Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот Pragmatichen » 02 дек 2015 14:55

Демба_Ба написа:Само информативно: Левски-26 титли. Славия-7 + Черно море-5 + Лудогорец-4 + Литекс -4 + Ботев-2 + Локо ПД-1 +Берое-1 + Пирин-0 + Монтана-0= 24.....джудженца,срещу нас да тичате,не мо'е да ни стигнете уа батьовата :D


Те и Нотингам са били носители на КЕШ, ама сега са в трета глуха, така ,че това с 26-те ви титли...е минало, далечно минало.
Не ми се хвали с минало, говори ми за настоящето, за Иртиш, за Купата с Берое, за Купата с Ч Море, за последния кръг и УЖ титлата преди мача със Славия и "великия" Везалов.
Ако ще и 260 пъти да сте шампиони на Бг, докато в А група го има Лудогорец, вие никога няма да сте фактор, титла няма да видите, не сте им и на 1/10 на парите.
А както добре знаеш, парите пробиват там, където и бургията не може.
Така, че за отбор, който не помни от кога титла не е вземал, който прави 100 кампании да проси от феновете си пари, за да съществува, най-добре да не говориш и поне малко да се ЗАСРАМИШ.
И не очаквай другите да уважават твоя клуб, след като ти не уважаваш техните.
И за финал, чий го дири фен на Левски в тема за Ботев и Лудогорец?
Успокой се, ще ти кажа, И ТАЗИ ГОДИНА НИТО ТИТЛА, НИТО КУПА ЩЕ ВИДИТЕ, така, че намали малко самочувствието.
И се благодарете на Стойчо Стоев, защото ако бяхте с треньор Гонзо, щяхте да сте 4-5 в класирането.
Мога да ти гарантирам, че нито Берое ще биете днес, нито Ботев, нито Литекс за купата, очакват ви от тези три гостувания 0 победи.
Да ти припомням ли, че март месец започвате новия полусезон през 2016 с гостувания на Лудогорец и Ч. Море във Варна?
Сещаш ли се, какво ще се случи с крехкия ви аванс?
Същото, което се случи и на ЦСКА миналата година.
Обичай Левски, подкрепяй ги, те са твоят ЛЮБИМ отбор, но имай малко уважение и към другите фенове и отбори.
Защото в противен случай ще четеш по-често такива мнения.
И аз пак не съм бил груб, друг доста по-грубо би ти казал нещата.
И преди да си ме обявил за канар, кренвирш, чорбар и т.н., ще ти кажа, че не съм фен на нито един от двата отбора, но ги УВАЖАВАМ, за разлика от теб!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот bilyaletdinov » 02 дек 2015 14:59

[offtopic]Те и Милсами не им бяха на парите, ама Киро Гела още го боли от молдовската бургийка :roll:[/offtopic]
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот Pragmatichen » 02 дек 2015 15:05

bilyaletdinov написа:[offtopic]Те и Милсами не им бяха на парите, ама Киро Гела още го боли от молдовската бургийка :roll:[/offtopic]


Аз знам, че само един отбор в цяла Европа, а даже и в Азия го наричат ЕВРОИДИОТ, И ТОЗИ ОТБОР Е ЛЕВСКИ.
Лудогорец загуби от Милсами, но изкара за предишните 2 години 32 млн лв от ЕКТ, вие колко изкарахте?
Някога ще бъдете ли победител в група на Лига Европа без НИТО една загуба и с 5 победи и 1 равен?
Някога в идните поне 15-20 години дали ще влезете в ШЛ, ама не като брашнян чувал, а просто да вземете и някоя точка?
Смееш се на ЕДИНСТВЕНИЯ провал на Лудогорец с Милсами, а вашите провали са 10 страници с отбори.
То не бяха скиори, трактористи, жилини, дебърцини, беверени, аалсти, олимпии любляни, антверпени и си тръгнал да се смееш на другите.
Да си чувал за думата срам? :evil:
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот bilyaletdinov » 02 дек 2015 15:13

Pragmatichen написа:
bilyaletdinov написа:[offtopic]Те и Милсами не им бяха на парите, ама Киро Гела още го боли от молдовската бургийка :roll:[/offtopic]


Аз знам, че само един отбор в цяла Европа, а даже и в Азия го наричат ЕВРОИДИОТ, И ТОЗИ ОТБОР Е ЛЕВСКИ.
Лудогорец загуби от Милсами, но изкара за предишните 2 години 32 млн лв от ЕКТ, вие колко изкарахте?
Някога ще бъдете ли победител в група на Лига Европа без НИТО една загуба и с 5 победи и 1 равен?
Някога в идните поне 15-20 години дали ще влезете в ШЛ, ама не като брашнян чувал, а просто да вземете и някоя точка?
Смееш се на ЕДИНСТВЕНИЯ провал на Лудогорец с Милсами, а вашите провали са 10 страници с отбори.
То не бяха скиори, трактористи, жилини, дебърцини, беверени, аалсти, олимпии любляни, антверпени и си тръгнал да се смееш на другите.
Да си чувал за думата срам? :evil:


Въшльо, когато Левски игра 1/4-финал в ЕКТ отбор на Лудогорец нямаше :idea: Тия приказки ги говори на някой друг. Недей да даваш прогнози къде ще играе Левски. Едни други даваха, даваха прогнози и сега разцъкват по селата...нещата започнаха да си идват по местата, виж класирането в А група, за да си припомниш. :idea:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот LSFC 1914 » 02 дек 2015 15:34

Отбора на Ботев да не е наказан без публика??? :lol:

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот vladu » 02 дек 2015 16:05

bilyaletdinov написа:
Pragmatichen написа:
bilyaletdinov написа:[offtopic]Те и Милсами не им бяха на парите, ама Киро Гела още го боли от молдовската бургийка :roll:[/offtopic]


Аз знам, че само един отбор в цяла Европа, а даже и в Азия го наричат ЕВРОИДИОТ, И ТОЗИ ОТБОР Е ЛЕВСКИ.
Лудогорец загуби от Милсами, но изкара за предишните 2 години 32 млн лв от ЕКТ, вие колко изкарахте?
Някога ще бъдете ли победител в група на Лига Европа без НИТО една загуба и с 5 победи и 1 равен?
Някога в идните поне 15-20 години дали ще влезете в ШЛ, ама не като брашнян чувал, а просто да вземете и някоя точка?
Смееш се на ЕДИНСТВЕНИЯ провал на Лудогорец с Милсами, а вашите провали са 10 страници с отбори.
То не бяха скиори, трактористи, жилини, дебърцини, беверени, аалсти, олимпии любляни, антверпени и си тръгнал да се смееш на другите.
Да си чувал за думата срам? :evil:


Въшльо, когато Левски игра 1/4-финал в ЕКТ отбор на Лудогорец нямаше :idea: Тия приказки ги говори на някой друг. Недей да даваш прогнози къде ще играе Левски. Едни други даваха, даваха прогнози и сега разцъкват по селата...нещата започнаха да си идват по местата, виж класирането в А група, за да си припомниш. :idea:

Когато,когато,стига с тва когато,гледай кво е ся

Грациани
Мнения: 59
Регистриран на: 25 апр 2012 12:32
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот Грациани » 02 дек 2015 16:09

Тая публика на отбора от Коматево не се разбра на кой мач се на намира играят срещу Лудогорец скандират срещу друг и той даже не е Локо ,пияна и неорентирана публика каквото е играта на отбора им.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот damyanov1963 » 02 дек 2015 16:14

Pragmatichen написа:
Демба_Ба написа:Само информативно: Левски-26 титли. Славия-7 + Черно море-5 + Лудогорец-4 + Литекс -4 + Ботев-2 + Локо ПД-1 +Берое-1 + Пирин-0 + Монтана-0= 24.....джудженца,срещу нас да тичате,не мо'е да ни стигнете уа батьовата :D


Те и Нотингам са били носители на КЕШ, ама сега са в трета глуха, така ,че това с 26-те ви титли...е минало, далечно минало.
Не ми се хвали с минало, говори ми за настоящето, за Иртиш, за Купата с Берое, за Купата с Ч Море, за последния кръг и УЖ титлата преди мача със Славия и "великия" Везалов.
Ако ще и 260 пъти да сте шампиони на Бг, докато в А група го има Лудогорец, вие никога няма да сте фактор, титла няма да видите, не сте им и на 1/10 на парите.
А както добре знаеш, парите пробиват там, където и бургията не може.
Така, че за отбор, който не помни от кога титла не е вземал, който прави 100 кампании да проси от феновете си пари, за да съществува, най-добре да не говориш и поне малко да се ЗАСРАМИШ.
И не очаквай другите да уважават твоя клуб, след като ти не уважаваш техните.
И за финал, чий го дири фен на Левски в тема за Ботев и Лудогорец?
Успокой се, ще ти кажа, И ТАЗИ ГОДИНА НИТО ТИТЛА, НИТО КУПА ЩЕ ВИДИТЕ, така, че намали малко самочувствието.
И се благодарете на Стойчо Стоев, защото ако бяхте с треньор Гонзо, щяхте да сте 4-5 в класирането.
Мога да ти гарантирам, че нито Берое ще биете днес, нито Ботев, нито Литекс за купата, очакват ви от тези три гостувания 0 победи.
Да ти припомням ли, че март месец започвате новия полусезон през 2016 с гостувания на Лудогорец и Ч. Море във Варна?
Сещаш ли се, какво ще се случи с крехкия ви аванс?
Същото, което се случи и на ЦСКА миналата година.
Обичай Левски, подкрепяй ги, те са твоят ЛЮБИМ отбор, но имай малко уважение и към другите фенове и отбори.
Защото в противен случай ще четеш по-често такива мнения.
И аз пак не съм бил груб, друг доста по-грубо би ти казал нещата.
И преди да си ме обявил за канар, кренвирш, чорбар и т.н., ще ти кажа, че не съм фен на нито един от двата отбора, но ги УВАЖАВАМ, за разлика от теб!

E, аз пък се надявам, че тази вечер ще спиш спокойно, след като изля поредната помия по най-популярния отбор на България ;)
Но истината е една - За ЛЕВСКИ ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот damyanov1963 » 02 дек 2015 16:19

Грациани написа:Тая публика на отбора от Коматево не се разбра на кой мач се на намира играят срещу Лудогорец скандират срещу друг и той даже не е Локо ,пияна и неорентирана публика каквото е играта на отбора им.

Те коматевци са пред страшно объркваща дилема - коя от двете злини да изберат - да изпаднат в Б група, или не дай Боже Левски да стане шампион :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот damyanov1963 » 02 дек 2015 16:23

vladu написа:
bilyaletdinov написа:
Pragmatichen написа:
bilyaletdinov написа:[offtopic]Те и Милсами не им бяха на парите, ама Киро Гела още го боли от молдовската бургийка :roll:[/offtopic]


Аз знам, че само един отбор в цяла Европа, а даже и в Азия го наричат ЕВРОИДИОТ, И ТОЗИ ОТБОР Е ЛЕВСКИ.
Лудогорец загуби от Милсами, но изкара за предишните 2 години 32 млн лв от ЕКТ, вие колко изкарахте?
Някога ще бъдете ли победител в група на Лига Европа без НИТО една загуба и с 5 победи и 1 равен?
Някога в идните поне 15-20 години дали ще влезете в ШЛ, ама не като брашнян чувал, а просто да вземете и някоя точка?
Смееш се на ЕДИНСТВЕНИЯ провал на Лудогорец с Милсами, а вашите провали са 10 страници с отбори.
То не бяха скиори, трактористи, жилини, дебърцини, беверени, аалсти, олимпии любляни, антверпени и си тръгнал да се смееш на другите.
Да си чувал за думата срам? :evil:


Въшльо, когато Левски игра 1/4-финал в ЕКТ отбор на Лудогорец нямаше :idea: Тия приказки ги говори на някой друг. Недей да даваш прогнози къде ще играе Левски. Едни други даваха, даваха прогнози и сега разцъкват по селата...нещата започнаха да си идват по местата, виж класирането в А група, за да си припомниш. :idea:

Когато,когато,стига с тва когато,гледай кво е ся

Видяхме кво е СЯ! Лц с Милсами, Берое с Брьондби и едни израелци, Ботев с Щутгарт и Санкт Пьолтен, а Литекс да ме прощават, ама техните детронатори не ги помня, щото са още по-известни :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта