Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот soundmax » 15 сеп 2016 12:18

Plovdivskia Grand написа:Колега,какъв процент от акциите притежава Чандъров :roll: ?

Това е големия въпрос, и още никъде няма информация за това дали има и една акция :mrgreen: Обаче просто отговорих на колегата tinko.

toristo написа:А защо и Палийски не поеме отговорност?
Той го раздава като перуката... пожизнен председател, и все други са виновни.

А защо изведнъж всички организирано като по команда нападнахте Палийски СЕГА, при условие, че друг ни мъти водата и оставя клуба в това шибано положение. Инак ми се ще да знам и аз дали е вярно това, че Палийски не търси нови спонсори, защото тогава вече не знам ....

Махаме Палийски и проблемите ще ни се решат ли само да попитам?
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 15 сеп 2016 12:27

Навремето казваха-"ако махнем Христолов кой ще дойде" :lol: :lol: :lol: ?

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот kanar76 » 15 сеп 2016 13:00

soundmax написа:
Plovdivskia Grand написа:Колега,какъв процент от акциите притежава Чандъров :roll: ?

Това е големия въпрос, и още никъде няма информация за това дали има и една акция :mrgreen: Обаче просто отговорих на колегата tinko.

toristo написа:А защо и Палийски не поеме отговорност?
Той го раздава като перуката... пожизнен председател, и все други са виновни.

А защо изведнъж всички организирано като по команда нападнахте Палийски СЕГА, при условие, че друг ни мъти водата и оставя клуба в това шибано положение. Инак ми се ще да знам и аз дали е вярно това, че Палийски не търси нови спонсори, защото тогава вече не знам ....

Махаме Палийски и проблемите ще ни се решат ли само да попитам?


Не, няма да се решат проблемите и това е ясно. Но пък с него още повече ще я забатачим.
Според мен Палийски като е тръгнал да говори, да вземе да каже цялата истина. и за всичко което се случило в отбора през изминалия период от 2 години насам. Истината за стадион, за дългове, за собствениците. Има ли Високопланинския джентълмен акции в клуба или няма? И за това мълчи.Нека не забравяме,че и той от доста време насам яко ни "плакнеше" с сладки думи от които 90% лъжи. Много лъжи една след друга, за какво ли не.Така ,че за случващото се в Ботев и той има огромна вина. Сигурно той не знаеше, че тези парашутисти/собственици/са само за замазване на положението. Сигурно е вярвал,че тези негодници ще довършат Колежа? Обикновеният редови фен се сещаше за това, а той сигурно не е знаел ли? Знаем, че иска да излезе чист от ситуацията, ама няма как да стане. Щото и той е в кюпа. И на него никой не му вярва вече и само заради това, трябва да си тръгне. Слаб президент, безгласна буква, послушко и лъжец..

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 15 сеп 2016 16:08

Палийски,какво става с обещаната селекция :idea: ?Георги Андонов във "Верея",Венци Христов в "Нефтохимик".Това ли е поредната ти лъжа :mrgreen: ?Апропо,от април 2015 година когато изгонения от Цветан Василев ,настоящ"президент"Палийски беше върнат,има ли случай в който "Ботев"Пловдив да се "пребори"за подписа на качествен футболист с конкурентни тимове :oops: :oops: :oops: ?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот metodito » 16 сеп 2016 10:34

Сори, че се намесвам, но обичам да казвам: "аз ви казах". За съжаление се оказах прав за Костов. Той си е един сплетник и некадърник. И при нас направи скандали, остави отбора в безобразно състояние и добре, че Тонев го махна, щото Гонзо щеше да го държи до откат.

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот OT18 » 16 сеп 2016 14:53

Plovdivskia Grand написа:Палийски,какво става с обещаната селекция :idea: ?Георги Андонов във "Верея",Венци Христов в "Нефтохимик".Това ли е поредната ти лъжа :mrgreen: ?Апропо,от април 2015 година когато изгонения от Цветан Василев ,настоящ"президент"Палийски беше върнат,има ли случай в който "Ботев"Пловдив да се "пребори"за подписа на качествен футболист с конкурентни тимове :oops: :oops: :oops: ?


Крум Стоянов. :mrgreen:

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 16 сеп 2016 16:00

Хубаво е когато човек има чувство за хумор :lol: .

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 17 сеп 2016 09:44

Кретахме на едно място и се иска пълна промяна.Как ,благодетелите'' се отказаха когато 30 човека бойкотираха протежето им и кой е този работодател който ще си тръгне след това.А после излезе инфо че щял да тегли 25 милиона за построяването на Колежа.Отговорете си сами.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта