Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 07 апр 2021 00:21

damyanov1963 написа:[offtopic]Като каза за Валенса се сетих за полската "революция" през 81-ва. Значи през лятотото поляците на морето купуваха долари по 8(ОСЕМ) лева парчето, при положение, че тогава долара тука вървеше по 3, или 4 лв, не помня точно. Та тогава им се чудехме, а те значи са знаели какво ще стане есента и са се запасявали с валута. През ноември, вече като новобранец в казармата, една сутрин ни вдигнаха под тревога, след като се строихме на плаца командира ни каза, че в Полша е обявено военно положение и ние отсега сме в повишена бойна готовност, така че да очакваме всеки момент да ни изпратят там, заради което една седмица спахме нощем с пълно бойно снаряжение.
Е, слава Богу размина ни се.[/offtopic]

Едва ли обикновените граждани на Полша са знаели за бъдещите промени, по-логично да са купували долари тук понеже е по-евтино спрямо там, по онова време.

Иначе какво викаш, за една бройка Добри и вас да прати да ''освободите'' Полша от..... враговете :) Нормално има ли сме задължение във ''Варшавският договор'', трябва да ги пазим.

Ма' га утешавахте чехкини на Слънчев бряг не ривахте, а ? :!:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 07 апр 2021 00:44

Martinez1948 написа:
damyanov1963 написа:[offtopic]Като каза за Валенса се сетих за полската "революция" през 81-ва. Значи през лятотото поляците на морето купуваха долари по 8(ОСЕМ) лева парчето, при положение, че тогава долара тука вървеше по 3, или 4 лв, не помня точно. Та тогава им се чудехме, а те значи са знаели какво ще стане есента и са се запасявали с валута. През ноември, вече като новобранец в казармата, една сутрин ни вдигнаха под тревога, след като се строихме на плаца командира ни каза, че в Полша е обявено военно положение и ние отсега сме в повишена бойна готовност, така че да очакваме всеки момент да ни изпратят там, заради което една седмица спахме нощем с пълно бойно снаряжение.
Е, слава Богу размина ни се.[/offtopic]

Едва ли обикновените граждани на Полша са знаели за бъдещите промени, по-логично да са купували долари тук понеже е по-евтино спрямо там, по онова време.

Иначе какво викаш, за една бройка Добри и вас да прати да ''освободите'' Полша от..... враговете :) Нормално има ли сме задължение във ''Варшавският договор'', трябва да ги пазим.

Ма' га утешавахте чехкини на Слънчев бряг не ривахте, а ? :!:

Аа, и за това ще ти разкажа нещо, брейй, как ме подсещаш...
Значи тогава бяхме на Приморско, спяхме на квартира, а вечер ходехме в ММЦ-то(международния младежки център) на дискотека. И там гледаме две чехкинчета - сестри. По малката беше мой набор, а по голямата беше с един сърбин, ама оня само се наливаше с водкУ и те си танцуваха с нас на дансинга. Та се сдушихме ние с наборчето и го завеждам аз в квартирата, а то се оказа едно срамежливо и иска да го правиме само на тъмно. Добре, съгласих се аз, легнахме си както си му е реда, аз я захапах за зърното на едната цица, ама като ми се оплете един косъм м/у зъбите...
Ебати гадорията, честно :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 07 апр 2021 01:36

damyanov1963 написа:Аа, и за това ще ти разкажа нещо, брейй, как ме подсещаш...
Значи тогава бяхме на Приморско, спяхме на квартира, а вечер ходехме в ММЦ-то(международния младежки център) на дискотека. И там гледаме две чехкинчета - сестри. По малката беше мой набор, а по голямата беше с един сърбин, ама оня само се наливаше с водкУ и те си танцуваха с нас на дансинга. Та се сдушихме ние с наборчето и го завеждам аз в квартирата, а то се оказа едно срамежливо и иска да го правиме само на тъмно. Добре, съгласих се аз, легнахме си както си му е реда, аз я захапах за зърното на едната цица, ама като ми се оплете един косъм м/у зъбите...
Ебати гадорията, честно :lol:

Пфхахахахахаа :lol: :lol:
Тая история хем искам да я доразкажеш , хем не :lol:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 07 апр 2021 03:52

damyanov1963 написа:А Ситроен как се купуваше по времето на Алфа Ромеото? Щото тогава един ваш футболист караше такава - а да видим дали ще се сетиш кой, но за него нищо не споменавате, само Алфата на Гунди ви е трън в очите и сърцата.
Ситроенът на И. Колев, лека му пръст, е бил и със специален номер - четири 7-ци, ама те се хващат за специалния номер на колата на Гунди, лека му пръст и на него.
Типични последователи на ГА - без грам мозък и грам мисъл. Само повтарят до полуда линията на техния шаман!
Иначе доколкото знам и Ив. Вуцов, лека му пръст, по онова време е карал западен автомобил, както и П. Жеков. Сигурно е имало и други?

peliforewer
Мнения: 9467
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 07 апр 2021 07:26

rane написа:
damyanov1963 написа:А Ситроен как се купуваше по времето на Алфа Ромеото? Щото тогава един ваш футболист караше такава - а да видим дали ще се сетиш кой, но за него нищо не споменавате, само Алфата на Гунди ви е трън в очите и сърцата.
Ситроенът на И. Колев, лека му пръст, е бил и със специален номер - четири 7-ци, ама те се хващат за специалния номер на колата на Гунди, лека му пръст и на него.
Типични последователи на ГА - без грам мозък и грам мисъл. Само повтарят до полуда линията на техния шаман!
Иначе доколкото знам и Ив. Вуцов, лека му пръст, по онова време е карал западен автомобил, както и П. Жеков. Сигурно е имало и други?

Не търсете под вола теле,темата за колите я подхвана Хондата, а той е от вашите.Петър Жеков имаше една лада на 20години, когато стана треньор на Ямбол през 90_те години спонсорът Елпида му дадоха един джип май беше Деу.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22561
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 07 апр 2021 13:02

Дамянов,
Може би Ярузелски с неговото военно положение ви спасява да не ви пратят да спасявате Полша. Неговата теза е, че въвежда Военно положение, за да спаси Полша от нахлуване на съветските танкове. Има логика, защото след 10 месеца генсек става Андропов с опит от Унгария и Чехословакия.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 07 апр 2021 13:53

damyanov1963 написа:
Аа, и за това ще ти разкажа нещо, брейй, как ме подсещаш...
Значи тогава бяхме на Приморско, спяхме на квартира, а вечер ходехме в ММЦ-то(международния младежки център) на дискотека. И там гледаме две чехкинчета - сестри. По малката беше мой набор, а по голямата беше с един сърбин, ама оня само се наливаше с водкУ и те си танцуваха с нас на дансинга. Та се сдушихме ние с наборчето и го завеждам аз в квартирата, а то се оказа едно срамежливо и иска да го правиме само на тъмно. Добре, съгласих се аз, легнахме си както си му е реда, аз я захапах за зърното на едната цица, ама като ми се оплете един косъм м/у зъбите...
Ебати гадорията, честно :lol:

Па убаво , че не си го набарал за куро :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 07 апр 2021 13:57

rane написа:
damyanov1963 написа:А Ситроен как се купуваше по времето на Алфа Ромеото? Щото тогава един ваш футболист караше такава - а да видим дали ще се сетиш кой, но за него нищо не споменавате, само Алфата на Гунди ви е трън в очите и сърцата.
Ситроенът на И. Колев, лека му пръст, е бил и със специален номер - четири 7-ци, ама те се хващат за специалния номер на колата на Гунди, лека му пръст и на него.
Типични последователи на ГА - без грам мозък и грам мисъл. Само повтарят до полуда линията на техния шаман!
Иначе доколкото знам и Ив. Вуцов, лека му пръст, по онова време е карал западен автомобил, както и П. Жеков. Сигурно е имало и други?

Разлика има, не че ще защитавам Иван Колев, ама Гунди журналистическата пропаганда освен за невероятен футболист, го правят и светец. И въпреки фактите, които излезнаха относно агентите, погребението и разкази на бивши футболисти за него, като на Соколов примерно, облъчването продължава и до ден днешен.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 07 апр 2021 18:05

peliforewer написа:
rane написа:
damyanov1963 написа:А Ситроен как се купуваше по времето на Алфа Ромеото? Щото тогава един ваш футболист караше такава - а да видим дали ще се сетиш кой, но за него нищо не споменавате, само Алфата на Гунди ви е трън в очите и сърцата.
Ситроенът на И. Колев, лека му пръст, е бил и със специален номер - четири 7-ци, ама те се хващат за специалния номер на колата на Гунди, лека му пръст и на него.
Типични последователи на ГА - без грам мозък и грам мисъл. Само повтарят до полуда линията на техния шаман!
Иначе доколкото знам и Ив. Вуцов, лека му пръст, по онова време е карал западен автомобил, както и П. Жеков. Сигурно е имало и други?

Не търсете под вола теле,темата за колите я подхвана Хондата, а той е от вашите.Петър Жеков имаше една лада на 20години, когато стана треньор на Ямбол през 90_те години спонсорът Елпида му дадоха един джип май беше Деу.
Темата за колите я бил подхванал Хондата... Той за актьор пише! Ти обаче, верен последовател на това, което съм удебелил... ей така реши да споменеш колата на Гунди, нали? Обаче забрави, или пък изобщо не знаеш, понеже ГА не го е споменавал, че И. Колев също е карал западна кола, със специален номер...

пп: Жеков е карал Фолксваген!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 07 апр 2021 19:13

"Българските първенци"! :mrgreen:
ЦСКА-София(София) (4-2-3-1): Густаво Бусато - 18 Брадли Мазику 2 Юрген Матей 4 Мено Кох 19 Иван Турицов 3 - Жеферсон Телес 21 Амос Юга - 7 Енрике Рафаел 20 Тиаго Родригес /к/ 24 Джером Синклер - 30 Жорди Кайседо

Лудогорец (4-2-3-1): Кристиан Кахлина - 4 Сисиньо 24 Оливие Вердон 32 Жосуе Са 22 Жордан Икоко - 7 Алекс Сантана 12 Анисе - 37 Бернард Текпетей 88 Вандерсон /к/ 95 Каули Оливейра - 19 Пиерос Сотириу


В Лудогорец има повече българи в сравнение с Тирето, жестоко! :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта