Празнуваме победата сега!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kalvacha
Мнения: 8
Регистриран на: 28 фев 2016 02:50
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот kalvacha » 25 сеп 2016 11:08

абе много перушина се е разхвърчала днес , папагали успокойте се малко слезте на земята , човек като ви чете постовете ще каже че непознавате загубата от поне две години . В крайна сметка не сте направили кой знае какво , бихте последният в класирането , и прехваления Дунав които ви подцениха

chukanovich
Мнения: 47
Регистриран на: 02 дек 2015 12:28
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот chukanovich » 25 сеп 2016 11:33

Не разбирам говеда и припознавачи какво търсят тук. В Пловдив добре знаем, че идвате надупени. Няма смисъл повече да се обсъжда ;)

Потребителски аватар
mavri
Мнения: 336
Регистриран на: 25 окт 2009 14:57
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот mavri » 25 сеп 2016 11:35

kalvacha написа:абе много перушина се е разхвърчала днес , папагали успокойте се малко слезте на земята , човек като ви чете постовете ще каже че непознавате загубата от поне две години . В крайна сметка не сте направили кой знае какво , бихте последният в класирането , и прехваления Дунав които ви подцениха

много ми дойде говеждия салам ВИТОША.яжте си го сами бе кво си го предлагате само.Хубава победа на Ботев която не ви харесва и се опитвате с разни простотии да я омаловажите.ще се радвам още някой да ни подцени. :)

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот veni__85 » 25 сеп 2016 11:58

slash1912 написа:
Както се наведохме тук:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=03JA9IikTaI[/youtube]


Tук не се наведохте, тук просто се разбрахте, целта беше Левски да е извън първата шестица !

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот DarkPsy » 25 сеп 2016 12:17

Цецо Чука написа:
DarkPsy написа:Страхотен мач срещу силен съперник. Някои дребни душици бъзаха да ни отпишат, но....

Наред е

Чавдар
Етрополе
Литекс
София
Или?



ЦСКА си е ЦСКА, ние да ги праснем леко с 2-0, па те да се оправят сами с идентичността си, нас това не ни касае...


ЦСКА го закриха официално на 09.09.2016г. Има си документи.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 25 сеп 2016 12:21

DarkPsy написа:
Цецо Чука написа:
DarkPsy написа:Страхотен мач срещу силен съперник. Някои дребни душици бъзаха да ни отпишат, но....

Наред е

Чавдар
Етрополе
Литекс
София
Или?



ЦСКА си е ЦСКА, ние да ги праснем леко с 2-0, па те да се оправят сами с идентичността си, нас това не ни касае...


ЦСКА го закриха официално на 09.09.2016г. Има си документи.


Да не им влизаме в реториката на подуеунските. Закрити или не, ще играем с отбор ЦСКА-София. Нека оставим червените сами да си решават какви са. Мен техните драми не ме засягат. Важното е Ботев да играе добре и да ни радва.

petrovic.london
Мнения: 58
Регистриран на: 18 май 2016 12:40
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот petrovic.london » 25 сеп 2016 12:26

kalvacha написа:абе много перушина се е разхвърчала днес , папагали успокойте се малко слезте на земята , човек като ви чете постовете ще каже че непознавате загубата от поне две години . В крайна сметка не сте направили кой знае какво , бихте последният в класирането , и прехваления Дунав които ви подцениха

Дунав не подцени никого! Просто скамейката е къса и тимът бе изморен от мача в сряда.
Поздравления за Ботев, които спечелиха мача заслужено! Всъщност, това 1:2 бе най-малкото с което Дунав се отърва..
Хайде, хубава неделя!

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот ZinedineZidane » 25 сеп 2016 13:21

Момчета, ние да си вървим по възходящата, а нека другите да си лаят месеца. Дано влязат още 1-2 имена, че скамейката ни е потресаваща, а само с 11 човека няма да я бъде.
Ако играем както в последните мачове, ловчанлии ще страдат. Но и тяхната криза няма да е вечна, така че няма смисъл да се каним, а просто истимару да ги лупнем.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
green_silence
Мнения: 61
Регистриран на: 24 юли 2015 09:44

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот green_silence » 25 сеп 2016 13:43

Жълто-черен Пловдив написа:Да не им влизаме в реториката на подуеунските. Закрити или не, ще играем с отбор ЦСКА-София. Нека оставим червените сами да си решават какви са. Мен техните драми не ме засягат. Важното е Ботев да играе добре и да ни радва.

Хаха, ако утре насила вкарат в елита сборен отбор на Изтребител (Иваняне) и Септември (София) под името Реал Мадрид-София ще си кажеш. Това е Реал Мадрид бе, нека те си решат какви са. Мен техните драми не ме засягат, ние играем с Реал Мадрид 11 пъти носител на ШЛ. :lol: Няма как да очакваме различно отношение от феновете на малкото пловдивско гмо дете към неговата гмо майка от София.
Офтопик:
ImageImageImage

Благодарим Ви за ЗЕЛЕНАТА ТИШИНА!!!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Празнуваме победата сега!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 25 сеп 2016 14:20

green_silence написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Да не им влизаме в реториката на подуеунските. Закрити или не, ще играем с отбор ЦСКА-София. Нека оставим червените сами да си решават какви са. Мен техните драми не ме засягат. Важното е Ботев да играе добре и да ни радва.

Хаха, ако утре насила вкарат в елита сборен отбор на Изтребител (Иваняне) и Септември (София) под името Реал Мадрид-София ще си кажеш. Това е Реал Мадрид бе, нека те си решат какви са. Мен техните драми не ме засягат, ние играем с Реал Мадрид 11 пъти носител на ШЛ. :lol: Няма как да очакваме различно отношение от феновете на малкото пловдивско гмо дете към неговата гмо майка от София.


Какви отбори играят в А група не го решават корифеите във форума, а във футболния съюз. Фактът, че отборите ви играят в лигата, показва, че клубовете ви са съгласни с тези правила. Така, че - айде, у лево.

Просто мен ЦСКА, Литекс, Подуене Блус Бенд и оражнерии за зарзават не ме засягат. Не съм им фен и няма какво да ги коментирам.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта