Ботев (Пловдив) - Берое 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Берое

Мнениеот Thurman Murman » 13 май 2016 10:43

Модератор ЛокоПД написа:
Thurman Murman написа:
dzhambov написа:Новите показаха как ще издържат отбора.


Докато вие, муслими и селяци потни от фракция Рогош Бойс, си се издържате по обичайния за жепейци начин - тото 8-) XXL-а на Герена го видя цяла България... Няма Коко, няма моко... Кои ли не се изредиха начело на жепейските селяндури - то не бяха турци, не бяха наркодилъри, не беше Гюлтен Топал плувкинята, сега и дъртия комуняга от Говедарци... Вие обаче сте жУлязни, тотото ви е в кръвта и даже се кефите на тия измислени и нагласени победи и то въпреки, че преди мача даже Крюшо се изтърва, че бил двойка :mrgreen:

[offtopic]:) Много злоба бе...Карай я малко по-софт,Ейнджълсофт ;)[/offtopic]


Злоба не, просто истини и факти 8-) Иначе гледам, че няма почивен ден за психодиспансера 8-) Още ли съм Тошко...или Ангел...? Я се уточнете с невестулката и останалите "истински майни" от фракцията Рогош Бойс :mrgreen:

А вие най-добре кажете на някои от футболистите си да спрат да разказват наляво-надясно, че мачът ви в София е бил ясен няколко часа преди началото му :idea: :!: :idea:

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Берое

Мнениеот soundmax » 13 май 2016 21:24

Модератор ЛокоПД написа:
Thurman Murman написа:
dzhambov написа:Новите показаха как ще издържат отбора.


Докато вие, муслими и селяци потни от фракция Рогош Бойс, си се издържате по обичайния за жепейци начин - тото 8-) XXL-а на Герена го видя цяла България... Няма Коко, няма моко... Кои ли не се изредиха начело на жепейските селяндури - то не бяха турци, не бяха наркодилъри, не беше Гюлтен Топал плувкинята, сега и дъртия комуняга от Говедарци... Вие обаче сте жУлязни, тотото ви е в кръвта и даже се кефите на тия измислени и нагласени победи и то въпреки, че преди мача даже Крюшо се изтърва, че бил двойка :mrgreen:

[offtopic]:) Много злоба бе...Карай я малко по-софт,Ейнджълсофт ;)[/offtopic]

Ти ли точно говориш за злоба :mrgreen: Ти от злоба и немощ ме банваш из вашия подфорум, където отвръщам на откровената простотия излята от вашите и говоря в същия тон, ама тъй като не можете явно с думи да се защитите и много сте тънкообидни ме банваш :mrgreen: Ходи виж твойте математици в ежедневната ти тема как са се изложили с тъпия си коментар, и съм писал и аз там може да ми изтриеш поста ако ви е неудобен и ви срива самочувствието или пък пак да ме баннеш твоя воля МОДЕРАТОРЕ джентълмен :mrgreen:
БОТЕВ Пловдив


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта