Всекидневна за Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот STENLI » 30 окт 2013 17:06

Абе ще остискаме 7-цата

dobermanche
Мнения: 214
Регистриран на: 01 окт 2008 11:47
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот dobermanche » 30 окт 2013 17:09

Нищо не може да ме отблъсне от Ботев, както не ме интересува и мнението на другите, имам си собствена глава за да преценям. Подкрепа за отбора докрай, време разделно за Мъри. А и незнам защо се връзвате за този израз" скандиране на име"- в определени моменти е нормално да се скандира когато се прави нещо добро, в друг момент може да го наругаеш, такъв е живота, свиквай. За титли не мечтаем, искаме игра, себераздаване. Това не се вижда в последните месеци. Трябват промени, собственика да решава. Оказа се , че Мъри си е обикновено говедо. Желая му успех, някъде другаде обаче:)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Всекидневна

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 окт 2013 17:13

slash1912 написа:....Грандоманските изхвърляния ги търси на друго място...ще ти помогна-в един краен квартал на София,където всяка година събират калъфки и правят географски открития.

Майна, ти очевидно слабо познаваш София, но невежеството ти е простено. Всъщност село Подуяне става квартал на София още през 1895 година и се намира доста близо до центъра на града. ;)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%BD%D0%B5

По темата: Типично за пловдивчани (аз съм роден в Пловдив и познавам и кътните ви зъби) вие сложихте каруцата пред коня. Колегата преди мен го е казал много точно: Мястото ви е в средата на таблицата. Знаех, че при първите неуспехи ще започнете да плюете Мъри - вие просто не го заслужавате, провинциалистчета... 8-)
П.П. Ние можем да събираме калъфки, ами вашето отборче с какво може да се похвали, освен че три пъти през този век е печелило промоция за "А" група?!... :lol:
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 30 окт 2013 17:16, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 окт 2013 17:16

Ами Пирин са решили да поиграят може би? Ако не помните миналата година и претендентите за титлата (тогавашните) направиха по 1 Х с тях. Слаби са, но тръгне ли им мача и устискат с кюскане, контри и яко търчане могат да отмъкнат нещо от всеки. Ако не .. ядат яко бой.

Инак наистина.. май ахилесовата пета на Ботев ще са мачовете с отбори, които най-вероятно ще останат извън челната седмица. Досега имат 1 загуба от Левски инак удържаха без загуба срещу всичките си преки конкуренти.. но паднаха от Берое, Любимец и Локо София.

И все пак аз продължавам да мисля, че колкото и да не е толкова голям треньор Мъри и той и Ботев имат още какво да покажат и ще го покажат. Дори да не заемат високо място в класирането.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Йогата
Мнения: 152
Регистриран на: 26 окт 2013 17:39
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Йогата » 30 окт 2013 17:22

Много си е хубав резултата, за жълтурите дори е прекрасен. :mrgreen: Съжалявам ,че Пирин изпуснаха 3-те точки.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14084
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневна

Мнениеот damyanov1963 » 30 окт 2013 17:25

Той жълто черния балон си издишаше още преди да се спука.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот hetfield » 30 окт 2013 17:32

Нищо не издиша и не се пука!Просто се вижда,че където има кинти кърлежите са факт!Бакалов оплюхме,Хубчев и Милен ги накарахме да съжаляват,че са дошли......Абе всеки за себе си си преживява събитията,но според мен нещата много много синеят.Всичко което е обличало синя фланелка има заслуга за тази тема.От там нататък има босове да си ревават и дано не са толкова доверчиви занапред

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот rumbata » 30 окт 2013 17:33

hetfield написа:Tочно защото се подадохте на еуфорията и паднахте ниско да търсите титли и подвизи веднага и на всяка цена,допуснахте това да се случи.Посрещнахме говедото на нож,но се разединихме заради всички тия,които скандираха името му и псуваха различномислещите (уж от един отбор бяхме).В никой случай не съм щастлив от развоя на събитията,защото това са 2 години които ме отблъснаха и отвратиха за да си позволя да давам свободно време или средства за кауза като любим отбор.

И аз се чудя защо толкова хора изпаднаха в уефория (да, уефория, така се изразява великият ни треньор), като се виждаше с просто око, че нещата изобщо не са наред от лятото насам. За заместник на контузения голмайстор Цветков се взе също контузения Домовчийски, който не помнеше кога му е бил последният изигран мач преди да дойде при нас и за капак на всичко си изкара червен картон за десетина минути в Босна. Също така бе привлечен и некадърника Сърмов, както и чистокръвните холандци Ромарио и Педро, заради които на пейката бе закован Вандер. Направиха всичко, за да размътят главата на Тошко и да се отърват от него при първата оферта.

Потребителски аватар
Stanimir-74
Мнения: 585
Регистриран на: 01 окт 2009 12:44

Re: Всекидневна

Мнениеот Stanimir-74 » 30 окт 2013 17:44

Captain Stottlemeyer написа:
slash1912 написа:....Грандоманските изхвърляния ги търси на друго място...ще ти помогна-в един краен квартал на София,където всяка година събират калъфки и правят географски открития.

Майна, ти очевидно слабо познаваш София, но невежеството ти е простено. Всъщност село Подуяне става квартал на София още през 1895 година и се намира доста близо до центъра на града. ;)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%BD%D0%B5

По темата: Типично за пловдивчани (аз съм роден в Пловдив и познавам и кътните ви зъби) вие сложихте каруцата пред коня. Колегата преди мен го е казал много точно: Мястото ви е в средата на таблицата. Знаех, че при първите неуспехи ще започнете да плюете Мъри - вие просто не го заслужавате, провинциалистчета... 8-)
П.П. Ние можем да събираме калъфки, ами вашето отборче с какво може да се похвали, освен че три пъти през този век е печелило промоция за "А" група?!... :lol:

Прав си, доста е близо до центъра... на 15-20 минути, ама със самолет :)
От 4-тия етаж виждаш НДК-то, а базар ПодУЯне е до Попа :mrgreen:
А т'ва за средата на таблицата си е резервирано за Вас, все пак имате годишнина скоро...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14084
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневна

Мнениеот damyanov1963 » 30 окт 2013 17:48

Stanimir-74 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
slash1912 написа:....Грандоманските изхвърляния ги търси на друго място...ще ти помогна-в един краен квартал на София,където всяка година събират калъфки и правят географски открития.

Майна, ти очевидно слабо познаваш София, но невежеството ти е простено. Всъщност село Подуяне става квартал на София още през 1895 година и се намира доста близо до центъра на града. ;)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%BD%D0%B5

По темата: Типично за пловдивчани (аз съм роден в Пловдив и познавам и кътните ви зъби) вие сложихте каруцата пред коня. Колегата преди мен го е казал много точно: Мястото ви е в средата на таблицата. Знаех, че при първите неуспехи ще започнете да плюете Мъри - вие просто не го заслужавате, провинциалистчета... 8-)
П.П. Ние можем да събираме калъфки, ами вашето отборче с какво може да се похвали, освен че три пъти през този век е печелило промоция за "А" група?!... :lol:

Прав си, доста е близо до центъра... на 15-20 минути, ама със самолет :)
От 4-тия етаж виждаш НДК-то, а базар ПодУЯне е до Попа :mrgreen:
А т'ва за средата на таблицата си е резервирано за Вас, все пак имате годишнина скоро...


Не със самолет, а с едно друго превозно средство - казва се ТРАМВАЙ :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта