Локомотив Пд - Ботев Пд 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот kistendil » 25 апр 2016 14:02

Thurman Murman написа:
kistendil написа:Вай, вай, вай, вай, вай!
Това с квартал източен минава пред помощник - пловдивчаните и други като теб, които нямат нищо общо с Пловдив, освен че ползват градската канализация, а не китната манолска, стрямска, воденска и пр. външна тоалетна.
Сега изкарай на Зума "интервюто" и направо ще ти се "върже" всичко :lol:
Като се има предвид какво е нивото на ботевци :roll: , направо си ги убедил!


Аз няма нужда да ги убеждавам в каквото и да е. Вие, селяци потни, го правите отлично и сами :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение

Вай, вай, вай, вай, вай!
Това че сте откраднали игрището на френския колеж "Св. Августин" не е могло, не може и няма да Ви превърне в колежани!
За мое огромно съжаление ;)
Нивото Ви е толкова ниско, но пък като си заобиколен от себеподобни, не мисля, че е проблем! :lol:
Лошото е че дава фалшиво самочувствие!!!!
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Thurman Murman » 25 апр 2016 14:24

kistendil написа:Нивото Ви е толкова ниско, но пък като си заобиколен от себеподобни, не мисля, че е проблем!


Дълго се чудих какъв би бил най-подходящият коментар към фотосесията с еро елементи на черно-белите неподмити калтаци и ето, че идеята дойде от най-неочакваното място :lol:

Това че сте откраднали игрището на френския колеж "Св. Августин" не е могло, не може и няма да Ви превърне в колежани!


Така е... като имаш външно клекало и малко след като си се правил на "истинска майна", си се прибрал на "вилата" в Стряма, това определено няма да те превърне в пловдивчанин 8-) Вашите деди - потни аграри, докарани от дивите околия, за да бачкат като стрелочници и общаци във вагоноремонтното депо, са оставили трайна следа в манталитета ви 8-)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот slash1912 » 25 апр 2016 21:02

kistendil написа:Вай, вай, вай!
Хорео, на което неуспял диджей с ахрянски корени си е направил автопортретЬ с каскЬет!
Лелееееееее! :o
Уникални
МЕГА-фонисти


Изображение
Сезгинчо,имам един прост въпрос към теб,за да го разбереш-кога ще си напълните трибуната срещу нас?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 25 апр 2016 23:46

Безсмислени заяждания са тва-къде имало цигани в агитката, къде турци,кой бил с по-гол гъз от феновете, кой бил разпънал по-голям чаршаф на стадиона, викал повече и запалил повече факли.

То щом тва са основните спорове, ясно става какъв е бил футбола.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Plovdivskia Grand » 26 апр 2016 08:32

Цецо,кастинга за филма"От глупав по- глупав 4"върви в момента в другия форум :oops: .Това ,че някои от нашите фенове отговарят на провокациите на подобни тъпаци аз лично намирам за нормално :idea: .

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот kistendil » 26 апр 2016 10:42

Сезгинчо,имам един прост въпрос към теб,за да го разбереш-кога ще си напълните трибуната срещу нас?

Сюлейманчууу, въпросът ти наистина се оказа доста прост, но това очевидно е свързано с автора му! Брой,брой
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 26 апр 2016 12:00

Plovdivskia Grand написа:Цецо,кастинга за филма"От глупав по- глупав 4"върви в момента в другия форум :oops: .Това ,че някои от нашите фенове отговарят на провокациите на подобни тъпаци аз лично намирам за нормално :idea: .


Да бе, ясно, аз просто ви се чудя откъде намирате желание и енергия да влизате в такива спорове предвид на тва каква трагедия е отбора ни в момента...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Thurman Murman » 26 апр 2016 18:25

Хореография с един от най-емблематичните им фенове, наред с Вълчо - Ерол :mrgreen: :lol:

Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта