Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот samobotev » 18 окт 2016 15:21

Тия сме ги чували и преди. Като е знаел целя свят да беше сложил апартамента или поне нивите на дядо. Сега щеше да си на бахамите , да плющиш някоя бахамка отзаде и нямаше да ни занимаваш с теориите си

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот КироВарна » 18 окт 2016 17:21

slash1912 написа:Зеления кажи на кой сте наследници-на Тича или Владислав :lol: И как взимате от едните годината на създаване,а от другите -купите :mrgreen:
Иначе сте симпатичен отбор,ама в Пловдив сте трагични.Колко пъти ви бихме последния сезон 8-)

Нашата история е чиста и кристално ясна!!!С всички необходими документи,които я потвърждават!!!Учредителен протокол и регистрация в Общината!!!Наследници сме на ТИЧА и на ВЛАДИСЛАВ,защото през 1945 година,комунистите обединяват два от най силните отбори в БЪЛГАРИЯ по това време!!!Под името ТВ-45!!!ТИЧА-ВЛАДИСЛАВ 45!!!Какво не си разбрал?На всички е ясно защо е направено това!!!За да се обезличи извън столичният футбол и да се разчисти пътя на два измислени софийски гранда!!!За вашата история няма да питам,защото измислици не ми се слушат!!!Митю Селския си замина,но селските номера останаха!!!Относно мача,нека победи по добрия!!!В Пловдив играем трудно и аз специално нямам много надежди за победа на ЧЕРНО МОРЕ !!!Но защо да не изгрее слънце и на нашата улица!?

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17346
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот slash1912 » 18 окт 2016 17:52

КироВарна написа:
slash1912 написа:Зеления кажи на кой сте наследници-на Тича или Владислав :lol: И как взимате от едните годината на създаване,а от другите -купите :mrgreen:
Иначе сте симпатичен отбор,ама в Пловдив сте трагични.Колко пъти ви бихме последния сезон 8-)

Нашата история е чиста и кристално ясна!!!С всички необходими документи,които я потвърждават!!!Учредителен протокол и регистрация в Общината!!!Наследници сме на ТИЧА и на ВЛАДИСЛАВ,защото през 1945 година,комунистите обединяват два от най силните отбори в БЪЛГАРИЯ по това време!!!Под името ТВ-45!!!ТИЧА-ВЛАДИСЛАВ 45!!!Какво не си разбрал?На всички е ясно защо е направено това!!!За да се обезличи извън столичният футбол и да се разчисти пътя на два измислени софийски гранда!!!За вашата история няма да питам,защото измислици не ми се слушат!!!Митю Селския си замина,но селските номера останаха!!!Относно мача,нека победи по добрия!!!В Пловдив играем трудно и аз специално нямам много надежди за победа на ЧЕРНО МОРЕ !!!Но защо да не изгрее слънце и на нашата улица!?

Виж сега,по твоята логика ЦСКА - София трябва да си добави четирите титли на Литекс към своите :lol: Както и да е.Вашата история не ме вълнува особено,ама да се изкарвате чисти като сълза-нЕма нужда!Пожелавам ви успех в първенството след мача ви с нас!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот КироВарна » 18 окт 2016 18:33

slash1912 написа:
КироВарна написа:
slash1912 написа:Зеления кажи на кой сте наследници-на Тича или Владислав :lol: И как взимате от едните годината на създаване,а от другите -купите :mrgreen:
Иначе сте симпатичен отбор,ама в Пловдив сте трагични.Колко пъти ви бихме последния сезон 8-)

Нашата история е чиста и кристално ясна!!!С всички необходими документи,които я потвърждават!!!Учредителен протокол и регистрация в Общината!!!Наследници сме на ТИЧА и на ВЛАДИСЛАВ,защото през 1945 година,комунистите обединяват два от най силните отбори в БЪЛГАРИЯ по това време!!!Под името ТВ-45!!!ТИЧА-ВЛАДИСЛАВ 45!!!Какво не си разбрал?На всички е ясно защо е направено това!!!За да се обезличи извън столичният футбол и да се разчисти пътя на два измислени софийски гранда!!!За вашата история няма да питам,защото измислици не ми се слушат!!!Митю Селския си замина,но селските номера останаха!!!Относно мача,нека победи по добрия!!!В Пловдив играем трудно и аз специално нямам много надежди за победа на ЧЕРНО МОРЕ !!!Но защо да не изгрее слънце и на нашата улица!?

Виж сега,по твоята логика ЦСКА - София трябва да си добави четирите титли на Литекс към своите :lol: Както и да е.Вашата история не ме вълнува особено,ама да се изкарвате чисти като сълза-нЕма нужда!Пожелавам ви успех в първенството след мача ви с нас!

Мен пък не ме вълнува историята на ЦСКА,но за протокола ще отбележа,че те не се обединяват с Литекс!!!Едните умират,другите се местят на тяхното място....елементарна микренска мушангия,която няма нищо общо със събитията след 9.IХ.1944,които объркаха съдбите на много хора,предприятия и организации!!!В това число и спортни!!!Объркаха и цялата ни нещастна държава!!!Ние във ВАРНА сме доста чувствителни на тази тема,защото под формата на обединение са загробени,два много силни и добре организирани български отбори!!!И единият и другият са Шампиони на БЪЛГАРИЯ и ако на софийските другари не им беше скимнало да направят от тях сателит на армейския урод.....днес аз щях да съм фен на ТИЧА,защото съм роден и израснал на метри от едноименния стадион!!!За твое сведение този стадион съществува и е собственост на ФК ТИЧА,далеч преди "другарите",да слязат от Балкана!!!На вас историята с армейските отбори,също ви е позната и вие също сте изстрадали доста подобни на нашите перипетии!!!Вашият отбор винаги ми е бил симпатичен,още от времето на легендите Виден Апостолов и Динко Дерменджиев!!!Възхищавал съм се и на супер футболисти като Зехтински и Пашев!!!Играта,която показвате в последните 3-4 мача е много приятна и резултатна!!!След мача с нас и на вас желая успех!!!Естествено се надявам да ви бием!!!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Цецо Чука » 18 окт 2016 19:43

samobotev написа:Тия сме ги чували и преди. Като е знаел целя свят да беше сложил апартамента или поне нивите на дядо. Сега щеше да си на бахамите , да плющиш някоя бахамка отзаде и нямаше да ни занимаваш с теориите си



Аслъ!

Иначе за мача-в страшна серия сме и не мисля че точно Морето ше ни спрат.
Ел Гранде Капитан ТОДОР НЕДЕЛЕВ играе като отвързан и само той е достатъчен да им лепнем една тройка.
Като добавим и Жоао Пауло и евентуално Бризола, оценявам шансовете на Морето да си тръгнат с нещо от тоя мач като нулеви.

3/4-1 е най-логично.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот soundmax » 18 окт 2016 19:52

Цецо Чука написа:
samobotev написа:Тия сме ги чували и преди. Като е знаел целя свят да беше сложил апартамента или поне нивите на дядо. Сега щеше да си на бахамите , да плющиш някоя бахамка отзаде и нямаше да ни занимаваш с теориите си



Аслъ!

Иначе за мача-в страшна серия сме и не мисля че точно Морето ше ни спрат.
Ел Гранде Капитан ТОДОР НЕДЕЛЕВ играе като отвързан и само той е достатъчен да им лепнем една тройка.
Като добавим и Жоао Пауло и евентуално Бризола, оценявам шансовете на Морето да си тръгнат с нещо от тоя мач като нулеви.

3/4-1 е най-логично.

Лошото при нас и не само, че точно като си помислим, че сме в страшна серия и еди кой си не може да ни спре и става обратното ;) Дано се отнесат сериозно към следващите мачове нашите 8-)
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Цецо Чука » 18 окт 2016 19:58

Белия ше ги наглАси и тея, имай вяра...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 18 окт 2016 21:51

Mirosvel написа:
kanar76 написа:
venko 1984 написа:Морето са корави, но Белия знае как, победа с два гола разлика - 3:1 или 2:0!


Хайде стига сте превъзнасяли Белия. Добре ,че там е Кочев. Много хвалене, много нещо. А иначе мача е 3:1 за Големият БОТЕВ.


Ти пък Кочев!! Не видя ли, че снощи победата я изкова Алекс Димитров. Е, как ви върза с тоя наглец!? Ако беше напуснал един кръг по-рано сега щяхте да виете като койоти. Гонзи обаче няма да го гонят футболерите, така че зор голям ви чака!


Много ги разбираш нещата. Ще е интересно дали след мача ще си пак толкова голям "разбирач". По-леко с енергийните напитки и синтетиката, майна.

А относно мача с Черно море - по-вероятно е да ги бием, но няма да е лесно, те са корав съперник.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот ЕМИЛ » 18 окт 2016 23:34

1:1

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Tiberius » 18 окт 2016 23:47

Минимална победа за Черно море. 0-1
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта