КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот Bradat-brat » 24 апр 2014 16:32

Що бе, лошо ли е! Това е история - хубава, грозна, но история. Жалко за такива дето я нямат и си мислят, че с тях започва светът. Когато се усетят, че не са прави е много болезнено. Картата на бълг. футбол е имала в началото 10-12 отправни точки. Е, имаше време когато в А група бяха 18 тима, и време, когато в двете Б групи бяха по 24 !!! отбора, а във В/зони/ шест групи по 16 отбора, а сега си задават въпроса "Колко струва ланския сняг?" Всички "професори по футбол" само за пари говорят - тогава така, сега иначе, но еднодневните трябва да признаете, че любовта към твоя клуб, предаване от поколение на поколение, не зависи само от парите!

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот fen-fen » 24 апр 2014 16:53

canary написа:
IvailoRz написа:Предполагам ,че около 4-5000 билета ще са ни достатъчни ;)


Реално не повече от 2500-3000 е моето виждане, ако не ви отпусне някой безплатен билет с обяд към него Кирчо. Предвид на факта че проблеми на стадиона не би трябвало да има с ваши фенове, не би трябвало да има буферни зони и прочие. Да ви дават там 3-4000 местенца на централната и другото да бъде залято от жълто-черното море!


Абе все за безплатни билети говорите, че давал Киро и започвам да се чудя аз ли съм най простия, че досега един път такъв не ми е даден и все си купувам!? Или като като дойде реда ми на гишето безплатните билети са свършили :o ...........От жена ми знам, че на шефовете в Биовет се дават билети, и то за мачове, които са със слаб зрителски интерес. Вижте, това със безплатните билети е много преувеличена история. Киро от въздуха иска пари да прави, и това доказва добрия му бизнес нюх! Не раздава, не подарява не пилее. При него всичко е точно пресметнато. Така, че ние билетите си ги плащаме.......Общината съвместно с частния бизнес осигуряват транспорт, Биовет също осигурява собствените си 5-6 автобуса и това е. Не виждам нищо ненормално в това. Всякакви други твърдения са дрънканици хвърлени в пространството.
Та по темата.....определено присъствието на жълто черните ще бъде по голямо в предвид на това, че вашата фенска маса е и по голяма. Ние вероятно ще сме около 2-3 хил, но в делничен ден толкова....... ;) Важното е на трибуните да стане празник и да гледаме хубав футбол!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот stefani » 24 апр 2014 17:07

Добре де, явно Ботев ще бие по билетчета 10 пъти по малкия Разград :lol:
Единствено важно обаче е кой ще вземе купата :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот fen-fen » 24 апр 2014 17:42

stefani написа:Добре де, явно Ботев ще бие по билетчета 10 пъти по малкия Разград :lol:
Единствено важно обаче е кой ще вземе купата :lol:


Който има късмет и си вкара головете ;) И двата отбора я заслужават!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот stefani » 24 апр 2014 18:02

fen-fen написа:
stefani написа:Добре де, явно Ботев ще бие по билетчета 10 пъти по малкия Разград :lol:
Единствено важно обаче е кой ще вземе купата :lol:


Който има късмет и си вкара головете ;) И двата отбора я заслужават!


Нека да е по добрият :mrgreen:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот STENLI » 24 апр 2014 18:10

Мача е 50 на 50, а може и дузпи да има.Притеснява ме кауна да не обърка пак състава.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот slash1912 » 24 апр 2014 18:35

STENLI написа:Мача е 50 на 50, а може и дузпи да има.Притеснява ме кауна да не обърка пак състава.

За него е съвсем нормално Огнянов да е на крилото,а Сърмов да е първа смяна :o
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
bixxol
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юни 2009 17:50
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот bixxol » 24 апр 2014 18:39

Картите ще важат ли за тоз финал уж сме символични домакини ;) ;)
Кой Български отбор,е победил сам себе си... в официален футболен двубой?

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот rebel » 24 апр 2014 18:48

ЖАлтите си мислят че мача ще се играе. Домуса който каже той ще вземе купата. Пък и нали сте официалните подлоги на разград, така че може да се смили над вас. Че нямате купа от 30-40 години :lol:

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Re: Ботев е на 11-ти финал за Купата

Мнениеот kiko3 » 24 апр 2014 19:09

Ботевъ Пловдивски написа:Дано продължим тенденцията да печелим финалите срещу нестоличен отбор 8-) А догодина се надявам да треснем за пръв път и някои от столичните на финала :)

Успех ви пожелавам.
А що се отнася за догодина,няма да стигнете и до полуфинала.
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта