Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч. 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 12 мар 2015 11:06

Teo написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:2:2 с автогол на Ботев в последната минута от продължението. :oops:


Аднрююю, вземете си мача у събота и тогава се надявайте на нещо от Коматево.. :idea:
Ти какво си мислиш, че Марек ще отворят краката и ще чакат да им го спуснете ли? Това да не е донора Хасково :idea:

Аз какво си мисля не е твоя работа. Нещо те засегна прогнозата ми или жално се опитваш да провокираш? 8-)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот CSKA_1948_ » 12 мар 2015 11:09

0:1, но ''Левски'' прави равен с Марек и всичко е точно! ;)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот Teo » 12 мар 2015 11:10

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
Teo написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:2:2 с автогол на Ботев в последната минута от продължението. :oops:


Аднрююю, вземете си мача у събота и тогава се надявайте на нещо от Коматево.. :idea:
Ти какво си мислиш, че Марек ще отворят краката и ще чакат да им го спуснете ли? Това да не е донора Хасково :idea:

Аз какво си мисля не е твоя работа. Нещо те засегна прогнозата ми или жално се опитваш да провокираш? 8-)


Както и да го сучете и въртите ще си носите тоя срам винаги с вас... ще се помни, че след наша помощ ви вкарваме в горната шестица :idea:
То е ясно на всички, че после в шестиците ще си покажете рогата.. но какво да правиш.. това ви е манталитета на вас :idea:
Хем ще ви вкарваме, хем ще опитвате да спрете стрийка на Стойчо Младенов.. :idea:

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 12 мар 2015 11:13

На база моментно състояние и нагласа за мача, вярвам, че победата ще е за нас.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот Заклет Левскар » 12 мар 2015 11:15

Teo написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
Teo написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:2:2 с автогол на Ботев в последната минута от продължението. :oops:


Аднрююю, вземете си мача у събота и тогава се надявайте на нещо от Коматево.. :idea:
Ти какво си мислиш, че Марек ще отворят краката и ще чакат да им го спуснете ли? Това да не е донора Хасково :idea:

Аз какво си мисля не е твоя работа. Нещо те засегна прогнозата ми или жално се опитваш да провокираш? 8-)


Както и да го сучете и въртите ще си носите тоя срам винаги с вас... ще се помни, че след наша помощ ви вкарваме в горната шестица :idea:
То е ясно на всички, че после в шестиците ще си покажете рогата.. но какво да правиш.. това ви е манталитета на вас :idea:
Хем ще ви вкарваме, хем ще опитвате да спрете стрийка на Стойчо Младенов.. :idea:

По-голям срам от N3 BUL здраве му кажи.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот DarkPsy » 12 мар 2015 11:20

нАДЯВАМ СЕ НА ХУБАВА ИГРА ПЪК КАКВОТСАБЯ ПОКАЖЕ. щЕ МИ СЕ ДА БИЕМ ЕСТЕСТВЕНО. 2:1

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот kanar76 » 12 мар 2015 11:22

Вестник "Марица": Край на кризата в Ботев! Цветан Василев отново в клуба


Решение на Софийския Апелативен съд отвори възможност ПФК Ботев Пловдив АД да се сдобие с така дълго чакания нов директорски борд, пише вестник Марица. Вече два пъти на канарчетата неуспешно пробваха да регистрират управителен съвет след общи събрания. Административният съд обаче отказваше да регистрира направените промени.
Причина за това беше, че в двете общи събрания не участваше един от основните акционери - ТЦ ИМЕ, който държи 31 процента от дяловете в акционерното дружество. По устав едно събрание е легитимно, когато на него присъстват поне 70 процента от собствениците.
Новата ситуация настъпи, след като Софийския апелативен съд отмени определение на Софийски градски съд, с което бе назначен временен синдик в "Технологичен център - институт по микроелектроника (ТЦ-ИМЕ)". Това означава, че президентът на Ботев Цветан Василев може да си върне контрола върху ключовото дружество.
Сред дъщерните дружества на ТЦ-ИМЕ са компании, които са сред големите акционери в стъкларските заводи "Рубин" - Плевен, и "Сръбска фабрика за стъкло" - Парачин, русенската корабостроителница, БТК, както и футболният клуб Ботев.
Междувременно стана ясно, че Апелативният съд в Сърбия е отхвърлил решението за екстрадирането на Цветан Василев и той може да остане в западната ни съседка.

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот scb » 12 мар 2015 11:26

Прави вбесяващо впечатление как всички червено-сини медии в БГ въртят една и съща плоча - как левскарите зависили сега от представянето на ЦСКА. Все едно Ботев Пловдив го няма в мача.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот action66 » 12 мар 2015 11:31

blanco написа:"Синьото бфс" защо не сложи двата мача по - едно и също време? Пълни малоумници.


Защото това се прави само в последните два кръга на шампионата или по искане на съответните клубове.Правилници друже! Чети ги. Така и така всеки знае за какво играе.Какво толкова?!

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Ботев Пд - ЦСКА / 15.03.2015г. / 15:30ч.

Мнениеот Заклет Левскар » 12 мар 2015 11:36

scb написа:Прави вбесяващо впечатление как всички червено-сини медии в БГ въртят една и съща плоча - как левскарите зависили сега от представянето на ЦСКА. Все едно Ботев Пловдив го няма в мача.

Това е така, защото е разпространено мнението, че червените ако искат могат да спечелят всеки мач, без значение от противника. Демек, ако искат - ще ви смажат, а ако ги биете е защото са ви легнали. Както легнаха на Локо Сф и Берое. Нама вариант при който червените да са загубили, въпреки, че са искали да спечелят. Каквото и да сторите вие - дори чимовете да изринете - ако паднат ще е защото са ви легнали.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта