост клуб след Левски и Славия.Явно е, че този клуб е хванат от тото мафията сигурно от десетина години....
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Илиане бягай, защото ще те оцапат

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 окт 2016 11:01

В Локомотив (Пловдив) положението е орел, рак и щука, заяви бившият вече треньор Илиан Илиев, който официално напусна поста си.
"Голямата ми грешка беше, че оставих хора от стария щаб. Просто положението става орел, рак и щука. Има един основен закон - водиш собствен екип. Наруших го, аз съм си виновен. Такъв човек съм, добър и доверчив. Но тарикат мъж не писка. Предупреждаваха ме да се махна доста по-рано", каза варненецът, цитиран от "7 дни спорт".

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че при назначаването си Илиан Илиев доведе със себе си единствено Петър Костадинов. От началото на настоящия сезон за треньор на вратарите по негова препоръка бе назначен Красимир Колев.

В щаба му бяха още Христо Колев - Бащата и кондиционния треньор Михайло Шекероски. До края на миналия сезон пък помощници на Илиан Илиев се водеха още Петър Пашев и Васил Камбуров.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта