Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JBongailas
Мнения: 40
Регистриран на: 06 сеп 2008 20:17
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот JBongailas » 28 апр 2009 16:13

OBI4AM LEVSKI написа:е СТАКИВА смешни изявления отблъсквате,честно!!!"Много повече" сте....и защо!?

Пич, повече - помалко, всеки си има своите възприятия на околността.
Аз не се сещам на Ботев да са свирили поредици от няколко дузини циркаджийски дузпи, да са им свирили 2 минути по-рано да не вземе да вкара другия отбор гол и още и още комедии. С две думи - г*зо им не е о*ран като на някои други. Затова кефят, пък и пият ...

v.b.p.
Мнения: 5
Регистриран на: 09 дек 2008 15:00
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот v.b.p. » 28 апр 2009 16:21

Не искам да заяждам с никой,но отмина времето,когато някой неща се случваха,само по заслуги.
Фенове на Ботев,разберете, с клетви и изхвърляния няма да стане - явно трябва да минете през "чистилището христолов". Ако това не Ви затрие,ще Ви направи по-силни.
Някой по-горе е цитирал отбора на Нотингам. И не само той. Много по-велики отбори сега са в миманса.Дерзайте.Стига с тези заклинания,характерни за феновете на един друг отбор,близък до вас,по необясними за мен причини. Успех!

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот Abbiati » 28 апр 2009 16:26

Пич, ние обсъждаме КАК да стигнем до чистилището, наречено В група, ясно е че само така можем да изгоним мръсната гадна селска маймуна... Но липсата на Ботев на футболната карта на България, както са отбелязали в тази тема и фенове на други отбори /за което благодаря!/, ще означава по-постен и по-сив български футбол, ей за това става въпрос!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
ktulu.
Мнения: 357
Регистриран на: 24 мар 2009 16:14
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот ktulu. » 28 апр 2009 16:39

Изпълнителният директор в оставка на Ботев Сава Савов реагира бурно пред Топспорт.бг за изформацията, че ДЮШ на "канарчета" е разформирована.

"Току що от Графа (село Граф Игнатиево) се върна Сашо Гаров - баща на капитана ни Илиян Гаров, който окоси стадиона за мачовете на децата в събота и неделя. Имаме четири домакинства, които ще се играят. Какви са тези глупости, че сме разпуснали школата. Може пари да нямаме за по-важни неща, но намерихме 40 лева УАЗ-ката и бензин за косачката. Детските ни отбори ще изиграят своите мачове. Това го гарантирам", Савов пред Топспорт.

Той каза още, че и представителният тим на Ботев ще проведе двубоя си със Спартак (Варна) в понеделник. Лично Савов е сключил споразумение с ръководството на БФС за погасяване на 41 хиляди лева от глоби на клуба. Футболната централа ще удържи тази сума от парите за телевизионните права, които в Ботев все още не са получени.

Нигериецът Маршал, който кара пробен период в тима, тренира с отбора и ще остане в Пловдив до края на седмицата, след което ще стане ясно бъдещето му.


http://topsport.ibox.bg/news/id_1366666310

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот Abbiati » 28 апр 2009 16:48

СРАМ, СРАМ, СРАМ!!! Браво бе, намерили били 40 лева за да окосят! Ми то не е за хвалба! Сава, Сава, УМИРА школата, отива си, така не се създават младите играчи, мой човек! Вземи се скрий някъде, не да ми реагираш бурно!!!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

itelim
Мнения: 353
Регистриран на: 03 мар 2009 19:38
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот itelim » 28 апр 2009 17:19

Принципно "А" група може без всеки. Колкото до Ботев, ами до там са докарани нещата, че вече е късно за вайкане, но е рано за опело! По-добре е да се мине през отпадане в "Б" група, ако е необходимо и нов старт от "В". По-добре е ужасен край, отколкото ужас безкрай.
Странното е, че толкова мастити "Българи" се биха в гърдите и тръбяха какви големи ботевисти са, а оставиха клубът да стигне дъното...

kupo
Мнения: 84
Регистриран на: 20 мар 2009 16:53
Skype: kupo_1912
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот kupo » 28 апр 2009 17:29

Както и фондацията на Марин Бакалов къде е в момента?? Ще кажете омръзнало им е да се занимават със селтака, но какво са виновни децата???

Jimmy8
Мнения: 535
Регистриран на: 10 авг 2008 16:35
Контакти:

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот Jimmy8 » 28 апр 2009 17:50

Да,и аз ще спомена Фондацията на Марин Бакалов - къде са те?Ще спомена и Петър Стоянов,бивш президент на Република България,и все още влиятелен политик - къде е той?Ще спомена и Славчо Атанасов,кмет на Пловдив - къде е той?Ще спомена и прословутите Легенди на Ботев Пловдив - къде са те?Кой от тях прави наистина нещо за спасението на любимия им клуб?Посочете ми поне един.Няма такъв!И не ми казвайте да не закачам легендите ни.Ще ги закачам!Ще ги закачам,защото сега е момента да покажат че ги боли за родния клуб,а не че са играли само за пари.Защото май така излиза...Един Боби Димитров,който дори не е наш юноша а е на Левски,прави повече отколкото всичките ни велики Легенди взети заедно.Плюя аз на такива легенди,колкото и да съм бил готов някога да ги нося на ръце!
Изображение
http://www.BetsHighway.com - Top Bookmakers of the World
http://www.AutosHighway.com - The Best Autos Portal

Потребителски аватар
lpdfen
Мнения: 149
Регистриран на: 07 апр 2009 21:36

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот lpdfen » 28 апр 2009 22:53

Meto_1912 написа:Без Ботев няма България!

ХА,ХА,ХА...........

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Без Ботев е като без Левски и ЦСКА

Мнениеот yasen_ov4arov » 28 апр 2009 22:54

itelim написа:Принципно "А" група може без всеки. Колкото до Ботев, ами до там са докарани нещата, че вече е късно за вайкане, но е рано за опело! По-добре е да се мине през отпадане в "Б" група, ако е необходимо и нов старт от "В". По-добре е ужасен край, отколкото ужас безкрай.
Странното е, че толкова мастити "Българи" се биха в гърдите и тръбяха какви големи ботевисти са, а оставиха клубът да стигне дъното...

Ебе мой човек,имам чувството,че вие,феновете на Левски,сте или изключително глупави и нагли (отгърни на задни страници за справка) или нормални,средно интелигентни хора,които наистина разбират от футбол.При вас средно положение май няма :D .Както и да е,това което си написал е на 100 % вярно :) .
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: papagala_92 и 20 госта