Цецо Василев пред Диков !!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 24 фев 2016 00:14

Цецо може да е бил всякакъв, далеч съм от мисълта да го изкарвам герой или ангел, но поне нещо даваше за спорт, изкуство, православни храмове, лечение на болни деца. А Свинчо какво е дал, че не се сещам?

А за Ботев - ясно е, друг като Цецо няма да намерим. Факт.

Но и неговите пари бяха харчени юнашки, без капка мисъл. За съжаление.

Между другото, колкото и да ненавиждам комунистите и управлението на Орешарски, сегашното, а и миналото правителство на ГЕРБ е едно от най-бандитските. Щом в тази демографска криза решиха да вземат и от детските надбавки. Да се задавят дано!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 24 фев 2016 05:59

Зад всеки първи милион стои нечиста сделка.Банкерите и бизнесмените са преди всичко сребролюбци,които от време на време дават процент от чистата печалба за спорт,изкуство,спонсорство или благотворителност.Хубав или лош зависи от гледната точка на коментиращият.Домусчиев,Ганчев,Стефанов или Батков примерно са майка Тереза за едни,а за други крадци.Вижте какво стана с империята на Цветан,кой наследи Виваком,Петрол и още някои по-дребни фирми и ще видите че вече те са благодетели за тези които преди ги нападаха.И е смешно когато на гърдите ти са се киприли ВИС-2,СИК,ВАЙ, или Мултигруп да говориш и пишеш небивалици.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот шивача » 24 фев 2016 09:29

Много ми е интересно, как така сульо и пульо от форума имат инфо, а Цецо Василев , Дончева, Грънчаров и др . лъжат за Пеевски и Леевски?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Главата
Мнения: 32
Регистриран на: 01 юли 2014 00:52
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Главата » 24 фев 2016 09:54

шивача написа:Много ми е интересно, как така сульо и пульо от форума имат инфо, а Цецо Василев , Дончева, Грънчаров и др . лъжат за Пеевски и Леевски?



Лошото е че повечето мислят като теб...А да вярваш на престъпник и комунист, значи сме много зле :idea: :idea: :!:

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Живко6461 » 24 фев 2016 10:08

Жълто-черен Пловдив написа:Цецо може да е бил всякакъв ... , но поне нещо даваше за спорт, изкуство, православни храмове, лечение на болни деца. А Свинчо какво е дал, че не се сещам?

А за Ботев - ясно е, друг като Цецо няма да намерим. Факт.

Но и неговите пари бяха харчени юнашки, без капка мисъл. За съжаление.

1. Даваше. Дали даването не е част от играта, т.е. от ограбването? Дали не даваше пари на данъкоплатците, възстановени след това от същите тези данъкоплатци. Един друг известен българин също много често дава, дава, ... , възстановява справедливостта... И не само той.
2. Нима господин Василев е наистина незаменим за клуб като "Ботев" Пловдив! Преди известно време част от привържениците на клуба припознаха като почти незаменими спасители майка и син. Които, поне според мен, не могат да се похвалят любовта на народа.Извинявам се за клишето!
3. Защо тези пари "бяха харчени юнашки, без капка мисъл"? Дали и това не беше част от играта, вж. т.1? Защо това юнашко харчене беше безконтролно, несанкционирано? Дали имащите право и задължение да контролират и санкционират не са основни играчи в тази игра, т.е. грабители в ограбването?

P.S. Убеден съм, че основната част от привържениците на "Ботев" Пловдив са хора интелигентни, възпитани, с достойнство. Това е валидно и за привържениците на другите популярни български клубове, за всички любители на спорта. Нека, въпреки клубните си пристрастия, се стараем да бъдем реалисти когато става въпрос за оценяване действията на "благодетели", "спасители" и т.н.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот sin4ec » 24 фев 2016 10:21

Thunderheart написа:
sin4ec написа:
Plovdivskia Grand написа:Всяко едно говедо/ и сие /се радвало на недостроения стадион "Христо Ботев" :idea: :lol: !

Ами, не...но като гледам как ви се разпада легендата за Пеевски в Левски, не мога да не се кефя! :mrgreen:


Нито е легенда, нито се разпада. Тиквата и Пееф все още си управляват Левски чрез подставени лица, а сините тартори от тоз тлъст тръст са ДПС-марионетки. Факт, както казва класикът!

Ще му предам!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 фев 2016 10:50

шивача написа:Много ми е интересно, как така сульо и пульо от форума имат инфо, а Цецо Василев , Дончева, Грънчаров и др . лъжат за Пеевски и Леевски?

Тишината в моминската спалня ражда безумия, а ако Цецо Василев боледуваше от синдрома на Пинокио, сега върхът на носа му щеше да е стигнал до Сливница... 8-) Разбира се, докато има "информирани" титани на мисълта и нобелови лауреати като теб, които вярват в това, което им се иска, нещата няма да се променят. ;)
П.П. К'во стана бе, шивач, ти нали беше написал преди време един прочувствен пост, в който се отказваше от ЦСКА!? После се опита да замажеш (доколкото можеш) изсраното... :lol: На мен пък ми е интересно, кога беше искрен!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 24 фев 2016 12:05

В България освен прокурорите явно и психиатрите не си вършат работата :lol: :lol: :lol: !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот шивача » 24 фев 2016 15:03

Captain Stottlemeyer написа:
шивача написа:Много ми е интересно, как така сульо и пульо от форума имат инфо, а Цецо Василев , Дончева, Грънчаров и др . лъжат за Пеевски и Леевски?

Тишината в моминската спалня ражда безумия, а ако Цецо Василев боледуваше от синдрома на Пинокио, сега върхът на носа му щеше да е стигнал до Сливница... 8-) Разбира се, докато има "информирани" титани на мисълта и нобелови лауреати като теб, които вярват в това, което им се иска, нещата няма да се променят. ;)
П.П. К'во стана бе, шивач, ти нали беше написал преди време един прочувствен пост, в който се отказваше от ЦСКА!? После се опита да замажеш (доколкото можеш) изсраното... :lol: На мен пък ми е интересно, кога беше искрен!?... :roll: 8-)

Дърто аки, поста си ми стои, можеш да си го четеш. Аз кажа ли нещо го върша. Това си е моето ЦСКА, от него не се отказвам докато съм жив! Има ли хибриди се отказвам.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот DANS » 24 фев 2016 18:30

Цецууу В. е доказан гешефтар, освен това е доказан слуга на чужди(турски, руски, сръбски) интереси, никаква милост за тази к--ва, както и за всички други, като него!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта