Николай Митов сменя Костов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот Plovdivskia Grand » 26 авг 2016 21:28

Хубаво е,че поне едно "говедо"прояви чувство за хумор :lol: :lol: :lol: !

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот sirakov77 » 26 авг 2016 21:56

Назначаването на Митов при толкова много способни и доказано кадърни треньори би било ако не подигравка към феновете на Ботев, то поне липса на далновидност от страна на "ръководството" ! До колкото ми е известно без отбори са Стойчо Стоев, Димитър Васев, Ясен Петров и със сигурност пропускам някой, треньори които са постигали доста повече с отборите в които са били от колкото Ники Жадното. Като се вземе под внимание и липсата на каквто и да било подстъпки към стадиона, напрежението явно ще ескалира, искрено се надявам да не съм прав и да не ставаме за смях по света както един друг отбор го направи! :)
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 26 авг 2016 22:04

sirakov77 написа:Назначаването на Митов при толкова много способни и доказано кадърни треньори би било ако не подигравка към феновете на Ботев, то поне липса на далновидност от страна на "ръководството" ! До колкото ми е известно без отбори са Стойчо Стоев, Димитър Васев, Ясен Петров и със сигурност пропускам някой, треньори които са постигали доста повече с отборите в които са били от колкото Ники Жадното. Като се вземе под внимание и липсата на каквто и да било подстъпки към стадиона, напрежението явно ще ескалира, искрено се надявам да не съм прав и да не ставаме за смях по света както един друг отбор го направи! :)


Може пък точно това да е идеята: да дразнят излишно феновете и да ги предизвикат към ексцесии, за да си намерят удобен повод да хвърлят кърпата, и да се измъкнат от задължението, което Б.Б. им е натрапил срещу определени отстъпки от държавната баница. Чандъров няма капацитета да води клуб от А група, камо ли да строи стадион за 20 млн лв. А другият, ако има, прекалено странно си трае и отстъпва някой друг да говори вместо него.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот balef » 26 авг 2016 22:17

Който и да ви е треньор винаги ще си бъдете отборче от провинцията и винаги Тракия е била сателит на розовите сега вече от Ловеч. :lol:

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 26 авг 2016 22:21

balef написа:Който и да ви е треньор винаги ще си бъдете отборче от провинцията и винаги Тракия е била сателит на розовите сега вече от Ловеч. :lol:


Ние си обичаме града и традициите. Само селяците се стремят неистово да стават "столичани".

Ботев Пд винаги ще бъде най-обичаният пловдивски клуб. Докато го има Пловдив и е български.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14191
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот damyanov1963 » 26 авг 2016 22:30

От постовете на ботевистите дотук се вижда, че ботяв винаги ще си остане едно жалко филиалче на Левски, което ще си оправдава неуспехите с него!
Дерзайте коматевци!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот sirakov77 » 26 авг 2016 22:32

Жълто-черен Пловдив написа:
sirakov77 написа:Назначаването на Митов при толкова много способни и доказано кадърни треньори би било ако не подигравка към феновете на Ботев, то поне липса на далновидност от страна на "ръководството" ! До колкото ми е известно без отбори са Стойчо Стоев, Димитър Васев, Ясен Петров и със сигурност пропускам някой, треньори които са постигали доста повече с отборите в които са били от колкото Ники Жадното. Като се вземе под внимание и липсата на каквто и да било подстъпки към стадиона, напрежението явно ще ескалира, искрено се надявам да не съм прав и да не ставаме за смях по света както един друг отбор го направи! :)


Може пък точно това да е идеята: да дразнят излишно феновете и да ги предизвикат към ексцесии, за да си намерят удобен повод да хвърлят кърпата, и да се измъкнат от задължението, което Б.Б. им е натрапил срещу определени отстъпки от държавната баница. Чандъров няма капацитета да води клуб от А група, камо ли да строи стадион за 20 млн лв. А другият, ако има, прекалено странно си трае и отстъпва някой друг да говори вместо него.

Добре де, намекваш че са спуснати отгоре това ясно, но така или иначе са в клубът, а Ботев се слави като клуб с многобройна и вярна публика и това е доказано през годините! Защо не превърнат това си "задължение" в един успешен бизнеспроект, дори не от мащабите на Лудогорец! Ние сме доказали, че не сме фенове на купи и титли, а в България дори и едно трето място ти носи право на участие в Лига Европа, където парите не са никак лоши и при прилични игри гаранция стадионът ще е на минимум 60 % пълен дори и в мачовете с непретенциозните съперници в родната ППЛ ! Нужно е само една сериозна инвестиция, но при добър мениджмънт тя може да бъде възвърната и клубът да се самоиздържа! Наистина неразбирам, аз ли мисля грешно или всичко е на самотек и яко смукане!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот sirakov77 » 26 авг 2016 22:34

damyanov1963 написа:От постовете на ботевистите дотук се вижда, че ботяв винаги ще си остане едно жалко филиалче на Левски, което ще си оправдава неуспехите с него!
Дерзайте коматевци!

Рядко си позволявам да се обръщам към посетители в този форум грубо, ама подхуянски, аре бегай у лево и ходи да мучиш във вашият подфорум!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 26 авг 2016 22:37

sirakov77 написа:
Жълто-черен Пловдив написа:
sirakov77 написа:Назначаването на Митов при толкова много способни и доказано кадърни треньори би било ако не подигравка към феновете на Ботев, то поне липса на далновидност от страна на "ръководството" ! До колкото ми е известно без отбори са Стойчо Стоев, Димитър Васев, Ясен Петров и със сигурност пропускам някой, треньори които са постигали доста повече с отборите в които са били от колкото Ники Жадното. Като се вземе под внимание и липсата на каквто и да било подстъпки към стадиона, напрежението явно ще ескалира, искрено се надявам да не съм прав и да не ставаме за смях по света както един друг отбор го направи! :)


Може пък точно това да е идеята: да дразнят излишно феновете и да ги предизвикат към ексцесии, за да си намерят удобен повод да хвърлят кърпата, и да се измъкнат от задължението, което Б.Б. им е натрапил срещу определени отстъпки от държавната баница. Чандъров няма капацитета да води клуб от А група, камо ли да строи стадион за 20 млн лв. А другият, ако има, прекалено странно си трае и отстъпва някой друг да говори вместо него.

Добре де, намекваш че са спуснати отгоре това ясно, но така или иначе са в клубът, а Ботев се слави като клуб с многобройна и вярна публика и това е доказано през годините! Защо не превърнат това си "задължение" в един успешен бизнеспроект, дори не от мащабите на Лудогорец! Ние сме доказали, че не сме фенове на купи и титли, а в България дори и едно трето място ти носи право на участие в Лига Европа, където парите не са никак лоши и при прилични игри гаранция стадионът ще е на минимум 60 % пълен дори и в мачовете с непретенциозните съперници в родната ППЛ ! Нужно е само една сериозна инвестиция, но при добър мениджмънт тя може да бъде възвърната и клубът да се самоиздържа! Наистина неразбирам, аз ли мисля грешно или всичко е на самотек и яко смукане!


Човече, в България има ли бизнес?! Успяват само фирмите, които смучат от държавната хранилка. Как може да очакваш от такива "предприемачи" някаква мащабна мисъл. Те все чакат някой друг да им даде, да им направи, а те само дивидентите да прибират. Дано не съм прав. Но фактът, че за 4 месеца нищо около Колежа не е мръднало, какво ти говори?

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Николай Митов сменя Костов

Мнениеот angelco77 » 26 авг 2016 22:39

sinqkrepost1914 написа:Темата е новия треньор на Ботев, те пак Левски им е в устите ..
Какво като е бил в Левски Митов, да не би да го прави по-малко треньор ?
2013 пролетта Левски мачкаше всичко, когато именно тва ''говедо'' беше треньор, и само нелепия мач със Славия обърка нещата.
За сега ми се струва, че каквото и да стане ще е по-добре от това, което досега показахте като игра.


А да споменеш 2013 пролетта колко съдии изгоряха?Заради кого?
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта