Славия - Ботев (Пловдив) 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Цецо Чука » 03 май 2016 17:19

bulgaro написа:На 11.05 очаквайте страхотна изненада 8-)


Ше ни зима Абрамович?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот venko 1984 » 03 май 2016 17:49

Тука ще мачкаме чаршафите ;) . 1:2

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот fire » 03 май 2016 23:09

Thurman Murman написа:
Модератор ЛокоПД написа:
plan-2012 написа:[offtopic]
:-D не мога майна честно :-D плаката на стадиона е разпознат единия мангал в 6 сутринта са го сложили,толкова ниско да паднете изроди мръсни понеже знам,че гледате тук какво се пише.. чак с какви очи и отговаряте на декларацията ни не знам :-D :-D Анди освен рак и да пукнеш за 20 дни какво друго да ти пожелая мастио мръсна
[/offtopic]


Странна логика. :roll: Отборът ви е смешен,звездата ви е Тошко Лицето,последните няколко мача нямате победа,нямате стадион,нямате публика,пак почнахте да си сваляте флагчетата от колите...По-зле сте били само по времето на Христолов,макар че не съм много сигурен.Плане 2012,та ръководството ви е направо "мечта" за всеки,който не ви харесва.Чандъров,Рендето,Палийски...Кой има интерес тези хора да не са в ръководството? Вместо да дрънкаш простотии за ракови заболявания и пукване за 20 дни,поогледай се за хората които останаха без доходи, след като РодолюбецЪ си би камшика "у Србско".Най-недоволните са те.
Конкретно за мача- 2:1.


Циганинът Анди засечен в 6 сутринта на Великден да слага парцала на стадиона, а ти си плямпай тъпотиите и оправданията, дето си ги мислил 2 дена. Знаем, че ти трябва повечко време за реакция... Жорко Мозъка Иначе е много хубаво да се подиграваш на нечий външен вид. Типична циганска проява. Типична ГСП от Рогош Бойс. Същата комплексарщина ви е накарала, като типични небългари, на Великден вместо на църква, да обикалята по нощите и да вършите мизерии. Комплексарщина, типична за "гражданите от източния квартал", както сами се определихте, докато вдигахте хореографията с Erol loko pd на полупразната тИрбуна. Същите комплексарщина и страх, поради които давате 500 билета на тези, които за "по-зле и от христолово време". Тази комплексарщина и страх от това, да не би случайно на 11-ти някой да каже, че работата по стадиона продължава, защото знаете много добре, че единственият начин някой да забележи, че съществувате, това е ние да сме зле. Такъв "любимец" сте вие. Незабележим и невзрачен.
Конкретно за мача - 3:0.

Ейй, пък много си информиран бре , конспираторе :mrgreen: Що като много знаеш ти и форумните "корифеи", като теб не казахте нищо, за жалката ви проява, при "случката" във фен-шопа ви в кичука, когато пак смърдяхте няколко дни, че "циганите" ви откраднали 800 лева ! Кажи бе запознатия, кажи пред всички, какво показаха записите от "грабежа" ? Показаха, как вашите си скриват кинтите... :shock: Кои излязоха "циганите" в такъв случай?
Защо днес никой от вас, поклонниците и защитниците на "светеца" Цецо Василев, на който се кланяхте до оня ден и пишехте любовни съобщения на същите чаршафи, като онези от "Великден" , днес ви няма никакви, след жестокия доклад, за мръсния крадец от днес, от който се разбра, че е откраднал над 2,5 милиарда чрез свои фирми! Та с една малка част от тези парички ви направи базичка, бутна ви стадиончето и ви даде малко въздух с най-скъпото 4-то място в историята, след 11-те мизерни години с Христола! ...
С тази омраза, която наливахте през годините с крадеца, а и до днес, не правите нищо, за просперитета на клуба ви! Точно обратното! Излагате се и показвате на всички, колко пари чините!
До кога? Защо? Кой и какво печели от такова гнусно държание? Долни лъжи и комплексарски обиди? Това ли е "ботевиския дух", с който парадирате и защо черно-белите да са ви винаги виновни, за това, че на дербито вместо 500 бяхте наполовина!? Или за срамните ви мачове с последните два отбора в класирането? Или въобще, за жалкия вид на любимия ти клуб? ...
Защо да ви пишем трансперанти, след като Локомотив си има собственик, който дава всичко от себе си за клуба, а той, клуба респективно тръгна нагоре? Защо да ви пишем трансперанти, след като всичките споменати в тях имена единствено ви докараха до там, че ние да бъдем щастливи?

Дано на 11-ти същите лица да се утвърдят на позициите си, пък времето ще покаже, ще има ли още трансперанти против тях и пак ли хората от "крайните квартали" ще са ги писали и тогава 8-) В същност, вие все от центъра ли сте? Не знаех, че Коматево и Кичука са в центъра на Пловдив или "Изгрев-бойс" са от "Католишката махала" :)


За мача: Този мач може да завърши различно от "единица" само, ако Бат Венци е решил, а за това има сериозни предпоставки. Славия майче хич не иска да играе в ЕКТ и затова "изненадата" е твърде вероятна! Като отбор, Славия е с класа над гостите и в това няма спор, но дали не е време, за тото и популярните " игри" на "добрата, стара Славия" в края на всеки шампионат, ще видим след няколко дни .

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sirakov77 » 04 май 2016 10:40

Този мач е най-непредсказуемият мач в тиражът! :oops: Никой не знае с точно колко гола разлика ще го загубим. Дано поне недоразумението Голас да седне на пейката най-после и да излезем с двама типични централни защитници като Златков и Терзиев например, защото това ни се е случвало само 1-2 пъти през пролетният полусезон! :(
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Plovdivskia Grand » 05 май 2016 08:11

Това което искам да видя от "канарчетата" е сериозно отношение към мача и себераздаване,пък каквото стане.Нещо извън мача......моля,истЕрика от отдел „Пропаганда и агитация"да пише със своето име а да не използва чуждо :idea: .Това буди единствено съжаление :oops: .

Потребителски аватар
McVicar
Мнения: 40
Регистриран на: 20 май 2014 09:07
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот McVicar » 05 май 2016 12:06

Thurman Murman написа:
Модератор ЛокоПД написа:
plan-2012 написа:[offtopic]
:-D не мога майна честно :-D плаката на стадиона е разпознат единия мангал в 6 сутринта са го сложили,толкова ниско да паднете изроди мръсни понеже знам,че гледате тук какво се пише.. чак с какви очи и отговаряте на декларацията ни не знам :-D :-D Анди освен рак и да пукнеш за 20 дни какво друго да ти пожелая мастио мръсна
[/offtopic]


Странна логика. :roll: Отборът ви е смешен,звездата ви е Тошко Лицето,последните няколко мача нямате победа,нямате стадион,нямате публика,пак почнахте да си сваляте флагчетата от колите...По-зле сте били само по времето на Христолов,макар че не съм много сигурен.Плане 2012,та ръководството ви е направо "мечта" за всеки,който не ви харесва.Чандъров,Рендето,Палийски...Кой има интерес тези хора да не са в ръководството? Вместо да дрънкаш простотии за ракови заболявания и пукване за 20 дни,поогледай се за хората които останаха без доходи, след като РодолюбецЪ си би камшика "у Србско".Най-недоволните са те. :idea:
Конкретно за мача- 2:1.


Циганинът Анди засечен в 6 сутринта на Великден да слага парцала на стадиона, а ти си плямпай тъпотиите и оправданията, дето си ги мислил 2 дена. Знаем, че ти трябва повечко време за реакция... Жорко Мозъка :mrgreen: Иначе е много хубаво да се подиграваш на нечий външен вид. Типична циганска проява. Типична ГСП от Рогош Бойс. Същата комплексарщина ви е накарала, като типични небългари, на Великден вместо на църква, да обикалята по нощите и да вършите мизерии. Комплексарщина, типична за "гражданите от източния квартал", както сами се определихте, докато вдигахте хореографията с Erol loko pd на полупразната тИрбуна. Същите комплексарщина и страх, поради които давате 500 билета на тези, които за "по-зле и от христолово време". Тази комплексарщина и страх от това, да не би случайно на 11-ти някой да каже, че работата по стадиона продължава, защото знаете много добре, че единственият начин някой да забележи, че съществувате, това е ние да сме зле. Такъв "любимец" сте вие. Незабележим и невзрачен.
Конкретно за мача - 3:0.



Стига с тези 500 билета, бе.Оревахте орталъка, а се оказа, че и тези 500 са ви много, защото едва продадохте 250 билета.И това го видя всеки, който е гледал мача.Даже и на свободна продажба пуснахте билети в последните два дена и пак не ги продадохте.
И за да прехвърлите светлините на прожекторите в друга посока инсценирахте това с транспарантите.Умрял някой да слага транспаранти вместо вас. Баси малоумщината, майна.Видяхте, че никой за нищо вече не ви е.ава и почнахте сами да си правите новини.

Иначе аз този мач го виждам твърда двойка.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 05 май 2016 12:48

McVicar написа:
Thurman Murman написа:
Модератор ЛокоПД написа:
plan-2012 написа:[offtopic]
:-D не мога майна честно :-D плаката на стадиона е разпознат единия мангал в 6 сутринта са го сложили,толкова ниско да паднете изроди мръсни понеже знам,че гледате тук какво се пише.. чак с какви очи и отговаряте на декларацията ни не знам :-D :-D Анди освен рак и да пукнеш за 20 дни какво друго да ти пожелая мастио мръсна
[/offtopic]


Странна логика. :roll: Отборът ви е смешен,звездата ви е Тошко Лицето,последните няколко мача нямате победа,нямате стадион,нямате публика,пак почнахте да си сваляте флагчетата от колите...По-зле сте били само по времето на Христолов,макар че не съм много сигурен.Плане 2012,та ръководството ви е направо "мечта" за всеки,който не ви харесва.Чандъров,Рендето,Палийски...Кой има интерес тези хора да не са в ръководството? Вместо да дрънкаш простотии за ракови заболявания и пукване за 20 дни,поогледай се за хората които останаха без доходи, след като РодолюбецЪ си би камшика "у Србско".Най-недоволните са те. :idea:
Конкретно за мача- 2:1.


Циганинът Анди засечен в 6 сутринта на Великден да слага парцала на стадиона, а ти си плямпай тъпотиите и оправданията, дето си ги мислил 2 дена. Знаем, че ти трябва повечко време за реакция... Жорко Мозъка :mrgreen: Иначе е много хубаво да се подиграваш на нечий външен вид. Типична циганска проява. Типична ГСП от Рогош Бойс. Същата комплексарщина ви е накарала, като типични небългари, на Великден вместо на църква, да обикалята по нощите и да вършите мизерии. Комплексарщина, типична за "гражданите от източния квартал", както сами се определихте, докато вдигахте хореографията с Erol loko pd на полупразната тИрбуна. Същите комплексарщина и страх, поради които давате 500 билета на тези, които за "по-зле и от христолово време". Тази комплексарщина и страх от това, да не би случайно на 11-ти някой да каже, че работата по стадиона продължава, защото знаете много добре, че единственият начин някой да забележи, че съществувате, това е ние да сме зле. Такъв "любимец" сте вие. Незабележим и невзрачен.
Конкретно за мача - 3:0.



Стига с тези 500 билета, бе.Оревахте орталъка, а се оказа, че и тези 500 са ви много, защото едва продадохте 250 билета.И това го видя всеки, който е гледал мача.Даже и на свободна продажба пуснахте билети в последните два дена и пак не ги продадохте.
И за да прехвърлите светлините на прожекторите в друга посока инсценирахте това с транспарантите.Умрял някой да слага транспаранти вместо вас. Баси малоумщината, майна.Видяхте, че никой за нищо вече не ви е.ава и почнахте сами да си правите новини.

Иначе аз този мач го виждам твърда двойка.

Да много са 500 билета, за това другия път пускайте двеста билета и после си вярвайте колко сте велики, а според мен никой не трябваше да идва на стадиона ви (това си е мое мнение) както направиха и доста хора. Ние си знаем много добре колко сме, ама вие не искате да си признаете, че сте по-малко и винаги ще е така....тъпи спорове като цяло, погледнете си само мега големия ви форум колко регистрирани има, тръгнали сте да ни говорите колко сме били ние :mrgreen: да видим и този ми пост ли ще го изтрият и пак ли ще ме банне комплексаря дето ви е модератор !

Относно мача не знам как я виждате тая работа да бием Славия, падаме дано да е с малко и определено Костов ще продължава да пробва различни схеми и играчи, само това ще е интересното в тоя мач как ще се представят младежите.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
McVicar
Мнения: 40
Регистриран на: 20 май 2014 09:07
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот McVicar » 05 май 2016 14:37

soundmax написа: Да много са 500 билета, за това другия път пускайте двеста билета и после си вярвайте колко сте велики, а според мен никой не трябваше да идва на стадиона ви (това си е мое мнение) както направиха и доста хора. Ние си знаем много добре колко сме, ама вие не искате да си признаете, че сте по-малко и винаги ще е така....тъпи спорове като цяло, погледнете си само мега големия ви форум колко регистрирани има, тръгнали сте да ни говорите колко сме били ние :mrgreen: да видим и този ми пост ли ще го изтрият и пак ли ще ме банне комплексаря дето ви е модератор !

Относно мача не знам как я виждате тая работа да бием Славия, падаме дано да е с малко и определено Костов ще продължава да пробва различни схеми и играчи, само това ще е интересното в тоя мач как ще се представят младежите.


Вие сте тези, които постоянно броите.Даже помня на едно дерби на Лаута вече се чудехте за какво да се хванете та, видяхте няколко празни седалки зад химическата тоалетна и не спряхте да показвате снимки как не можем да си напълним стадиона.А това за не идването на стадиона - ми че то това си ви е патент на вас или ще кажеш , че пак бойкотирахте.Ама защо не кажеш, че на последното дерби в Коматево вие също не успяхте да си го напълните???В този ред на мисли, не знам кой избива комлекси.Поне ние не го правим, все пак играем домакинските си мачове в Пловдив, а вие трябва да си купувате винетки, за да си гледате домакински такива.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Cicero » 05 май 2016 15:14

McVicar написа:Вие сте тези, които постоянно броите.Даже помня на едно дерби на Лаута вече се чудехте за какво да се хванете та, видяхте няколко празни седалки зад химическата тоалетна и не спряхте да показвате снимки как не можем да си напълним стадиона.А това за не идването на стадиона - ми че то това си ви е патент на вас или ще кажеш , че пак бойкотирахте.Ама защо не кажеш, че на последното дерби в Коматево вие също не успяхте да си го напълните???В този ред на мисли, не знам кой избива комлекси.Поне ние не го правим, все пак играем домакинските си мачове в Пловдив, а вие трябва да си купувате винетки, за да си гледате домакински такива.

Стига рева де, ние плащаме - вие не. Като сложат винетки за каруците и вие ще плащате, спокойно!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Цецо Чука » 05 май 2016 18:50

Oсновния въпрос е дали да си правя труда да се разкарвам до Овча мисъл да ги гледам наште гросмайстори или да не си го причинявам.....чудя се деба...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта