Славия - Ботев (Пловдив) 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sirakov77 » 08 май 2016 14:45

Жълто-черен Пловдив написа:Не вярвам в такива теории на конспирацията. Най-елементарното и правдоподобно обяснение е, че нямаме отбор и ръководство. Освен това Костов се оказа доста странен треньор, меко казано. Изгони десетина титуляри, а сега се жалва, че нямал футболисти. Пуснахме да си ходят играчи, от чиято продажба можеше да вземем някакви пари, взехме съмнителни попълнения, които се оказаха пълни дупки. Какво да говорим - за каква конспирация ми развиваш теория, като от самолет е видна пълната аматьорщина в управлението на клуба. И какво значи млади футболисти да нямат мотивация? Играят в А група, взимат си навреме заплатите - какво искат повече?! Нали за да ги забележи някой, трябва да покажат нещо, а те са пълни нули!

В теории на конспирацията и аз не вярвам колега, ама реших да пиша провокиран от думите ти за освободените от Костов футболисти!
Последно от отборът си тръгнаха Мариян Огнянов / пълна дупка вече цяла година / Валентин Галев / изиграл 1 мач по мой спомени за отборът и вечно контузен / . Преди това е разделихме със супер нападателите Алекс Колев, Димитър Алексиев и Жоел Чибамба, Даниел Генов / за мен поне супер надценен играч/, Пламен Николов и Нико Варела и няколко юноши Християн Казаков, Владимир Айтов, Валентин Томов, Никола Марин на които явно Костов реши че няма да разчита! Ако трябва да бъда честен нито един от изброените горе на мен лично няма да ми липсва, единствено мисля че можеше да се даде повече шанс на Варела и честно ама не виждам от кой от изброените можехме да вземем каквито и да е пари в момента. Пишеш че сме взели попълнения които са пълни дупки? По времето от както Костов е треньор сме подписали с 2 футболиста, човекът от когото всички очаквахме много Тодор Неделев и Игор Ощипко към когото аз забележки нямам! Николай Костов е треньор на отборът от 11.11.2015 още няма 6 месеца на поста и работи с това което остана след Пенчев и Шиляк, мисля че е несериозно да му се поставят оценки, или ще продължим да сменяме треньорите на 6 месеца и ще се чудим защо отборът изглежда така! Лично мое мнение е, че трябва да се даде време от поне още 1 година на този треньор и този отбор, но спешно се нуждаем от вратар, както знаем добрият вратар е половин отбор, та ние в момента играем без половин отбор според мен, ако нещо зависи от мен моето предпочитание е да вземем Костов от Пирин едва ли ще е толкова трудно!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 08 май 2016 15:54

Същите футболисти, които ти плюеш, са пет класи над сегашните млади надежди и дупки. Спомни си как играеше отборът при Овчи, при Пепо /макар че и тогава отборът беше в криза/ и какви резултати и игри показва сега! Да, Огнянов беше безобразен през по-голяма част от времето последната година, но заместниците му нещо никакви ги няма. Един техничен футболист, който може да мами и да подава напред , и него махнаха - имам предвид Варела. Да, изгониха футболисти с посредствени възможности за А група, като ги замениха с посредствени футболисти за Б и В група, защото младите ни надежди с малки изключения са точно такива! Алекс Колев можеше поне да го продадем, да не говорим, че сега на негово място няма нищо, той поне имаше хъс и желание. Играем без централен нападател, пускаме Васев да вкарва, което е нелепо. И аз съм за даване на път на наши талантливи юноши, но такива няма. А който показва нещо, веднага гледа да си бие камшика - пример, Марин.

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот DLA » 08 май 2016 21:19

Жълто-черен Пловдив написа:Не вярвам в такива теории на конспирацията. Най-елементарното и правдоподобно обяснение е, че нямаме отбор и ръководство. Освен това Костов се оказа доста странен треньор, меко казано. Изгони десетина титуляри, а сега се жалва, че нямал футболисти. Пуснахме да си ходят играчи, от чиято продажба можеше да вземем някакви пари, взехме съмнителни попълнения, които се оказаха пълни дупки. Какво да говорим - за каква конспирация ми развиваш теория, като от самолет е видна пълната аматьорщина в управлението на клуба. И какво значи млади футболисти да нямат мотивация? Играят в А група, взимат си навреме заплатите - какво искат повече?! Нали за да ги забележи някой, трябва да покажат нещо, а те са пълни нули!


Костов никога не се е оплаквал от липса на футболисти, даже в последното интервю каза, че следващия сезон ще направим малко входящи трансфери. Грешиш по отношение на Костов, защото е един от най-добрите български треньори. Как ще израстват младите, когато в отбора се вземат чужди играчи? Ние феновете трябва да сме наясно какво искаме- отбор от наши младежи, които да играят със сърце и душа за Ботев Пд и с изявите си да увличат и следващите поколения или банда наемници, за които най-святото нещо в клуба е датата за заплати. Аз лично предпочитам първия вариант, но за да се случи се изисква време и търпение, с което аз съм наясно. Младите футболисти трябва да играят, да грешат, да се учат от грешките си, да израстват и това трябва да се превърне в традиция за следващите поколения играчи, с което да се гарантира дългосрочно бъдеще на отбора. Но в последните мачове грешат все опитни играчи: Даната, Старокин, Златков, Голас, а младите се стараят и грешат все по-малко. Почти съм убеден с играчи като Терзиев, Златков, Купенов, Марин, Балтанов, Гамаков, Юсеин, Милев, ако успеем да задържим Неделев и с две-три нови попълнения следващия сезон ще сме сред водещите отбори и спокойно можем да атакуваме тройката. Тогава ще ми е интересно да разбера мнението ти за слабите футболисти и треньор, които сега оплюваш. А относно мотивацията, има един човек, казва се Маслоу, та той е измислил една пирамида, на която основата е сигурността и гарантиране на основните нужди.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 08 май 2016 21:46

Дай, Боже, да не съм прав, а ти да се окажеш прав. Но тези приказки "Тате ще ми купи велосипед, ама друг път" - вече съм ги чувал много пъти. Да не се окаже, че се борим за тройката както сега се борим, защото Рендето пророчески предвиди преди десетина месеца, че ще се борим за бронза ;) Ама, май, се оказа отзад-напред.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Радо и 18 госта