Страница 1 от 53

Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:02
от greenlandia
Сега видях че Ботев Пд ги има в списъка за първия предварителен кръг за ЛЕ.
Честито майни,пожелавам Ви успех!!!
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... l2013.html

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:11
от lauta1926
hahahaha тва са примерни коеф

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:13
от Без име
Честито! Тая година и 4те ни отбора минимум до плейофите! Дано!

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:13
от greenlandia
lauta1926 написа:hahahaha тва са примерни коеф


Не са приемрни,напълно реални коеф.

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:16
от NIKSANA
Ще ви разочарован, но този симпатичен сайт няма никаква тежест в действителност! В списъка на участниците в сайта на УЕФА все още си присъства ЦСКА София (което е логично защото няма как да са обявили фалит в събота да са внесли документи в БФС, а те от своя страна да са уведомили УЕФА):
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... 60236.html

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:18
от iliyan
:lol: :lol: :lol: и това какво общо има с ЛЕ и УЕФА ?!

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:19
от k_oleto
Ботев няма как да смени "червените" в последния момент, каза вицето в БФС

"Към този момент от ЦСКА не са се отказали от участие в Лига Европа". Това заяви пред Sportline.bg вицепрезидентът на БФС Атанас Фурнаджиев. Той коментира възможността "червените" да не участват в европейските турнири. Вчера новият собственик на 31-кратните шампиони Христо Стоичков обяви, че клубът няма пари да плати таксата към УЕФА и се отказва от европейски мачове през тази кампания.

"От ЦСКА говорят, но до този момент няма нищо официално. Ако се откажат, ще е жалко, защото ще изгубим квотата. Ще останем с 3 отбора в евротурнирите, а за нас всяка точка е нужна за коефициент и престиж. Нека стане ясно - Ботев няма как да замени ЦСКА в Лига Европа. Това беше възможно преди няколко дни, ако беше заявено официално. Надявам се БФС да не понесе санкция от УЕФА за това, което са намислили да правят от ЦСКА", каза Фурнаджиев.

Той добави, че от Борисовата градина не са пратили официално документи в БФС за отказ от участие в шампионата на "А" група. До този момент не е факт и преобразуване на друг клуб от "А" група за да бъде създаден нов ЦСКА. Преди дни Фурнаджиев призна пред SL, че от централата няма да правят проблем при подобно преобразуване.

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:20
от stanislav89
Айде стига сме се излагали с подобни теми, за момента сме на 90% извън Европа, този сайт е информативен, но няма реална тежест при положение, че никой не се е отказал официално.

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:24
от Raoul_Duke
Коефициентите изобщо не са примерни, а са си съвсем реални (тва за информация на малцинствата), но иначе е 99% сигурно, че няма да играем тази година в ЛЕ.

Re: Ботев Пд в ЛЕ!!!

Публикувано: 23 юни 2013 18:26
от greenlandia
Може и информативен да е, но все пак черпят информация от някъде, най-вероятно от УЕФА ,иначе едва ли се интересуват от БГ футбол и знаят какво се случва у нас!!!!!!!