Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 02 дек 2015 19:24

Да ви е честита марулата дълбоко в говеждите пещери.
Друг път се съсредоточавайте повече върху собствения си обор, не да гледате по чуждите отбори кво става.
Цяла Зара кънти: К*Р ЗА ЛЕЕЕСКИ,К*Р ЗА ЛЕЕЕСКИИИИ,К*Р ЗА ЛЕСКИИИ СОООФИЯЯЯЯЯЯ,ахахаха респект максимум
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот slash1912 » 02 дек 2015 19:36

Къде сте бе сини щампиони?Нещо много бързо свършихте-като девствен ученик върху кака гимназистка :lol:
За мача-слабички сме и страхливи,така няма как да вземем точки срещу Лудогорец.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 02 дек 2015 19:45

slash1912 написа:Къде сте бе сини щампиони?Нещо много бързо свършихте-като девствен ученик върху кака гимназистка :lol:
За мача-слабички сме и страхливи,така няма как да вземем точки срещу Лудогорец.


В интерес на истината, аз не съм супер разочарован.
Видях неща днес които отдавна не бях виждал в играта на нашите.
Няма поводи за драма,аз съм ОК с това което видях...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот slash1912 » 02 дек 2015 19:48

Цецо Чука написа:
slash1912 написа:Къде сте бе сини щампиони?Нещо много бързо свършихте-като девствен ученик върху кака гимназистка :lol:
За мача-слабички сме и страхливи,така няма как да вземем точки срещу Лудогорец.


В интерес на истината, аз не съм супер разочарован.
Видях неща днес които отдавна не бях виждал в играта на нашите.
Няма поводи за драма,аз съм ОК с това което видях...

Никаква драма няма,все пак тези са с две класи над всички в А група.Не съм очаквал да ги бием,но все пак първото полувреме бяхме доста респектирани,което се отрази на играта ни.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

praistoria
Мнения: 546
Регистриран на: 15 юни 2013 18:39
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот praistoria » 02 дек 2015 20:08

И аз съм доволен. Ако направим прилична селекция дори може да догоним горната половина на таблицата другия полусезон.
http://s14.postimg.org/yhsn7jrlt/Capture.png
Коментар след загуба на Локомотив с 3:0 от Пирин. Добре, че са "истински майни", иначе щяха да изглеждат като комплексари :D .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот W84me » 02 дек 2015 20:42

Отбора на 8мо място в класирането пада за емнайсти пореден път, но най-обсъждан на стадиона и в темата за мача ПАК е Левски?! Някакво обяснение, но нормално, а не коматевско?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
grizlly
Мнения: 10
Регистриран на: 01 яну 2013 02:02
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот grizlly » 02 дек 2015 21:09

Много говеда в тема за мач който не засяга говежди отбор!Някакво обяснение,нормално а не говеждо?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот ELFen » 02 дек 2015 23:47

DLA написа:
k20dan4o написа:
DLA написа:Предстои мач между български отбор в лицето на Ботев Пд и турския отбор на Лудогорец, пълен с бежанци от цял свят. Нормално е другите турски отбори на ДПС, а именно Доко Кн и Леевски Сф да подкрепят мюсюлманските си братя. Сигурен съм, че по-голямата част от българските фенове пожелават успех на Ботев Пд срещу следващите два противника, за което им благодарим предварително. Колкото до мача с делиорманци, вече е време да победим тази пасмина, въпреки че за пореден път идват със съдиите.

И защо вие да сте български а ние турски отбор...обоснови се. А само преди два сезона оня мач в Коматево 2:2 помниш ли го. И вие тогава излязохте с точно трима българи, тогава и вие бяхте пълни с бежанци нали. Мери си малко приказките и по-малко злоба че нищо добро не ви очаква... в дългосрочен план.


Следващия път, когато решиш да напишеш такъв ултимативен текст, пълен с упреци и заплахи, си припомни, че отборът, който защитаваш, и неговите фенове, начело с БФС, и Съдийската комисия сте смешници, които дразнят всички с болните си амбиции за победи, и титли на всяка цена, но това е комплекса на малкия човек. Сега по същество: ти, смешни, малки човече с болни амбиции, как наричаш отбор с турски собственик, издържащ се с турски пари, играещ пред турска публика с кренвирши и с тениски на турски отбори? Ако ще го приемеш по спокойно, може да не сте турски отбор, а анадолски?

Не ми е ясно що за комплексар трябва да си, за да ръсиш безпочвени квалификации от общ характер, та дори и може би да си вярваш?!?!? :roll:... и какво сподели по темата за футболния мач Ботевь - Лудогорец?!?
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч 0:1 FT

Мнениеот W84me » 03 дек 2015 10:13

grizlly написа:Много говеда в тема за мач който не засяга говежди отбор!Някакво обяснение,нормално а не говеждо?

Чак пък да не ни засяга мач на пряк конкурент за челото... Наистина не знам какво сме очаквали, надупванията са ваша специалност, този мач не направи изключение ;)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

honda
Мнения: 4366
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ботев Пд - Лудогорец / 02.12.2015г. / 14:00ч

Мнениеот honda » 03 дек 2015 12:01

Pragmatichen написа:
Демба_Ба написа:Само информативно: Левски-26 титли. Славия-7 + Черно море-5 + Лудогорец-4 + Литекс -4 + Ботев-2 + Локо ПД-1 +Берое-1 + Пирин-0 + Монтана-0= 24.....джудженца,срещу нас да тичате,не мо'е да ни стигнете уа батьовата :D


Те и Нотингам са били носители на КЕШ, ама сега са в трета глуха, така ,че това с 26-те ви титли...е минало, далечно минало.
Не ми се хвали с минало, говори ми за настоящето, за Иртиш, за Купата с Берое, за Купата с Ч Море, за последния кръг и УЖ титлата преди мача със Славия и "великия" Везалов.
Ако ще и 260 пъти да сте шампиони на Бг, докато в А група го има Лудогорец, вие никога няма да сте фактор, титла няма да видите, не сте им и на 1/10 на парите.
А както добре знаеш, парите пробиват там, където и бургията не може.
Така, че за отбор, който не помни от кога титла не е вземал, който прави 100 кампании да проси от феновете си пари, за да съществува, най-добре да не говориш и поне малко да се ЗАСРАМИШ.
И не очаквай другите да уважават твоя клуб, след като ти не уважаваш техните.
И за финал, чий го дири фен на Левски в тема за Ботев и Лудогорец?
Успокой се, ще ти кажа, И ТАЗИ ГОДИНА НИТО ТИТЛА, НИТО КУПА ЩЕ ВИДИТЕ, така, че намали малко самочувствието.
И се благодарете на Стойчо Стоев, защото ако бяхте с треньор Гонзо, щяхте да сте 4-5 в класирането.
Мога да ти гарантирам, че нито Берое ще биете днес, нито Ботев, нито Литекс за купата, очакват ви от тези три гостувания 0 победи.
Да ти припомням ли, че март месец започвате новия полусезон през 2016 с гостувания на Лудогорец и Ч. Море във Варна?
Сещаш ли се, какво ще се случи с крехкия ви аванс?
Същото, което се случи и на ЦСКА миналата година.
Обичай Левски, подкрепяй ги, те са твоят ЛЮБИМ отбор, но имай малко уважение и към другите фенове и отбори.
Защото в противен случай ще четеш по-често такива мнения.
И аз пак не съм бил груб, друг доста по-грубо би ти казал нещата.
И преди да си ме обявил за канар, кренвирш, чорбар и т.н., ще ти кажа, че не съм фен на нито един от двата отбора, но ги УВАЖАВАМ, за разлика от теб!

Приятно или не Левски е най-популярния отбор в България( с около 40% от всички привърженици на футбола), от столицата(града в който се създава около 40% БВП на страната). Въпрос на време е тази популярност да бъде "осребрена"(същото важи и за ЦСКА-отбора под една или друга форма ще съществува и ще бъде сред факторите ). Справка в колко пъти шампион на Турция е бил отбор извън Истанбул , или пък на Гърция отбор извън Атина-Пирея, или пък на Сърбия отбор извън Белград. Въпрос на време е и това да стане у нас. Просто няма друг начин.
В настоящия шампионат за мен Левски няма да стане шампион ,просто защото не го заслужава- не е достатъчно добър за да стане шампион.
Иначе за Лудогорец- аз съм първия човек в този форум споменал името К.Домусчиев и какво ще се случи след неговата поява на сцената на българския футбол-познах ;) . Само бих казал че в момента бизнеса на братя Домусчиеви не е в цветущо състояние. На мен ми прилича,че си загубиха статута на любимци на властта, а братята за следващите 2 години имат да плащат около 800 млн лв по договора за приватизация на ПБМФ(нещо което те по никакъв начин не могат да направят).Стигна се дотам да искат от държавата да им гарантира заем,след като нито една банка не им отпусна. Отделно ситуацията между Турция и Русия ,ще се отрази много тежко на бизнеса им-основната та част от приходити им са за превоз на стоки между Русия и Турция.еАко кризата в отношения между Турция и Русия се задълбочи бизнеса на братя Домусчиеви ще бъде в много критична ситуация.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта