Мнение на един обикновен фен на Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Цецо Чука » 01 сеп 2016 14:08

kiril.a.d написа:
Цецо Чука написа:
е вярно е,че съм работил в гнездото на локомотивци - вашия университет


То тогава се водеше ВСИ-Селскостопански институт....

хахахахахахааааа, ей Цецко, дете, ма сопри се бре!!! - в Пловдив, мнооого отдавна си има Университет - мисля "Паисий Хилендарски" се казваше и няма нищо общо с ВСИ "Васил Коларов"!!! - нито с МА на Пловдив ;)
ай спри се че все повече излагаш Ботевистите!



Ти май не разбра,а?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
fcw
Мнения: 83
Регистриран на: 09 авг 2008 20:56
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот fcw » 01 сеп 2016 14:58

Чета и не вярвам на ушите си - Сандьо_74 не се е изказал. Или да се изказва бързо или темата да се закрива веднага.Факт!
Praemonitus – praemunitus (от латински: „Предупреденият е въоръжен”)
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Цецо Чука » 01 сеп 2016 15:05

fcw написа:Чета и не вярвам на ушите си - Сандьо_74 не се е изказал. Или да се изказва бързо или темата да се закрива веднага.Факт!


Еми аз мога да ти кажа мнението му и без да се налага той да се намесва, ето: И на канарите и на говедата им е непознато това животинче футболчето. Факт. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

filcolins
Мнения: 508
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот filcolins » 01 сеп 2016 15:33

За съжаление на прости фенове, прости президенти се падат. А припознавачите счупиха глупомера с мъдреца от Микре

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот bm1914ls » 01 сеп 2016 15:39

Папагалска им работа! Някога Цеци им взе мястото в А група - говедата им виновни. С треньор левскар станаха шампиони - пак говедата, първо превъзнасяха Мъри, после го обявиха за говедо и го изгониха. Изобщо,... папагали!

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Заклет Левскар » 01 сеп 2016 15:41

filcolins написа:За съжаление на прости фенове, прости президенти се падат. А припознавачите счупиха глупомера с мъдреца от Микре

Викам, с това мнение се изчерпва темата и да я заключват.
Теслата ко мисли?
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот nib » 01 сеп 2016 15:43

filcolins написа:За съжаление на прости фенове, прости президенти се падат. А припознавачите счупиха глупомера с мъдреца от Микре

мдаа, най-умни са феновете на лудогорец

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот OGI1914RZ » 01 сеп 2016 16:05

Добре.Хайде всеки за себе си да си отговори, ако си достатъчно финансово стабилен че да можеш да си позволиш да притежаваш футболен клуб, дали този клуб на който симпатизираш, или такъв от който смяташ, че най малкото може да се самоиздържа след началната инвестиция.Ако решиш да инвестираш, да градиш, да правиш планове, да изграждаш структура, екип....и тнт. След време започваш да милееш за "творението" си.Нещата стават бавно но изпипано, така както искаш...НО! Има група фенове, които най много "обичат","разбират","ценят","заслужават","помагат","страдат"..... за каузата която и ти си приел присърце, та тези фенове са недоволни от темпото с което се случват промените.Те "помагат" като след всеки мач глобата за бомбичките хвърлени от любов към отбора е сума с която може да бъде плащана заплата на един играч от средна класа за европейските стандарти.Проявяват "разбиране" и "ценят" твоя труд с ругатни,псувни и закани.Така ти благодарят и те насърчават да продължаваш.Един ден се замисляш... каква е ползата на клуба от тези хора? С какво са полезни? Дали клубът им е нужен или те на клуба? Защо да търпиш грубото им отношение след като това което се опитваш да направиш е колкото за теб толкова и за тях?

Съвземете се! Нима само Ботев,Левски,Локо,Берое и чорбата(както и да се нарича) имат "агитки"? Дайте пример от уважаваш себе си клуб, който е поставен в такова положение от феновете си. Някой статистик да сметне колко са финансовите щети от "демонстрациите" на обич към клуба по време на мач.Не ми говорете че сте повече,че сте по луди,по оригинални,по непокорни от тези на Челси,Дортмунд,Шалке... че и на Галатасарай... Ако търсите агресията,конфликта,битката,кръв.... мястото Ви не е на стадиона. Кога за последно обичахте наистина отбора си? Кога за последно на стадиона изрекохте повече похвали за вашия отбор,отколкото псувни по противника? Ако искаме промяна трябва да започне от нас.Най вероятно повечето сте ходили на мач в Европа... защо не Ви се иска и тук да е така? Уважавайте отбора си, противника, играта! Живи,здрави!

Потребителски аватар
Chris_Slade
Мнения: 12
Регистриран на: 23 авг 2016 10:38
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Chris_Slade » 01 сеп 2016 16:39

kiril.a.d написа:Айде махам се, че почнах вече да се бъзикам с Ботев Пд, заради много "умния" им фен, Цецо Чука...пък аз, както съм казвал, най-обичам простотията и невежеството ;)


Цецо не е най-простия,има и по-прости от него.Цецо Чука и всички жълти фенове,са изнервени откак спря да ги чука Цецо(оня Цецо ;) ) и все нещо не им е на таман.Факт,както казва Сандито.Все някой друг им е виновен - говедата,че им пращали треньори и играчи,буферите,че ги пляскали където ги хванат,чорбарите,защото припознали Литекс,Лудогорец,защото ги поливали с вода,Чандъра,защото бил помак,Кривия,че не бил прав и т.н и т.н.Дай им само декларации да пишат и да драскат по форумите колко са велики и как никой не ги разбира.

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот nib » 01 сеп 2016 17:16

Chris_Slade написа:
kiril.a.d написа:Айде махам се, че почнах вече да се бъзикам с Ботев Пд, заради много "умния" им фен, Цецо Чука...пък аз, както съм казвал, най-обичам простотията и невежеството ;)


Цецо не е най-простия,има и по-прости от него.Цецо Чука и всички жълти фенове,са изнервени откак спря да ги чука Цецо(оня Цецо ;) ) и все нещо не им е на таман.Факт,както казва Сандито.Все някой друг им е виновен - говедата,че им пращали треньори и играчи,буферите,че ги пляскали където ги хванат,чорбарите,защото припознали Литекс,Лудогорец,защото ги поливали с вода,Чандъра,защото бил помак,Кривия,че не бил прав и т.н и т.н.Дай им само декларации да пишат и да драскат по форумите колко са велики и как никой не ги разбира.

яж ми хуя селски бек


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта