Защо играем толкова слабо?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот nib » 28 окт 2015 13:46

Проблемът е, че отбора няма свежи капитали, без пари не става нищо.

тва не е много ясно дали е така ;) е, има таван ,който се спазва

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот Pragmatichen » 28 окт 2015 13:52

ralica_s_golemiq_gaz написа:
Pragmatichen написа:Не е виновен треньора.
Проблемът е, че отбора няма свежи капитали, без пари не става нищо.
И Реал имат велика публика, но ако им спрат кранчето с парите, дали ще са същият отбор?
Клуб като Ботев има нужда от солиден финансов гръб, сигурност, добра селекция и тогава няма начин да няма начин.
А така с кърпене на бюджета, с калпави чужденци, които никой никъде не иска, с млади и неопитни момчета, резултатът се вижда.
Всеки отбор има нужда от млади таланти, но само с тях не става.
Ако Ботев има пари, клубът ще е значително по-добре.
Особено като се има предвид смешната ни А група с още реално 7-8 отбора, защото Пирин за отбор не ги броя.


Като по времето на Цецо Ага ли? На пустеняци като вас им трябва селекция от 200 милиона евро и 100 за заплати , за да сте фактор в А група.


Аз не съм фен на Ботев, за да ме обиждаш така, а просто изразих мнение какво липсва на клуба.
Не наричай феновете на Ботев пустиняци, защото, ако махнем феновете на Левски, ЦСКА, Ботев и Локо Пд, както и тези на Берое, кажи ми на кой друг стадион в Бг публиката пълни трибуните?
Вчера мача в Плевен, имаше една шепа хора, софиянци бяха в пъти повече, на мачове на Литекс колко човека ходят? а на Славия?
Разбери, спре ли публиката на Левски, ЦСКА, Ботев и Локо Пд да ходи по стадионите, по-добре ще е да закрием футбола в Бг, просто няма да има зрители.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот bobo_13 » 28 окт 2015 14:12

Pragmatichen написа:
Аз не съм фен на Ботев, за да ме обиждаш така, а просто изразих мнение какво липсва на клуба.
Не наричай феновете на Ботев пустиняци, защото, ако махнем феновете на Левски, ЦСКА, Ботев и Локо Пд, както и тези на Берое, кажи ми на кой друг стадион в Бг публиката пълни трибуните?
Вчера мача в Плевен, имаше една шепа хора, софиянци бяха в пъти повече, на мачове на Литекс колко човека ходят? а на Славия?
Разбери, спре ли публиката на Левски, ЦСКА, Ботев и Локо Пд да ходи по стадионите, по-добре ще е да закрием футбола в Бг, просто няма да има зрители.



Абе пич, ти във вторник в 13.30 ч, колко човека искаш да има на мач в Плевен? Учениците са на училище, хората са на работа. Какво да направят? Да си пуснат отпуск? Откъде си сигурен, че чорбарите са били от София? Червени безработни има в цялата страна

Колко фена ходят на мач на Локо Пд? Добре, че направиха едно дерби да видя тая трибуна полунапълнена
А Берое? Оная вечер я имаше 2 000 човека я не
А Левски?- Добре че е Лц, че да си напълнят стадиона, че и там ходят по 2-3 000 човека

[offtopic]ела във Велико Търново да видиш как на мач с отбор, който знаеш, че ще бъде победен с 3-4 гола и е безинтересен ходят по около 1000 човека, на дербитата ходим по около 3-4000, а на местното дерби с Локо ГО събрахме над 7000 човека.....във В група и то след като повече от 15 години представителния отбор на града играе в Б и В група. Ако на Етър му пратят някой служебен спонсор и се намерят пари за отбора(а не измислени турски бизнесмени) и отбора е в А група на всеки мач ще идват минимум по 5-6 000 човека, но това нмитарстване в Б и В група обезсърчава и омръзна на хората в града

Не ми се мисли, ако Локо, Ботев, Левски, Берое или ЦСКА се задържат повече от 10 години в долна дивизия, по колко ще ходят на мач.[/offtopic]
Интериорни врати - Врати хармоника

vikuuu
Мнения: 40
Регистриран на: 15 мар 2014 18:32
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот vikuuu » 28 окт 2015 14:24

Няма мотиватор и човек който да създаде духа в отбора. А за това в голяма степен вината е на Шиляк и на рендето.
Един отбор е на света и това е Ботев Пловдив!!!

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот bobo_13 » 28 окт 2015 14:43

Абе тоя Асен Караславов какво работи? Какво е тийм мениджър?
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот Red_Neck » 28 окт 2015 14:58

Не искам да се ангажирам с категорично мнение ( не съм гледал тази година мач на Ботев на живо), но след мача в Разград ИГРОВО направихте обратен завой.
Според мен, има бойкот на група футбалери (подобни не желая да наричам "футболисти"). Дали бойкотът е срещу управлението (заплати?) или срещу тренера (тежки тренеровки?/ отваряне на място за "легенда"?) не знам.
Знам обаче, че Шиляк не дойде да работи за пари и според мен трябва да му се даде шанс. Видно е, че неговият манталитет е доста по-различен и явно не се харесва на играчите.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот tinko » 28 окт 2015 15:21

Комисионерът Георги Марков взема решения. Браво! Този отбор нали има президент. Къде мушморока с червените бузки? Къде се покри отново? Да излезе и да каже, след като от 2 месеца цял Пловдив знае, че футболерите ни въртят номера и не играят какви мерки взе той. Развързал ръцете на доказан простак като Марков, безхаберник като Караславов и доказан некадърник и интригант като Н. Киров да командват парада. Тези хора са вредни за Ботев и то много вредни. Лъжа след лъжа в продължение на месеци. Ту за нов собственик, откровени лъжи за строежа на стадиона, поне 5 лъжливи дати за общо събрание, много лъжи за големи спонсори и т.н. За Пепо Пенчев не намериха футболисти и пари, но за Шиляк веднага се намериха. Как и от къде? Отговорът е много лесен - Комисионни. Куп некадърници срещу добри комисионни. Това са ръководителите на Ботев Пд с звучните имена РЕНДЕТО, МОЛИВА, БЕЛИЯ. Ако чакаме сами да се махнат, това няма, да стане. Това са нагли и безочливи хора.Това са хора с които нищо добро не ни чака. Треньорът не е за коментиране, просто няма смисъл. Вече 3 месеца надолу. Жалкото в случая е, че и феновете нищо не правят. Ако чакаме такива "велики и измислени" водачи като Божо и още 2-3 да ни поведат, няма как да стане. Божо и още няколко герои също "цоцат" от Ботев и то доста добре.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот Rivaldo10 » 28 окт 2015 15:58

Толкова си можете. "Не просто банкера... :lol: " вкара луди пари и се помислихте за голямата работа, но традиционно сте си посредствени. ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 28 окт 2015 16:26

Георги Марков е много прост човек. От къде го намерихте и защо го взехте?!? Навремето не оцени Стойчо Стоев в Локо Сф, наричаше го "Мишок" и накрая го изгони. А всъщност Стоев е интелектуален титан в сравнение с Марков.
На стар краставичар краставици не продавайте !

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Защо играем толкова слабо?

Мнениеот Thurman Murman » 28 окт 2015 16:38

Rivaldo10 написа:Толкова си можете. "Не просто банкера... :lol: " вкара луди пари и се помислихте за голямата работа, но традиционно сте си посредствени. ;)


То и вас ви видяхме преди да дойде ДПС-то колко си можехте. Дойдоха Дебелян и Боко и много ви порасна пак работата.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта