Ботев (Пловдив) стана на 104 години!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Leeroy
Мнения: 303
Регистриран на: 28 апр 2014 14:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот Leeroy » 12 мар 2016 14:43

Честит рожден ден и от мен! Много успехи и победи!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот ivan56 » 12 мар 2016 14:45

icko65 написа:
ivan56 написа:
Onze_dOr написа:Не само ФК, ФК"ФК- ФК ЦСКА- ФК АД, няма нищо общо с ЦДВ! Нищо общо с първообразът си нямат и ПФК ЦСКА АД, и Средец, и ЦФКА Средец, и ЦСКА Септемврийско Знаме, и ЦСКА Червено Знаме и ЦДНА(тук може да се намери известна физическа приемственост)!
Същото важи за първообраза на "Левски" и на останалите 200(действителни) отбора в България!!! През 1945 г. всяко едно дружество е закрито със закон(постановление на БКП) и всяко следващо няма търговското право на предшественика си!!!

Привържениците на Клуба решават кой-кой е, а не пишещите тук, нито пък НЕадвокатът Градев! Нито БФС, нито УЕФА могат да кажат на някой фен: "това не е твоят отбор/клуб"!!!
Кой е моят отбор решавам единствено АЗ, не разни комплексари!!!!


Абсолютно правилно мнение.Клуба това са феновете.
Това няма как да го разберат форумните чеки@жии които не са стъпвали на стадион.

Ваште фенове къде са бе!У коя група и при кой Черноморец?Смешник!


Ей го първият, припозна се :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6780
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот icko65 » 12 мар 2016 14:49

ivan56 написа:
icko65 написа:
ivan56 написа:
Onze_dOr написа:Не само ФК, ФК"ФК- ФК ЦСКА- ФК АД, няма нищо общо с ЦДВ! Нищо общо с първообразът си нямат и ПФК ЦСКА АД, и Средец, и ЦФКА Средец, и ЦСКА Септемврийско Знаме, и ЦСКА Червено Знаме и ЦДНА(тук може да се намери известна физическа приемственост)!
Същото важи за първообраза на "Левски" и на останалите 200(действителни) отбора в България!!! През 1945 г. всяко едно дружество е закрито със закон(постановление на БКП) и всяко следващо няма търговското право на предшественика си!!!

Привържениците на Клуба решават кой-кой е, а не пишещите тук, нито пък НЕадвокатът Градев! Нито БФС, нито УЕФА могат да кажат на някой фен: "това не е твоят отбор/клуб"!!!
Кой е моят отбор решавам единствено АЗ, не разни комплексари!!!!


Абсолютно правилно мнение.Клуба това са феновете.
Това няма как да го разберат форумните чеки@жии които не са стъпвали на стадион.

Ваште фенове къде са бе!У коя група и при кой Черноморец?Смешник!


Ей го първият, припозна се :lol:

Щом нямаш отговор си втория припознал се!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот ivan56 » 12 мар 2016 14:54

icko65 написа:
ivan56 написа:
icko65 написа:
ivan56 написа:
Onze_dOr написа:Не само ФК, ФК"ФК- ФК ЦСКА- ФК АД, няма нищо общо с ЦДВ! Нищо общо с първообразът си нямат и ПФК ЦСКА АД, и Средец, и ЦФКА Средец, и ЦСКА Септемврийско Знаме, и ЦСКА Червено Знаме и ЦДНА(тук може да се намери известна физическа приемственост)!
Същото важи за първообраза на "Левски" и на останалите 200(действителни) отбора в България!!! През 1945 г. всяко едно дружество е закрито със закон(постановление на БКП) и всяко следващо няма търговското право на предшественика си!!!

Привържениците на Клуба решават кой-кой е, а не пишещите тук, нито пък НЕадвокатът Градев! Нито БФС, нито УЕФА могат да кажат на някой фен: "това не е твоят отбор/клуб"!!!
Кой е моят отбор решавам единствено АЗ, не разни комплексари!!!!


Абсолютно правилно мнение.Клуба това са феновете.
Това няма как да го разберат форумните чеки@жии които не са стъпвали на стадион.

Ваште фенове къде са бе!У коя група и при кой Черноморец?Смешник!


Ей го първият, припозна се :lol:

Щом нямаш отговор си втория припознал се!


Onze_dOr написа:Кой е моят отбор решавам единствено АЗ, не разни комплексари!!!!
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6780
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот icko65 » 12 мар 2016 15:11

ivan56 написа:
icko65 написа:
ivan56 написа:
icko65 написа:
ivan56 написа:
Onze_dOr написа:Не само ФК, ФК"ФК- ФК ЦСКА- ФК АД, няма нищо общо с ЦДВ! Нищо общо с първообразът си нямат и ПФК ЦСКА АД, и Средец, и ЦФКА Средец, и ЦСКА Септемврийско Знаме, и ЦСКА Червено Знаме и ЦДНА(тук може да се намери известна физическа приемственост)!
Същото важи за първообраза на "Левски" и на останалите 200(действителни) отбора в България!!! През 1945 г. всяко едно дружество е закрито със закон(постановление на БКП) и всяко следващо няма търговското право на предшественика си!!!

Привържениците на Клуба решават кой-кой е, а не пишещите тук, нито пък НЕадвокатът Градев! Нито БФС, нито УЕФА могат да кажат на някой фен: "това не е твоят отбор/клуб"!!!
Кой е моят отбор решавам единствено АЗ, не разни комплексари!!!!


Абсолютно правилно мнение.Клуба това са феновете.
Това няма как да го разберат форумните чеки@жии които не са стъпвали на стадион.

Ваште фенове къде са бе!У коя група и при кой Черноморец?Смешник!


Ей го първият, припозна се :lol:

Щом нямаш отговор си втория припознал се!


Onze_dOr написа:Кой е моят отбор решавам единствено АЗ, не разни комплексари!!!!

Ти не можеш да решаваш!Единия е у В трупа другия в окръжната...Та решението ти е...00.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот Странджата » 12 мар 2016 15:12

Честита ви годишнина. Може ли някой от вас да ми обясни - защото наистина не знам - какво означава БотевЪ. Писането на името според правописа преди реформата в зората на соца как да се чете - че нямате нищо общо с отбора, който до онзи ден се е казвал Ботев и сте преки наследници на отбора такъв, какъвто е преди реформата(1945) или пък че сте чисто ново дружество, което само по част от името си прилича с фалиралото. Откъде се появи този голям ер във вашата емблема? Той не е случаен, иначе би бил правописна грешка :)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 мар 2016 15:17

Onze_dOr написа:С този си пост спирам спам-а. Очевадно полза няма!
Не знам как го приемаш ти този Ботев(Ъ), но за 5 години има по-голяма посещаемост, по- предни класирания, и два пъти повече участия в ЕКТ от УЖ "истинския Левски"(което дружество е от края на 90-те, но това не пречи да празнуват и те 100-годишнина нали)??!?!!? Да не говорим, че дори създадоха и продадоха играч(Неделев) за сума, която "Левски14" не могат да съберат от всичките си трансфери за последните 5 години(откакто Ботев(Ъ) се завърна в А група!!!!...

Всъщност, от глупостите, които си написал има полза - събуждат здрав, искрен смях... :lol: Като красноармеец е нормално да не си особено интелигентен и информиран, така че естествено няма как да знаеш: В края на 90-те съгласно разпоредбите на новия Закон за спорта всички клубове в "А" и "Б" група трябваше да се пререгистрират като акционерни дружества. Толкова за "новото" дружество "Левски"... 8-)
Другите простотии, които си написал, няма да коментирам, за да не хабя излишно ценно време. ;)
По темата: Честит празник! :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 12 мар 2016 15:21, променено общо 2 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БОТЕВ (ПЛОВДИВ) СТАНА НА 104 ГОДИНИ!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 мар 2016 15:18

Странджата написа:Честита ви годишнина. Може ли някой от вас да ми обясни - защото наистина не знам - какво означава БотевЪ. Писането на името според правописа преди реформата в зората на соца как да се чете - че нямате нищо общо с отбора, който до онзи ден се е казвал Ботев и сте преки наследници на отбора такъв, какъвто е преди реформата(1945) или пък че сте чисто ново дружество, което само по част от името си прилича с фалиралото. Откъде се появи този голям ер във вашата емблема? Той не е случаен, иначе би бил правописна грешка :)

За името питай Христолов, а за "новата" емблема питай "Рапид" - Виена... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re:Captain Stottlemeyer

Мнениеот Странджата » 12 мар 2016 15:24

Ама не ме вкарвай във филм :) Питам само за името в емблемата.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6780
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Re:Captain Stottlemeyer

Мнениеот icko65 » 12 мар 2016 15:31

Странджата написа:Ама не ме вкарвай във филм :) Питам само за името в емблемата.

Мисля че на първата им емблема така е пишело.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта