За часове рейсовете за баража запълнени.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

група съветски учени
Мнения: 331
Регистриран на: 27 окт 2010 17:07

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот група съветски учени » 29 май 2012 11:55

rolik написа:Не опорочавайте темата с отговори на знайни и незнайни многознайковци от други отборчета.
Днес в 10 часа някъде си купих билети от "Колежа" за мача и понеже ще пътувам с кола от любопитство запитах какво става с автобусите.Всичките десет са запълнени още от вчера и записването продължава докато има желаещи.Та! Нищо чудно да се напълнят поне още толкова до утре сутрин.
Доколкото разбрах община Пловдив само заплаща автобусите, а клуба си има грижата за тяхното осигуряване.
Като знам прочутото ни свободомислие и арогантност като фенове със сигурност поне пет пъти повече народ ще се изсипе с лични автомобили, с автобуси и микробуси с фирмени такива и не знам си какво още дето за тяга има двигател с вътрешно горене.
Не забравяйте и, че в София работят или учат доста пловдивчани така, че наплива и оттам ще е голям.

Така е, феновете ще бъдем много, минимум 5000, най-вероятно и повече но бройката няма никакво значение. Подкрепата ще е уникална.
Въпроса е дали футболистите ще направят мача на сезона и ще се представят на нивото на публиката.

Потребителски аватар
botevist1912
Мнения: 121
Регистриран на: 11 апр 2008 15:39
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот botevist1912 » 29 май 2012 14:08

група съветски учени написа:
rolik написа:Не опорочавайте темата с отговори на знайни и незнайни многознайковци от други отборчета.
Днес в 10 часа някъде си купих билети от "Колежа" за мача и понеже ще пътувам с кола от любопитство запитах какво става с автобусите.Всичките десет са запълнени още от вчера и записването продължава докато има желаещи.Та! Нищо чудно да се напълнят поне още толкова до утре сутрин.
Доколкото разбрах община Пловдив само заплаща автобусите, а клуба си има грижата за тяхното осигуряване.
Като знам прочутото ни свободомислие и арогантност като фенове със сигурност поне пет пъти повече народ ще се изсипе с лични автомобили, с автобуси и микробуси с фирмени такива и не знам си какво още дето за тяга има двигател с вътрешно горене.
Не забравяйте и, че в София работят или учат доста пловдивчани така, че наплива и оттам ще е голям.

Така е, феновете ще бъдем много, минимум 5000, най-вероятно и повече но бройката няма никакво значение. Подкрепата ще е уникална.
Въпроса е дали футболистите ще направят мача на сезона и ще се представят на нивото на публиката.



Айде стига вече с тези прогнози, който се базират само на собствените ти мечти. Може да сме 5 може да сме 2 хиляди. Колкото толкова, незнам какво печелите от изхвърляния. Аз се познавам поне 6-7 човека , който няма да могат да дойдата а по принцип са си редовно по мачове.

Потребителски аватар
dagger1912
Мнения: 495
Регистриран на: 03 окт 2009 00:08
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот dagger1912 » 29 май 2012 15:31

И аз, като botevista1912 познавам поне 10тина човека, които не пропускат мач, а в София няма да могат да дойдат.
Въпреки всичко пак ще сме доволно в София. До момента в Пловдив са продадени 1 300 билета и са запълнени 12 рейса, като от управата на Ботев търсят усилено рейсове, но нещо започнаха да връщат хората.
Аз като отидох трябваше да чакам десетина минути, че нямаше рейсове и в последствие уредиха още един, който се напълни за минути от чакащата тълпа отвън пред магазина.
В крайна сметка до момента 600 човека с 12 рейса и 1 300 продадени билета.

Потребителски аватар
Sunway
Мнения: 397
Регистриран на: 04 май 2008 00:13
Местоположение: USA
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот Sunway » 29 май 2012 15:47

Аз не мога да разбера, как така не могат да осигурят автобуси :o .Ръководството каза, че за всички наши фенове ще бъде осигурен транспорт
What about my broken heart
What about my broken dreams
What about the things you said
Does it matter
What about the end of this

"Coz the Best Things in Life Are FREE"

Потребителски аватар
dagger1912
Мнения: 495
Регистриран на: 03 окт 2009 00:08
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот dagger1912 » 29 май 2012 15:53

Sunway написа:Аз не мога да разбера, как така не могат да осигурят автобуси :o .Ръководството каза, че за всички наши фенове ще бъде осигурен транспорт

Ами и аз не мога да си го обясня .. Явно от клуба не са мислили, че ще се напълнят тези 10 автобуса ли, какво, не знам, обаче не ми се вижда нормално да не могат да намерят 5-6 автобуса.

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот Месершмит » 29 май 2012 15:56

Има много хора пред стадиона, чакат за билети и записване. Аз ходих да си купя фланелка, ама като видях колко народ има и се отказах.

Потребителски аватар
Sunway
Мнения: 397
Регистриран на: 04 май 2008 00:13
Местоположение: USA
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот Sunway » 29 май 2012 16:11

Спокойно едно 30 автобуса (най-малко) е нормално да се напълнят и се чудя, как от ръководството ни не са преценили това :?:
What about my broken heart
What about my broken dreams
What about the things you said
Does it matter
What about the end of this

"Coz the Best Things in Life Are FREE"

група съветски учени
Мнения: 331
Регистриран на: 27 окт 2010 17:07

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот група съветски учени » 29 май 2012 18:50

Билетите за мача Ботев – Спортист Своге, които бяха пуснати за продажба в Пловдив, свършиха.

Бултрасите изкупиха 1500 талона от фен-магазина на „Колежа”. Билети вече ще се продават само в София на касите на секторите „Б” и „В” на стадион „Славия”, както и на касата на магазин „345” на автогарата в Овча купел. Трите обекта отварят в 14.30 часа в сряда и ще работят непосредствено преди началото на двубоя. Цената на билет е 5 лева.

група съветски учени
Мнения: 331
Регистриран на: 27 окт 2010 17:07

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот група съветски учени » 29 май 2012 19:00

За хората, които нямат билети, да не се притесняват, билети ще има достатъчно на касите.
За тези, които идват по Цар Борис Трети, магазин „345” се намира там къдего ще завият от булеварда към стадиона, който идва с трамвай слиза точно срещу магазин „345”, така че билети може да се купят още от там, за да не стават задръствания по касите.

Потребителски аватар
dagger1912
Мнения: 495
Регистриран на: 03 окт 2009 00:08
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот dagger1912 » 29 май 2012 19:50

И за още по-голямо успокоение ще кажа, че утре билети във фен магазина на Колежа отново ще има (мисля, че ще има още 200 бройки).
P.S. По моя информация вече са 14 пълни рейса.
Последна промяна от dagger1912 на 29 май 2012 20:00, променено общо 1 път.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта