Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 31 юли 2008 17:35

E не вярвам да е за тоя :(

Потребителски аватар
klamer4o
Мнения: 117
Регистриран на: 31 юли 2008 17:06
Контакти:

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот klamer4o » 31 юли 2008 17:38

MoNteSo написа:Извинявай, но за тоя стадион ли ни говориш - http://clubs.bul-foot.org/html/stadium/ ... v-Ruse.htm :?:

Не, това е стадион "Дунав", който се ползва за тренировки. Говоря за този стаидон:
http://clubs.bul-foot.org/html/stadium/ ... i-Ruse.htm

Потребителски аватар
petela
Мнения: 286
Регистриран на: 15 юли 2008 18:45
Контакти:

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот petela » 31 юли 2008 18:58

MoNteSo написа:
petela написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:Националния,литекс,нафтата,сливен може би,на говедата може би,вси4ко останало е ужас.ние в Пловдив от 5 стадиона ся нямаме нито един за света.В статията не се споменава стадион Пловдив,които е наи големия в България и в същото време може би наи опасния!



Е, и на ЦСКА преди вечното дерби стадиона си беше супер,ама после имаше много изпочупени седалки-целият сектор Б(чудно защо ли :?: :!: :?: ).Но сега правят ремонт, и се надявам скоро отново да бъде на ниво.


А Сектор Г кой ви го строши бе ? Малеее колко сте жалки, ега ви затрият и вас и говедата :shock: :shock: :shock: :shock:


А вие кои сте не ви знам,ама ЕГА ВИ ЗАТРИЯТ И ВАС!!!
синьо говедо
ПОДКРЕПА ЗА КРУМ САВОВ-ИСТИНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ!!!

ceckaumrealeale
Мнения: 17
Регистриран на: 08 юли 2008 19:06
Контакти:

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот ceckaumrealeale » 01 авг 2008 01:49

Ей пловдив,ти си толкова смешен,че пускаш теми,понеже няма какво да правиш по цял ден.Смешен си,бе чорбар

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот ntodorov » 01 авг 2008 10:15

Много интересен и забавен инструктаж. Съжалявам, че град като Пловдив няма стадион като хората. Писах и в една друга тема. Там споделих, че съм от Бургас и имам (не само аз)възможността да гледам мачовете на Черноморец и Нафтекс ( Нефтохимик ). Мисля,че няма
бургазлия, който да не оценя какво е сторено за нас - обикновенния любител на футбола. Живея между ст. Черноморец и ст.Лазур. Бил съм свидетел на преустройството на първия и строежа на втория и смея да твърдя,че са правени с мерак и то във времена на "тъмна Индия". Помня как обвиняваха Порточанов, че имал лични облаги от това да построи стадион, че видете ли Държавни пари от рафинерията, се влагали в строителството на стадиона (ревове от София) и т.н. Нищо, че по това време в Нефтохим работеха около 10 000 бургазлии, нищо, че в Бургас дишаме пушеците на един комбинат, който крепи и съставлява до голяма степен икономиката на България, но както и да е...Порточанов вече го няма, кранчето е спряно, Нефтохим е руски и се зове Лукойл, парите му пътуват към София, но влизат в нечий джоб в , който тамошния запалянко нито може да погледне, нито може да помирише, а и дереджето с тамошните стадиони си остана същото, че и по зле. Единствената светлинка в тунелчето остана националния В.Левски в, който бяха спретнати държавни пари ( от къде ли? ) за да стане Европейски образец и каква стана тя : бяха изсипани средства за нов такъв като в крайна сметка промяната бе: нов терен, нови седалки и кръпки за отсрамване...Евалллла. Козметиката е нужна, но в други сфери и поприща...
Истината е, че някъде нещо куца. Пристрастен съм, но мисля, че в Бургас приоритетите бяха други и смея да твърдя във вярната посока. Порточанов с тези пари можеше да купи титли и купи на НЕФТОХИМИК, но ги вложи в база на която всички бургазлии се наслаждаваме. Радвам се, че общината и новите собственици на клубовете ни се разбират и продължават да си съдействат за да ни радват и да се чувстваме далеч от вашите проблеми.
Много ми се иска всички вие да усещате на домакинските си мачове нашите изживявания, защото повярвайте ми мача се превръща в нещо друго, когато седиш на удобна седалка под козирка, когато сервизните ротонди са 4 на брой, когато тоалетните са на калпак, а звовонието им е заместено с миризма на прясно косена трева ( преди изкуствената такава), когато терена ти е на една ръка разстояние, когато видео стена Филипс ти запълва времето преди първия съдийски сигнал с репортаж от предходни мачове на любимия отбор и със статистики за предстоящия, когато 1800 лукса ел лампи изсипят сноповете си върху новозатревения с нещо извънземно като килим терен ( последно изживяване Черноморец-Сливен -1:1 31.07.2008г.), а мощната аудиоуредба изсипва качествен и разбираем звук там където трябва, а не в облаците, както е на повечето открити стадиони.
Гледайки всичко това снощи си мислех - какво коства на другите отбори в Б-ия: спестено някое и друго безмислено трансферче ( Гарсес, Неи )и мисъл към вас местните фенове...Но нейсе желанието им е друго. Сетете се какво... Стискам ви палци...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
klamer4o
Мнения: 117
Регистриран на: 31 юли 2008 17:06
Контакти:

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот klamer4o » 01 авг 2008 12:09

ntodorov написа:Много интересен и забавен инструктаж. Съжалявам, че град като Пловдив няма стадион като хората. Писах и в една друга тема. Там споделих, че съм от Бургас и имам (не само аз)възможността да гледам мачовете на Черноморец и Нафтекс ( Нефтохимик ). Мисля,че няма
бургазлия, който да не оценя какво е сторено за нас - обикновенния любител на футбола. Живея между ст. Черноморец и ст.Лазур. Бил съм свидетел на преустройството на първия и строежа на втория и смея да твърдя,че са правени с мерак и то във времена на "тъмна Индия". Помня как обвиняваха Порточанов, че имал лични облаги от това да построи стадион, че видете ли Държавни пари от рафинерията, се влагали в строителството на стадиона (ревове от София) и т.н. Нищо, че по това време в Нефтохим работеха около 10 000 бургазлии, нищо, че в Бургас дишаме пушеците на един комбинат, който крепи и съставлява до голяма степен икономиката на България, но както и да е...Порточанов вече го няма, кранчето е спряно, Нефтохим е руски и се зове Лукойл, парите му пътуват към София, но влизат в нечий джоб в , който тамошния запалянко нито може да погледне, нито може да помирише, а и дереджето с тамошните стадиони си остана същото, че и по зле. Единствената светлинка в тунелчето остана националния В.Левски в, който бяха спретнати държавни пари ( от къде ли? ) за да стане Европейски образец и каква стана тя : бяха изсипани средства за нов такъв като в крайна сметка промяната бе: нов терен, нови седалки и кръпки за отсрамване...Евалллла. Козметиката е нужна, но в други сфери и поприща...
Истината е, че някъде нещо куца. Пристрастен съм, но мисля, че в Бургас приоритетите бяха други и смея да твърдя във вярната посока. Порточанов с тези пари можеше да купи титли и купи на НЕФТОХИМИК, но ги вложи в база на която всички бургазлии се наслаждаваме. Радвам се, че общината и новите собственици на клубовете ни се разбират и продължават да си съдействат за да ни радват и да се чувстваме далеч от вашите проблеми.
Много ми се иска всички вие да усещате на домакинските си мачове нашите изживявания, защото повярвайте ми мача се превръща в нещо друго, когато седиш на удобна седалка под козирка, когато сервизните ротонди са 4 на брой, когато тоалетните са на калпак, а звовонието им е заместено с миризма на прясно косена трева ( преди изкуствената такава), когато терена ти е на една ръка разстояние, когато видео стена Филипс ти запълва времето преди първия съдийски сигнал с репортаж от предходни мачове на любимия отбор и със статистики за предстоящия, когато 1800 лукса ел лампи изсипят сноповете си върху новозатревения с нещо извънземно като килим терен ( последно изживяване Черноморец-Сливен -1:1 31.07.2008г.), а мощната аудиоуредба изсипва качествен и разбираем звук там където трябва, а не в облаците, както е на повечето открити стадиони.
Гледайки всичко това снощи си мислех - какво коства на другите отбори в Б-ия: спестено някое и друго безмислено трансферче ( Гарсес, Неи )и мисъл към вас местните фенове...Но нейсе желанието им е друго. Сетете се какво... Стискам ви палци...

Бил съм и на Черноморец и на Лазур (не са много близко един до друг btw, как живееш между тях? О.о ) ии първо - несравними са. Лазур е невероятен стадион и наистина всичко, което ти си описал го преживях и аз, но на акулите стадиона... Не е първа хубост. Както и да е, не е това темата. Исках да кажа, че напълно те подкрепям за Порточанов. Наистина, имал е лични облаги, но по-важното е, че бургазлии се радват на един от най-добрите стадиони на балканите, проблемът е, че не ги пълнят кой знае колко и посещаемост на дербито със Сливен 1500 души е смешно... По-малко градче като Русе има такава посещаемост на мач с Миньор Раднево и то в дъждовно време... Пълнете ги тия стадиони бе, да е.а мааму...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Инструктаж за пловдивски футболни запалянковци

Мнениеот ntodorov » 01 авг 2008 16:15

Приятелю Кламерчо, мислиш ли, че е невъзможно да живееш в район между двата стадиона в Бургас. Живея във Възраждане, влез в МAP и ще се убедиш. Надявам се не изразяваш съмнения. Аз описвах стадион Лазур, но ти си явно далеч по-млад от мен и няма как да си спомняш за мачовете на Нефтохимик през сезоните 94-95, 95-96, 96-97, 97-98, 99-00. Средната посещаемост на ст.Нефтохимик тогава беше 10-12 000 средно на мач. След тези шампионати интереса спадна, защото на повечето ни стана ясно какво е футболен шампионат в България, а и кремолите срещу Нефтохимик ни убиха. Повярвай ми аз съм верен фен на отборите в Бургас. И пак ще се върна малко назад относно съмненията ти. Да -разтоянието между двата стадиона не е малко (никъде не съм споменавал подобно нещо), но искам да ти вметна, че ст.Черноморец не се използва в момента и въпреки това си е стадион без забележки-седалки, вип ложа, ел.табло - ново и мултифункционален комплекс . Не знам какви са ти критериите и забележките, но пак казвам - искам това, което имаме да го имате и вие приятелю...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта