Левски София - Ботев Пловдив 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Teo » 10 апр 2016 08:53

forever bluet написа:Много отдавна не сте ни никакъв дразнител,но този път избихте рибата с тъпия футбол ,който играхте. Работата на Костов дава резултати.... :roll: Той е единствения бездарник,който играе без централен нападател. А кюфтето Неделев е приключил с футбола. Много поздрави на Цецо Чука :lol: .


Какъв дразнител могат да бъдат тия... след като влезнаха от селата имаха 1 сезон що годе на ниво от адреналина и отново в позната им средняшка класа :idea:
Да те правят за смях 17/18 ли поредни пъти на герена... :lol: и да продължавате да ходите със свалени гащи :idea:
@ Тия ще ги разбиеме в Коматево с нашия отбор 4/5 на 0.

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот DLA » 10 апр 2016 09:09

koisa написа:
DLA написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
slash1912 написа:Ние нашите проблеми си ги знаем,важното е ,че "Левски намали разликата до Лудогорец на 11 точки" :lol:

Мога да се обзаложа, че бихте разменили седмото място с второто на Левски без да ви пука, че ще изоставате на 11 точки от Лудогорец. :)


И каква точно е разликата между второто място и седмото място, освен калъфката и възможността да станеш за резил в средна Азия? Може би нарушената подготовка за следващия сезон?

Разликата е много проста. Когато вие сте втори или поне в зона Европа се взимате за много велики и добри, а второто място е престижно. Когато Левски е втори плочате се обръща. "Е*ал съм ти второто място няма никаква разлика дали сме втори или седми, калъфкаджии, а-у" Същото се наблюдава при феновете на Берое. Всенародни веселия миналата година за второто място, а сега когато са четвърти второто място е лошо и калъфкаджийско. :lol: Ммммда!


Когато Ботев Пд се е класирал втори и трети винаги е бил най-силният отбор в групата, т.е с футболни аргументи, а сега Леевски става втори след поредица от събития, които са чисто нефутболни:
1. Изхвърлиха от А група третия от миналата година - Локо Сф за 1.2 млн.лв. дългове;
2. Изхвърлиха ЦСКА от А група, заради 10 млн.лв. дългове. Колко пъти подред ЦСКА победи Леевски Сф?
3. Изхвърлиха втория във временното класиране Литекс за безобразията на съдията именно срещу Леевски.
4. Тази година Леевски е по-подпиран от съдиите, даже и от Лудогорец, за справка е предишния мач с Берое.
Няколко въпроса за размисъл към феновете на Леевски Сф:
1. Защо Леевски Сф за 6.5 млн.лв. дългове не бе изхвърлен от групата, както Локо Сф и ЦСКА?
2. Колко отбора, които последните години са завършвали по-напред в класирането трябва да бъдат извадени от групата, за да може Леевски все пак да вземе медали? Дотук са за последната година са три;
3. Какви ще са великите географски открития този сезон?
4. КОЙ е собственик на Леевски Сф.

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот DLA » 10 апр 2016 09:25

Teo написа:
forever bluet написа:Много отдавна не сте ни никакъв дразнител,но този път избихте рибата с тъпия футбол ,който играхте. Работата на Костов дава резултати.... :roll: Той е единствения бездарник,който играе без централен нападател. А кюфтето Неделев е приключил с футбола. Много поздрави на Цецо Чука :lol: .


Какъв дразнител могат да бъдат тия... след като влезнаха от селата имаха 1 сезон що годе на ниво от адреналина и отново в позната им средняшка класа :idea:
Да те правят за смях 17/18 ли поредни пъти на герена... :lol: и да продължавате да ходите със свалени гащи :idea:
@ Тия ще ги разбиеме в Коматево с нашия отбор 4/5 на 0.


...... каза фен на отбор, който сега играе по селата във В група. Недей така, феновете на отборите, които са минали или минават през чистилището трябва да знаем същността и романтиката във футбола - да пълниш стадиона срещу скромни отбори, като гостуваш феновете на отбора да са хиляди, да гостуваш на собствения си стадион, защото домакините нямат стадион за многобройните фенове. Това е чистия футбол. През ноември 2010 година имаше един кръг с две софийски дербита Славия-Левски и ЦСКА-Локо Сф, а най-посетения мач на кръга беше....... Нефохимик-Ботев Пд от В група, който събра 12 000 човека на "Лазур", като половината мач заедно пяхме химна на България. Тогава гостуващите фенове на Ботев Пд бяхме 5 000 човека, а мача събра повече зрители от всичките в А група тогава. През този сезон Ботев Пд също игра полуфинал за Купата срещу Лудогорец. Сега това преживява и ЦСКА и трябва да те уверя, че всички фенове на Ботев Пд Ви уважаваме, защото не е лесно да се извърви този път.

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17340
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 10 апр 2016 09:47

Teo написа:
forever bluet написа:Много отдавна не сте ни никакъв дразнител,но този път избихте рибата с тъпия футбол ,който играхте. Работата на Костов дава резултати.... :roll: Той е единствения бездарник,който играе без централен нападател. А кюфтето Неделев е приключил с футбола. Много поздрави на Цецо Чука :lol: .


Какъв дразнител могат да бъдат тия... след като влезнаха от селата имаха 1 сезон що годе на ниво от адреналина и отново в позната им средняшка класа :idea:
Да те правят за смях 17/18 ли поредни пъти на герена... :lol: и да продължавате да ходите със свалени гащи :idea:
@ Тия ще ги разбиеме в Коматево с нашия отбор 4/5 на 0.

Къса ти е паметта нещо,я кажи колко мача нямате победа над нас?
Първо си платете дълговете,тогава ще имате право да дойдете в Коматево!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот korteneca » 10 апр 2016 10:02

DLA написа:
koisa написа:
DLA написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
slash1912 написа:Ние нашите проблеми си ги знаем,важното е ,че "Левски намали разликата до Лудогорец на 11 точки" :lol:

Мога да се обзаложа, че бихте разменили седмото място с второто на Левски без да ви пука, че ще изоставате на 11 точки от Лудогорец. :)


И каква точно е разликата между второто място и седмото място, освен калъфката и възможността да станеш за резил в средна Азия? Може би нарушената подготовка за следващия сезон?

Разликата е много проста. Когато вие сте втори или поне в зона Европа се взимате за много велики и добри, а второто място е престижно. Когато Левски е втори плочате се обръща. "Е*ал съм ти второто място няма никаква разлика дали сме втори или седми, калъфкаджии, а-у" Същото се наблюдава при феновете на Берое. Всенародни веселия миналата година за второто място, а сега когато са четвърти второто място е лошо и калъфкаджийско. :lol: Ммммда!


Когато Ботев Пд се е класирал втори и трети винаги е бил най-силният отбор в групата, т.е с футболни аргументи, а сега Леевски става втори след поредица от събития, които са чисто нефутболни:
1. Изхвърлиха от А група третия от миналата година - Локо Сф за 1.2 млн.лв. дългове;
2. Изхвърлиха ЦСКА от А група, заради 10 млн.лв. дългове. Колко пъти подред ЦСКА победи Леевски Сф?
3. Изхвърлиха втория във временното класиране Литекс за безобразията на съдията именно срещу Леевски.
4. Тази година Леевски е по-подпиран от съдиите, даже и от Лудогорец, за справка е предишния мач с Берое.
Няколко въпроса за размисъл към феновете на Леевски Сф:
1. Защо Леевски Сф за 6.5 млн.лв. дългове не бе изхвърлен от групата, както Локо Сф и ЦСКА?
2. Колко отбора, които последните години са завършвали по-напред в класирането трябва да бъдат извадени от групата, за да може Леевски все пак да вземе медали? Дотук са за последната година са три;
3. Какви ще са великите географски открития този сезон?
4. КОЙ е собственик на Леевски Сф.

Вероятно Левски е трябвало да плати задълженията на тези отбори за да не бъдат изхвърлени. Или е трябвало да се моли на БФС да не изхвърлят Литекс съвсем заслужено заради собствените им грешки. Левски е толкова подпиран, че всеки мач има по 5 дузпи и 20 гола от засада.
Много голям кеф ми доставят словоизлияние на подобни комплексирани малки човечета след много бой от Левски. Вечните оправдания и мрънкания и търсенето на конспирации там където ги няма. Щом се успокоявате с приказки за "лошия" отбор на Левски добре. Ние се забалвяваме с вас.
П.С. Да не забравите да пуснете темичка как ви ощетиха на Герена вчера... Май имаше 5 дузпи за вас, три гола ви отмениха и спестиха 5 червени картона на Левски. Мръсно БФС, ФБР, ЦРУ, НАТО, ФИФА, УЕФА, и т.н.! :cry:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Teo » 10 апр 2016 10:27

DLA написа:
Teo написа:
forever bluet написа:Много отдавна не сте ни никакъв дразнител,но този път избихте рибата с тъпия футбол ,който играхте. Работата на Костов дава резултати.... :roll: Той е единствения бездарник,който играе без централен нападател. А кюфтето Неделев е приключил с футбола. Много поздрави на Цецо Чука :lol: .


Какъв дразнител могат да бъдат тия... след като влезнаха от селата имаха 1 сезон що годе на ниво от адреналина и отново в позната им средняшка класа :idea:
Да те правят за смях 17/18 ли поредни пъти на герена... :lol: и да продължавате да ходите със свалени гащи :idea:
@ Тия ще ги разбиеме в Коматево с нашия отбор 4/5 на 0.


...... каза фен на отбор, който сега играе по селата във В група. Недей така, феновете на отборите, които са минали или минават през чистилището трябва да знаем същността и романтиката във футбола - да пълниш стадиона срещу скромни отбори, като гостуваш феновете на отбора да са хиляди, да гостуваш на собствения си стадион, защото домакините нямат стадион за многобройните фенове. Това е чистия футбол. През ноември 2010 година имаше един кръг с две софийски дербита Славия-Левски и ЦСКА-Локо Сф, а най-посетения мач на кръга беше....... Нефохимик-Ботев Пд от В група, който събра 12 000 човека на "Лазур", като половината мач заедно пяхме химна на България. Тогава гостуващите фенове на Ботев Пд бяхме 5 000 човека, а мача събра повече зрители от всичките в А група тогава. През този сезон Ботев Пд също игра полуфинал за Купата срещу Лудогорец. Сега това преживява и ЦСКА и трябва да те уверя, че всички фенове на Ботев Пд Ви уважаваме, защото не е лесно да се извърви този път.


Не ви ли срам всеки път да отивате със свалени гащи на герена? Мен ми писна да ви гледам как само лежите там... един мач направете като хората и се хвърлете срещу тия ''неможачи'' дето биха Берое с подарена дузпа :idea: Е това ме яд мене, че вашия отбор няма никакъв хъс като стъпи на картофената нива. За какво изобщо ходите там като всеки път по един и същ начин ви шамарят? Ще се хвърлите ли един път като хората и да ги биете тия смешници?
@ В група не ми се коментира... всеки си върви по своя път.

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17340
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 10 апр 2016 10:49

Явно няма да е в тоя живот.На мен ако мислиш,че ми е хубаво всяка година да гледам един и същи филм.И с доста по-добри футболисти сме губили там,сигурно такава ни е кармата.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Thunderheart » 10 апр 2016 10:54

Teo написа:
forever bluet написа:Много отдавна не сте ни никакъв дразнител,но този път избихте рибата с тъпия футбол ,който играхте. Работата на Костов дава резултати.... :roll: Той е единствения бездарник,който играе без централен нападател. А кюфтето Неделев е приключил с футбола. Много поздрави на Цецо Чука :lol: .


Какъв дразнител могат да бъдат тия... след като влезнаха от селата имаха 1 сезон що годе на ниво от адреналина и отново в позната им средняшка класа :idea:
Да те правят за смях 17/18 ли поредни пъти на герена... :lol: и да продължавате да ходите със свалени гащи :idea:
@ Тия ще ги разбиеме в Коматево с нашия отбор 4/5 на 0.


Ботев влезнаха от селата, вие си останахте на село... Последната загуба в историята на фалиралия и закрит ЦСКА, е именно от Ботев. Това вече е нещо, което остава и ще се помни винаги! Жълто-черните забиха последния пирон в ковчега, преди комунетата да ги изхвърлят завинаги ;)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Цецо Чука » 10 апр 2016 16:14

Teo написа:Не ви ли срам всеки път да отивате със свалени гащи на герена? Мен ми писна да ви гледам как само лежите там... един мач направете като хората и се хвърлете срещу тия ''неможачи'' дето биха Берое с подарена дузпа :idea: Е това ме яд мене, че вашия отбор няма никакъв хъс като стъпи на картофената нива. За какво изобщо ходите там като всеки път по един и същ начин ви шамарят? Ще се хвърлите ли един път като хората и да ги биете тия смешници?
@ В група не ми се коментира... всеки си върви по своя път.


Хубави въпроси но не мисля че някой от футболистите на Ботев чете тук...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот soundmax » 10 апр 2016 16:33

Цецо Чука написа:
Teo написа:Не ви ли срам всеки път да отивате със свалени гащи на герена? Мен ми писна да ви гледам как само лежите там... един мач направете като хората и се хвърлете срещу тия ''неможачи'' дето биха Берое с подарена дузпа :idea: Е това ме яд мене, че вашия отбор няма никакъв хъс като стъпи на картофената нива. За какво изобщо ходите там като всеки път по един и същ начин ви шамарят? Ще се хвърлите ли един път като хората и да ги биете тия смешници?
@ В група не ми се коментира... всеки си върви по своя път.


Хубави въпроси но не мисля че някой от футболистите на Ботев чете тук...

Вярно е едва ли ще отговорят, ама при условие че преди да дойде Костов и да ни подреди защитата си знаехме че сме зле в защита,и шока идва точно тука как точно срещу сините отслабваме защитата и симулираме атакуващ футбол, половината футболисти ми се губиха нито бяха в атака, в наказателното на Левски или ако стигнат наказателното връщат топката назад, а пък в защита не ми се коментираше просто направо си канеха нападателите на Левски да вкарат :shock: Грозна гледка си бяхме отвсякъде !
БОТЕВ Пловдив


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта