БИТКАТА ЗА ПЛОВДИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

botevskij
Мнения: 51
Регистриран на: 28 май 2009 16:47

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот botevskij » 04 юни 2009 13:28

Grinta написа:
hetfield написа:
petolu4ko написа:Аз прогнозирам, че Митачето ша тресне Галка след мача с над два тека :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Тя е жена с достойнство,с просяци не ляга.Дай на нея Коковци,богати турци....


хахахаха Румен Петковци........

http://razkritia.com/2009/03/07/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Scotland
Мнения: 31
Регистриран на: 23 апр 2009 14:19
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот Scotland » 04 юни 2009 13:31

botevskij написа:с циганите никога няма да сме заедно.няма начин да сме заедно с фесове пеещи-Ботев е пед*раст



Пич, ти определено си от тези в форума, които освен злоба, друго нищо не изливат по нас. Какво очакваш тогава? Каквото повикало такаво се обадило. За теб и разни други потребители, ние винага сме кал. Ами братле, ако за теб бяхме наистина толкова нищожни, заслужава ли си цялото внимание, което ни отдаваш, било то и обиди. Замисли се. После ми говори, че не сме ти дразнител, явно има защо. Ти пич, си точно определение на онова в което ни обвиняваш, вместо да си гледаш твоя отбор, затънал в кал до уши, ти майна си изливаш де що злоба по нас.

И най-смешното. Дерби е това. Някой от вас предчувстват неизбежната загуба и сега се бият в гърдите как този мач не ги интересува. Айде бе.

Като биете подкрепяте отбора, като падате псувате или не ви интересува.
LPFC

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот Fallen_Angel » 04 юни 2009 13:37

Scotland написа:
botevskij написа:с циганите никога няма да сме заедно.няма начин да сме заедно с фесове пеещи-Ботев е пед*раст
И най-смешното. Дерби е това. Някой от вас предчувстват неизбежната загуба и сега се бият в гърдите как този мач не ги интересува. Айде бе.

Като биете подкрепяте отбора, като падате псувате или не ви интересува.


Буфер, излагаш се. "Предчувстваната" загуба е такава от миналата година, недей се прави на разсеян. Ако за вас това е Мачът на Мачовете, то за нас има доста по-сериозни неща, които ни вълнуват. Като това ще ви направи спокойни - бийте ни и с 10:0.

Въобще не ни вълнува този мач, ако щеш вярвай. Явно не можеш да разбереш подобно нещо.

И тази изтъркана плоча "Като биете подкрепяте отбора, като падате псувате или не ви интересува." я махни в този форум. Ако при вас това е начин да се "помпате", тук единствено предизвикваш смях...

botevskij
Мнения: 51
Регистриран на: 28 май 2009 16:47

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот botevskij » 04 юни 2009 13:39

Scotland написа:
botevskij написа:с циганите никога няма да сме заедно.няма начин да сме заедно с фесове пеещи-Ботев е пед*раст



Пич, ти определено си от тези в форума, които освен злоба, друго нищо не изливат по нас. Какво очакваш тогава? Каквото повикало такаво се обадило. За теб и разни други потребители, ние винага сме кал. Ами братле, ако за теб бяхме наистина толкова нищожни, заслужава ли си цялото внимание, което ни отдаваш, било то и обиди. Замисли се. После ми говори, че не сме ти дразнител, явно има защо. Ти пич, си точно определение на онова в което ни обвиняваш, вместо да си гледаш твоя отбор, затънал в кал до уши, ти майна си изливаш де що злоба по нас.

И най-смешното. Дерби е това. Някой от вас предчувстват неизбежната загуба и сега се бият в гърдите как този мач не ги интересува. Айде бе.

Като биете подкрепяте отбора, като падате псувате или не ви интересува.


ей,затова турчоля гадни ще сте кал.

Потребителски аватар
fungus
Мнения: 307
Регистриран на: 30 сеп 2008 19:56
Местоположение: кичука
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот fungus » 04 юни 2009 14:17

за мача не ми пука. пука ми къв ще е нашия ход срещу селския покрай това събитие!

а да- буферите ни бият с повече от 2 гола

Потребителски аватар
antonzzzz
Мнения: 530
Регистриран на: 17 окт 2008 14:24

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот antonzzzz » 04 юни 2009 14:28

отиваме на порутената картофена нива в лаута,бием ги,за да се научат буферите на уважение и селския от изненада пуква като гангренясал цирей! :)))

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот hetfield » 04 юни 2009 14:35

antonzzzz написа:отиваме на порутената картофена нива в лаута,бием ги,за да се научат буферите на уважение и селския от изненада пуква като гангренясал цирей! :)))

Ние ако по няква случайност ги бием селския ще почне за шампионска лига да говори.

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот rump_shaker » 04 юни 2009 14:37

PLOVDIV PEE 1912 написа:
Grinta написа:
botevskij написа:изключително глупава тема.този мач е последното нещо от което феновете на Ботев се интересуваме в момента.


готов ли си да се закълнеш..............

Aз съм готов.

Аз също!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
kikodude
Мнения: 24
Регистриран на: 04 юни 2009 13:56
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот kikodude » 04 юни 2009 15:15

Зрелищен мач и равенство. Намерих сайт, в който всички фенове на българския футбол имат възможност да изразят своето мнение, да добавят интересен линк или видео, да прогнозират мачовете и да сравнят своята прогноза http://www.footballbulgaria.com

Потребителски аватар
pacho80
Мнения: 37
Регистриран на: 17 яну 2009 19:16
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот pacho80 » 04 юни 2009 15:28

Scotland написа:
botevskij написа:с циганите никога няма да сме заедно.няма начин да сме заедно с фесове пеещи-Ботев е пед*раст



Пич, ти определено си от тези в форума, които освен злоба, друго нищо не изливат по нас. Какво очакваш тогава? Каквото повикало такаво се обадило. За теб и разни други потребители, ние винага сме кал. Ами братле, ако за теб бяхме наистина толкова нищожни, заслужава ли си цялото внимание, което ни отдаваш, било то и обиди. Замисли се. После ми говори, че не сме ти дразнител, явно има защо. Ти пич, си точно определение на онова в което ни обвиняваш, вместо да си гледаш твоя отбор, затънал в кал до уши, ти майна си изливаш де що злоба по нас.

И най-смешното. Дерби е това. Някой от вас предчувстват неизбежната загуба и сега се бият в гърдите как този мач не ги интересува. Айде бе.

Като биете подкрепяте отбора, като падате псувате или не ви интересува.




Scotland, сигурен ли си за последното си изречение, щото аз не съм убеден, че е така. Да ти напомня ли като ни бихте 4:0 на Лаута, че не се чухте цял мач. Дори имам приятел от Локото, който второто полувреме се прибира от работа, пуска телевизора при 2:0 и слуша само песни на Ботев и си е помислил, че ние водим в резултата. На същия този мач стояхме 30 мин. след края му и си продължихме да си пеем за отбора, така че да ти кажа, че грам не ни интересува как ще завърши това дерби. Ние се спасихме, вие се огъзихте на Вихрен, след което дори ги аплодирахте - какво повече можем да искаме....?!!?!??!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта