Лудогорец - Ботев Пловдив 4:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот dindan » 02 авг 2016 12:22

koisa написа:
dindan написа:По принцип Лудогорец има навика да не печели първия си мач в първенството,но този път се изхитриха и го отложиха,но все пак си мисля,че Ботев може да ги излъже с едно скромно 0:1

Ех, как все се надявате другите да свършат работата вместо вас, защото знаете, че победа над Лудогорец трудно ще видите. Сега надеждите ви са по-големи откакто Литекс стана Литекс-София. Все пак този отбор и футболисти са виждали победи над Лудогорец. :)

кой каква работа да свърши,ако Лудогорец ще се борят за оцеляване в групата ще се радвам да падат и Дунав да се закрепи в средата на таблицата.
А дано,ама надали ;)
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast



soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот soundmax » 02 авг 2016 12:59

Че ще падаме е почти ясно, освен ако не ни покрие някакъв невероятен късмет. Вратаря ни показа добра класа след първия мач с Локо, но защитата ни си остава все така слаба ми се струва. Ако ще падаме дано не е с голяма разлика, че пак ще се почнат едни невероятни драми из форумите, кой е виновен, и кой трябва да изхвърча :shock:
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Готвача » 02 авг 2016 13:38

Мача си е логична твърда единица,без знчение от резултата.Говорите за настроение след мача в Европа,но ако лудите загубят,дали няма да впрегнат отново всичко налично за да решат първенството на по-ранен етап?Ботев/а и не само те/няма какво футболно и организационно да предложат срещу шампионите.Те загубиха мача срещу старците от Локо,каквоо остава за този мач?И да,зная че резултата е равен заради съдията,но загубата си е факт.Все пак ви пожелавам поне равен не за друго,а за да има интрига в първенството и по възможност да не се губи поне доо разделянето на две групи.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот bilyaletdinov » 02 авг 2016 17:16

Всичко различно от победа с 3 + гола за Раз град ще е изненада. След контузията на Балтанов, Ботев остана без център. Тия бразилци не знам откъде са изкопани, ама са много зле. Локото си ги изпуснаха...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Черният козел » 02 авг 2016 17:50

Adrian Monk написа:
krumeto написа:
КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
dunavfc написа:Всичко по-малко от 4-0, би било изненада !

Ще си заложиш ли задника за изненада.

Чак такава евтиния! За един "кирлив" мач да си заложи задника!!! :)
Да има пет, че да заложи единия?

Историята познава и по-тежки случаи:
Двама сиамски близнаци отишли при личния си лекар. Единият се оплакал:
- Докторе, брат ми е гей.
- Няма нищо страшно, успокоил го лекарят – по света има много хора с нестандартна сексуална ориентация. Ще го преживееш...
- Да – проплакал отново същият брат – но ние имаме само един гъз!...

Стига сега и ти имаш един гъз с капитана ! ;) :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

ikar
Мнения: 1317
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот ikar » 02 авг 2016 17:52

За голямо съжаление това първенство няма да е по-различно от предходното и борбата ще бъде за разпределяне на местата от 2 до 14-то.Лудогорец като организация и футболен потенциал е далеч преди всички останали.
Колкото до Ботев - винаги са били доста симпатичен отбор, за голямо съжаление от началото до сега в ерата Костов/без да имам каквото и да е отрицателно мнение - дори напротив/не забелязвам никакво израстване във играта. Не знам дали греша но ми се струва че както и при Левски така и при Ботев самите клубни ръководства бойкотират собствените си треньори :?: :?: :?: За родните стандарти това е напълно нормална ситуация..........
прогноза: 2-0

Вълчан
Мнения: 4313
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Вълчан » 02 авг 2016 18:42

Това ще е изненадата на кръга....0-2

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот borimir3 » 02 авг 2016 21:36

dzhambov написа:3-0 на съдиите ще им е трудно да помагат на неградските този път.

От кога роми викат на пловдивчани неградски :oops: :!: :!:

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот soundmax » 03 авг 2016 08:37

borimir3 написа:
dzhambov написа:3-0 на съдиите ще им е трудно да помагат на неградските този път.

От кога роми викат на пловдивчани неградски :oops: :!: :!:

За комплексарите няма почивка :mrgreen: Те дори не познават границите на собствения си град, камо ли нещо да знаят за историята му и развитието му - пълна трагедия са комплексарите :mrgreen:

След снощния мач вече и аз си мисля, че отиваме на разлика, освен ако не са много капнали. Не знам как ще ги държат нападателите на Лудите :(
БОТЕВ Пловдив


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта