Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч.

Мнениеот slash1912 » 05 дек 2015 17:51

Голямо надъхване преди мача,а се оказа,че много силния кандидат щампион не може да бие много слабия Ботев :lol: "Успех" в борбата за калъфките :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч.

Мнениеот Thurman Murman » 05 дек 2015 18:05

Eminem написа:Голямо надъхване преди мача, а сте абсолютно посредствен отбор. "Успех" в битката за оцеляване.


Ами ние сме пред-предпоследни, а вие кандидат-Щампион. Да кажете на Делян да даде още пари, че щом и с тия куци коне, дето сме ги събрали не можете да ни биете... Пак вървите към каLafka-та май...

Да питам ли що не се включихте в нашето скандиране "Смърт за ДПС" или отговорът е ясен :mrgreen:

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч.

Мнениеот scb » 05 дек 2015 18:16

Леевски бяха фаворити за мен преди мача, ма се видя че и те са въздух под налягане...Май Лудогорец или Ловеч ще са шампиони.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч.

Мнениеот Cicero » 05 дек 2015 18:20

Eminem написа:Голямо надъхване преди мача, а сте абсолютно посредствен отбор. "Успех" в битката за оцеляване.

Eminem написа:Ботев е един много слаб отбор. Напълно посредствен. Ако искаш да играеш в ЕКТ, такъв отбор трябва да го биеш с лекота.

ЕКТ-то свърши, пак сте същите мър--морковци :twisted:
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч.

Мнениеот Cicero » 05 дек 2015 18:24

scb написа:Леевски бяха фаворити за мен преди мача, ма се видя че и те са въздух под налягане...Май Лудогорец или Ловеч ще са шампиони.

Пак слабо второ полувреме. Личи си, че все още липсва синхрон по схемата на игра на Костов и се разходват твърде много сили, за да се спазват указанията и да се покриват грешки на пожар. Смятам, че след подготовката, линиите ще се стиковат и ще играем добре 90 минути. Имаме нужда от двама нови, дано намерим добри български футболисти за двете позиции.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот W84me » 05 дек 2015 20:52

Тия селяндури голямо надъхване правиха 2 седмици преди мача, а днеска бавят от 50та минута... Йоргачевич сигурно не е имал толкова скучен мач в кариерата си.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 05 дек 2015 21:33

W84me написа:Тия селяндури голямо надъхване правиха 2 седмици преди мача, а днеска бавят от 50та минута... Йоргачевич сигурно не е имал толкова скучен мач в кариерата си.


Наркозивисимите от София Запад ще видят титла и купа през крив макарон. Гола вода сте, говеда. :)

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 06 дек 2015 01:42

W84me написа:Тия селяндури голямо надъхване правиха 2 седмици преди мача, а днеска бавят от 50та минута... Йоргачевич сигурно не е имал толкова скучен мач в кариерата си.

В същото време Депеевските кадъни изтърваха куп положения.Защо не скандирахте ,,Смърт за ДПС'',аналноподатливи сини кучки.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот honda » 06 дек 2015 10:52

Не искам да се заяждам с феновете на Ботев. Аз много уважавам "по-старите" фенове на Ботев,понеже открай време си поддържат отбора.
За "по-младите" фенове на Ботев се чудя дали повече обичат Ботев или мразят Левски. Но всеки си има право да избира дали да обича или да мрази.
Аз лично не съм доволен,но не съм и разочарован от резултата от вчерашния мач.
Първо не е кой знае каква тайна ,че Ботев и Левски използват от доста време едни и същи мениджъри и точно 7 футболисти ,които е момента са в Ботев имаха предложение от Левски през последните 6 месеца- Д.Златков,Ал.Колев, М.Огнянов,Варела, Д.Генов,Орл.Старокин и Гр.Нелсън ,но никой от тях не дойде в Левски ,просто в Ботев им предложи повече (няма лошо ,след като можете да си го позволите ;) ). Не е кой знае каква тайна ,че Ботев има по-голям бюджет от Левски. И вместо да се заяждате с Левски , според мен е по-добре да попитате вашите хора защо нямате резултати. Нека да сравним двата отбора по линии- вратари -според мен са на едно ниво( за мен Йоргачевич не е вратар с особени качества в момента). Защита Според мен по бековете Левски има предимство, в центъра на защитата Ботев в лицето Пл.Николов -Д.Златков има предимство, като цяло считам че двете защити са равностойни- титулярния квартет на Левски има известно предимство,но Ботев има по-голяма дълбочина. Средната линия- Тук Левски има предимство - де Нойер, Г.Костадинов, Бедоя , Гаджев, Прохазка, Краев, Цоневи, М.Орачев(титулярната му позиция е ляв външен халф) определено имат предимство като минус за Левски е че от тези футболисти подчертано офанзивни футболистои са само Бедоя и Краев(все пак е на 18 години) и Б.Цонев(който е трайно контузен), останалите играчи са с подчертано дефанзивни качества ,това е причина Левски да им допуснати 6 гола в последните 15 мача. Ботев разполага с не по-малко качествени футболисти- М.Огнянов,Л.Балтанов, М.Гамаков, О.Старокин всеки един от тях ,ако беше в Левски щеше да бъде твърд титуляр), но липсва баланст в отбора . Смея да твърдя че съм достатъчно добре запознат с качествата на вашите халфове и като индивидуалносто те в никакъв случай не отстъпват на халфовете на Левски (дори напротив).
В атака Ботев има подчертано предимство- има двама тежки централни нападатели- Ал.Колев и Чибамба които за мен са напълно равностойни на нападателите на Левски - Диаби и Ил.Димитров(доколкото може да бъде считан за играч на първия отбор на Левски), докато като остри нападели Ботев има подчертано предимство- Гр.Нелсън, Варела, Д.Генов(когато дойде при вас беше в разширения национален отбор), Кифуети, Б.Васев- срещу тях Левски има едва Китамбала и Махмудов(който вече на практика не е играч на Левски). Самия факт ,че Ботев може да си позволи 5 остри футболисти в това число и Гр.Нелсън ,който е един от най-добрите футболисти в нашето първенство , говори достатъчно за възможностите на орбора ви.

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот borimir3 » 06 дек 2015 11:34

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Защо не скандирахте ,,Смърт за ДПС'',аналноподатливи сини кучки.

:lol: :lol: :lol: Хапи ли се ръката която ги храни :?:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта