ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа

Мнениеот dream team » 10 апр 2015 21:57

dream team написа:Хикс

Познах :)

Също явно ще позная, че чорбата няма да завърши в тройката. Допреди месец шампиони щяха да стават. Няма такива смешници, с човек повече не могат да бият на собствения си стадион.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа

Мнениеот КироВарна » 10 апр 2015 21:58

Браво на Ботев!Съдията много се стара,но не можа да вкара гол за ЦСКА!С 10 души имахте повече реални опасности пред тяхната врата!Много интересно какво стана с онези "сигурни"6 точки за "кандидат" шампионите?

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот Синьо сърце » 10 апр 2015 22:01

Аз лично няма за какво да се извинявам. Ако ЦСКА са решили да не се напрягат в Коматево, това си е техен проблем. Не на Ботев. Но явно ЦСКА толкова си могат, след 616 минути без гол( цитирам коментатора на Диема, предполагам ги е сметнал), коментарите са излишни...
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот Thunderheart » 10 апр 2015 22:03

Жълто-черен Пловдив написа:Искам да попитам "разбирачите", които твърдяха, че ще върнем "жеста" на ЦСКА в плейофите, няма ли да се извинят за словоблудствата си?


За да се извиниш трябва да си мъж! А от кого точно очакваш мъжество и чест? От тия, дето вдигнаха тапет "Свобода за пласьорите Явор и Сюрен"???

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот Levskifan1914 » 10 апр 2015 22:03

Стойчо е провел добра подготовка :) Колко мача вече се борят за първи гол? А тръгнали да стават първи хехе.
Изображение

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот Cicero » 10 апр 2015 22:05

Синьо сърце написа:Аз лично няма за какво да се извинявам. Ако ЦСКА са решили да не се напрягат в Коматево, това си е техен проблем. Не на Ботев. Но явно ЦСКА толкова си могат, след 616 минути без гол( цитирам коментатора на Диема, предполагам ги е сметнал), коментарите са излишни...

Не мисля, че колегата визира всички фенове на Левски и Локомотив! По-скоро "професорите" за които футбола е прочетена книга и според които Ботев би с 2:0 заради "сигурни шест точки в плейофите"!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
visentii
Мнения: 455
Регистриран на: 26 апр 2011 19:43
Местоположение: София

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот visentii » 10 апр 2015 22:06

Жълто-черен Пловдив написа:Искам да попитам "разбирачите", които твърдяха, че ще върнем "жеста" на ЦСКА в плейофите, няма ли да се извинят за словоблудствата си?

Вие върнахте жеста, ама ЦСКА не го приеха :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот slash1912 » 10 апр 2015 22:07

Синьо сърце написа:Аз лично няма за какво да се извинявам. Ако ЦСКА са решили да не се напрягат в Коматево, това си е техен проблем. Не на Ботев. Но явно ЦСКА толкова си могат, след 616 минути без гол( цитирам коментатора на Диема, предполагам ги е сметнал), коментарите са излишни...

Ти наистина няма за какво да се извиняваш,защото си пич,нищо че си левскар :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

praistoria
Мнения: 546
Регистриран на: 15 юни 2013 18:39
Контакти:

Re: ЦСКА - Ботев Пд / 10.04.15 / 20:00 часа

Мнениеот praistoria » 10 апр 2015 22:08

За пореден път се доказах като лош пророк и съм щастлив от това. Това е Ботев, с който всеки пловдивчанин би се гордял. Мъжка игра без страх, с търсене на атаката при всяка удобна ситуация. Съдията беше велик :lol: !
http://s14.postimg.org/yhsn7jrlt/Capture.png
Коментар след загуба на Локомотив с 3:0 от Пирин. Добре, че са "истински майни", иначе щяха да изглеждат като комплексари :D .

4akala
Мнения: 506
Регистриран на: 05 авг 2010 22:55
Контакти:

Re: Няма ли да се извините на Ботев и ЦСКА?

Мнениеот 4akala » 10 апр 2015 22:10

Аз лично няма за какво да се извинявам.Защото и преди мача в Коматево и след истерията следващите дни бях сигурен,че "червените" няма как да вземат този мач дори от него да им зависи титлата.Червения балон надуван от мега-спеца от село Плоски се спука.Той сам усети,че кораба потъва и спря да реве и да изнервя обстановката преди всеки мач,а от там нататък спря и съдийският комфорт.Няма как отбор,който играе в стил Англия 60-те да не бъде разкрит.Когато розовите приятелки се смееха,че Левски бил във втората 6-ца,а аз им казвах,че ще се борят за 4-5 място,те ме мислеха за луд.Честито ярмейци!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта